Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze a 600 csak 600-as.....200km/h ról nem gyorsúl már olyat mint egy Fireblade...ez tény de én se ezt mondtam....hanem inkáb veszek egy 4 éves 600 ast mint egy 8 éves Fireblade. .....de amugy evvel az erővel veszek egy villanymotrot azt brűmmőgők ......annak meg azt van nyomatéka....
kösz cbrphoenix...én is kacérkodom a szallerbeckkel. Majd meglátjuk, várom a február márciust!
Mindenki a LE-vel szemezik, miközben a Nm-től tol a gép
...hello mindenki......azon gondolkodok....hogy ha isten is segít" "....akkor tavaszra lesz egy kis pénzem....namost....két variáció van K3-as 600 gsx-r avagy szintén 03-as cbr 600 rr......nam tudom igazság szerint a honda szinpatikusabb...már csak az üllés alat elhozott kipuf véget is.....
csak ki kéne fognom egy nem nagyon leharcolt vadat (feketét) ....tőbb ismerősőmnek is van ez is az is....
hogy ezt miért mondom el nektek ....pasz....mindegy...
szerintem jó motor ....talán egy baja hogy kicsi.....de akkor is inkább veszek egy 03-as 600 ast mint egy 99 -es 1000-st...nem....arrol nem is beszélve hogy egy CBR 900 RR Fireblade 98-as 130 LE....mig egy fasza 600-as egy kis tunningal....120LE.....na ja.....


Oks, holnap csinálok róla vmi képet aztán feldobom ide.
Köszönöm, ekkora ügyet ne csináljunk belőle, az indexet is első körben elég lenne, ha megmutatnád képen.
Szivesen elküldeném, de tömörítve 80MB, kicsit necces lenne küldeni. Pesti vagy? Esetleg pest megye?
Ha igen, akkor feltolom neked egy cd-re aztán összefutunk vhol és odaadom. Akkor az indexet is meg tudom mutatni.
Edee, a szervizleírást elküldöd nekem, ha szépen megkérlek? Na meg a ledes index is érdekelne, először is az, hogy hogy néz ki. Képet tudsz róla feltenni?
2006, de megoldódott, meg tudtam szerezni .pdf-ben a szerviz leírását, robbantott ábrákkal, mindennel.

Ha vki belefutna hasonlóba akkor a fejidomból ki kell venni a lámpát és a két lámpatest közötti részen van 2 db relé, abból az egyik a tettes! Egyébként van még egy garnitúra ledes mini index, karbonmintázatú házzal, relével kompletten 25e pénzért. Beszerelés grátisz! Kb. 2-3 óra! Ja, a relécserével hibátlanul villog! Van még egy balos dekliborítás karbonból, új 10e Ft-ért, meg egy majdnem teljes Telefonica Movistaros idomgarnitúra apró horzsolásokkal (fejidom hiányzik, többi mind megvan), ideális pályaidomnak vagy b.........ni!! Árban megegyezünk!
"Nagy" itt a forgalom.... Milyen évjáratú a motor?
Szigi, tegnap voltam a Szallerbecknél, rákérdeztem, de még nem tudták megmondani.
Hali!

Hozzád hasonlóan én is kezdő motoros vagyok!
Én ugyan régóta hajtok smkp-t, meg volt kb800 km erejéig egy 125-ös nsr em, de ezt így nem nevezném tapasztalatnak!
Mégis mikor az oktatómnak mondtam, h 400-as körüli motorban gondolkodom, ő azt mondta, hogy egy 600-assal nyugodtan kezdhetek, mert azokat még ésszel lehet kezelni, és nincsenek úgy szétpörgetve mint a 400-asok!
Ezen felbátorodva vettem egy 600 cbr f3-mat , és milyen igaza volt az oktatónak, nagyon kezes, könnyen kezelhető, és később ha már rutinosodok nem kell egyből nagyobbra cserélni!
Lehet hogy soha nem cserélem nagyobbra!
Szerintem vedd meg nyugodtan, és ne a mocit, hanem a csuklódat fojtasd le!
Lassan vége a motoros időknek...vagy csak jól be kell majd öltözni! :D
Én már nagyon várom, mert akkor szeretném megvenni az új gépet, hátha adnak kedvezményeket bőven.
Tud vki bővebb infót a 2007 CBR 600 RR leendő áráról? Sajnos csak az amcsi hivatalos honlapon láttam, hogy $9499, a 2006-os meg $8999. Azért az kicsit gáz, hogy 100 ropival drágább lesz, ha nálunk is ennyi lesz majd. Némelyik hivatalos partner honlapján már fent van a 2007 modell, de az árak még a 2006-oséi. Érdeklődtem már náluk, de semmi infó, hogy mikor jön ki a 2007-es, szóval vki?
van két eladó integrált indexes hátsó lámpám cbr 600/1000 rr-be fehér és sötét színben! Érd.: szr.3.14@gmail.com
2005-06-os 600 RR-re való ezüstszínű farokidomja nincs valakinek feleslegben?
szia . vettél már motort nekem van egy elado 2004-es cbr 600-f em 1600000-ért nézd meg a
www.hasznaltauto.hu/kereso1.au... na ö az fontold meg?
Cső!

Tud vki segíteni? Ledes indexet szeretnék felrakni a mocira de egyenlőre nem találtam sehol kapcsolási rajzot hozzá, márpedig jó lenne tudnom melyik az indexrelé! Tud vki esetleg infót? Akár azt hogy melyik relé van az indexhez, vagy azt, h. honnan tudnék letölteni kapcs. rajzot?

Köszke!
Shadowmeld, én egy RR-t vettem, igaz nem első motornak, előtte kb három hónapig hajtottam egy Suzuki RF 400-at, de ezen kívül más motoros tapasztalatom nem volt. Úgy látom, benned is megvan a kellő tisztelet a lóerők iránt, úgyhogy egészen nyugodtan vedd meg, és csak annyit engedj szabadjára a ménesből egyszerre, amennyinél még biztonságban érzed magad.
en olyan indexet vettem...
2darab volt hozza 2darab ilyen elvallo kis geci ami a feszultseget szablyozza ... nekem ugy volt 15ezer igaz ausztriaba vettem a louisba de meg er egy pillantast mertvannak cuccok otk olcson ...
www.louis.at
Hello Emberek!

Ha vkit érdekel Xenon beszerelve 35e pénzért 600RR tompított fényszórójába az szóljon!
a szobabicikli mintájára alakítsd át szobamotorra és nem lesz baj, max. ha csukva hagyod az ablakokat
Nem pont ugyanilyen, de hasonló van nálunk is (DanGer Bikes), 15.900 Ft a pár:
Köszönöm a seggítséget