Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háát srácok szerdán estünk a motorral kissé ramatyul vok de azért már jobb és erre megnézem az új 600RR-t és vissza is esek... De ha legalább nem lenne az a légbeömlő az elején akkor még ok de így?? Koppincs...
Eladó 2 pár Supercorsa SC2; 120/70 - 180/55 méretben, ha érdekel valakit, írjon!
Teljesen jók a gumik, valaki megrendelte de "elfeledte" elvinni, így beragadtak.
Ízlések és pofonok.........De ahogy látom neked is 600RR-ed van
ezvalami geci ronda.
Majd ha máskor nem is Márciusban a motorkiállításon megnézhetjük.
élőbe tuti más lesz. Kiváncsi vagyok rá! A szineket remélem eltalálják.. akkor nem lesz gond..
jah nem lesz csúnya az eleje.. bár nem tom mi lehet eredeti kép.. és mi nem Szép az összes motor
Szerintem meg a nagy H kezd megint szép motorokat csinálni.
na őszintén.. nem lesz csúnya
Nem nagy kép... nem is kék.. de honda
www.superbike.hu/
Yamaha koppintás(az elej tuti) no mind1, a Honda régen szebbeket csinált..(gondolok a szinekre is)
Elég dögös kinézete van így elsőre.
Kérdés mit takar a csini kölső?!
Mégis csak ez lett az!
powersports.honda.com/preview/
Új, agresszívabb vázgeometria, rövidebb tengelytáv, elekronikus korm.lengéscsillapító, kompaktabb blokk, könnyebb súly, erősebb blokk: "higher redline" - nagyon kíváncsi vagyok mennyit fog pörögni!!
Homlokodra is tegyél.
Jó.
akkor az enyémre teszek fel.
Az oldalsó prizmák elöl-hátul az ámerikai modelleken kötelezőek, egyébként nem is hülyeség.
a sportmotoroson még prizma is van a telón. mint anno a szputnyik bicajomon....
valóban. ha yamaha, akkor nem lehet randa.
de ha hondayamaha akkor nagyon

bár az új 10-es kawa is milyen gyökér randa....

az új r6 pűlyaidommal gyönyörű.
a kawa meg sehogy.
a honda meg gyárilag. a régi :o))
Eleve ha szar a kinézete Yamaha nem lehet.
de. kék. meg a beömlő is... szóval szar kinézetre. viszont honda.
Te teljesen kókadt vagy Turci... ennek a motornak - na jó két kereke van - semmi köze sincs az R6-hoz!
tiszta r6-os. meg kék is.. kamukéró. honda kék motort nem jelentet meg első fejlesztésnek... az oké, hogy lesz kék is, de hogy ez lenne az első... szerintem ez egy r6-os... csak kis munka itt ott rajta... kamu na.
Annyira nem lesz szép, mint egy Yamaha, attól nem kell félni!
Szerintem kamu a kép, de majd kiderül.
Viszont az nagyon remélem, nem ebben a Yamaha színben/dizájnban kerül piacra, eléggé szúrná a szemem.
erről már el tudom képzelni hogy közel áll a valósághoz.....és még szép is
Ez lenne az új 600RR?
www.raptorsandrockets.com/news...
"These are the very first official pictures of the 2007 Honda CBR600RR.."
Azt írja SP2 stílusú ram-air beömlő lesz rajta, elektronikus korm.lengéscsillapító, 160 kg alatti súly és 120 LE körüli teljesítmény.
Jó de kár h nem húztál neki 1 rendeset