Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah itt egy kis hanganyag. Nem adja vissza igazán a valós hangját, de megteszi. Leginkább mondjuk olyan, mintha nem is lenne rajta dob :)

rr dob
Így is szép, de nélküle még szebb lesz!!!
Én is ledobtam róla
azt tervezem, hogy az egész műanyag szart leszedem :P
Hali! Tudja valaki hogy a 4R felnicsík menyire tartós?Bírja a nagynyomású mosót és a brigéciolt??
Azt a két kis ezüst takaró idomot szeddle, és mégszebb lesz szerintem. amúgy komoly :)
csináltam már egy kis telós vidit 3gp-ben, de az nem igazán adta vissza a valós hangját. Majd este megpróbálok egy wav hangot összehozni.
Nagyon jól néz ki....hangmintát majd rakj fel...
Grat szép lett naon.
nah megvan az új dobom végre :)
Köszi!
Hornettel 2.18-at tudtam, szóval nem vagyok tökéletesen elégedett még ezzel (2.14) az idővel. Majd ha meglesz a 2.10 , na akkor jól fogom érezni magam. Remélem menni fog, egyelőre össze kell szoknom az RR-el, nagyon másképp működik, mint a Hornet (újra kell tanulnom a pályát).
Utcai Supercorsa Pro-val megyek, plusz most tanulgatom a futómű állítást...
na,grat,az fasza idő,milyen gumikkal mész?
Kezdem megszokni az RR-t. A tegnapi nyílt napon (Hungaroring) sikerült néhány 2.14-en belüli kört mennem, ráadásul egyre jobban érzem a vasat. Remélem kijutok még az idén és tovább tudom faragni az időm. Állítottam a futóművön - mert féktávon elpattogott az eleje - vegyes eredményt hozott ténykedésem, nem egyszerű megoldani a problémát.
tegnap volt egy kis mulatság :)

vidi 1
vidi 2
vidi 3
vidi 4
az új plekóm megérkeztéből kifolyólag eladnám feleslegessé vált, 03-04-es RR-re való gyári pleximet 9 rongyért pályagéphez, utcára, hamutartónak, vagy aminek akarjátok.
MSN-em nemsokára lesz , de én a te telefonszámodat kértem
előbb utalni kell a zsét, aztán küldik, kb. 1 hét alatt itt van. tel. számot hiába adok, nem tudok többet mondani egyelőre. Vegyél fel MSN-en esetleg!
Én elintézem neked, ha találok kéket, de előre kell sajna fizetni. Pleximet amcsiból hozattam, oda western unionnal küldtem ki a zsetont, nem volt gond, csak kicsit lassabban ment, mint az átutalás, de azt meg nem lehet megoldani mindenhova sajnos.
Szilveszter, a 06-209-668-034-es telefonon érdeklődhetsz indexes lámpa ügyben!
Hello r.3.14!!! jó a hátsó lámpa, de elsőbe kék kellene. Ha megrendelnénk mikora érne ide??? Tudsz adni esetleg telefonszámot???
Bencce fiam, hangold még néhány évet azt a zongorát, és csak az után szólj bele a beszélgetésbe, ha már okosodtál egy kicsit, köszi!
No meg vettél egy motort - mondjuk Hondát - aminek átlátszó a plexije..
"nem, abszolút nem lehet átlátni rajta :) "
Gondoltam, hogy ezt fogod mondani, de mivel már kellően öreg vagyok, így adtam egy esélyt a csodának. Mivel én 180 cm magas vagyok, szépen be tudok hasalni az idom mögé, ilyenkor nem elhanyagolható szempont az átláthatóság, így maradok a víztiszta vagy max. enyhén füstszínú bubis plexinél.
Nagy a dilemma, csicsa irányba fejlesszek vagy a pályára?
Azt hiszem inkább a pálya fog nyerni.
A Dannyboy-nál vagy az ebay-en.
Üdv Mindenkinek,

érdeklődnék hol tudok venni irányjelzős hátsó lámpát 2004-es R1-hez.
indexes hátsó lámpa 20-25, ilyen világítós szett 35-40 körül van.
látom ez mindenkinek tetszik