Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hat akkor nekem makom volt?, mert 100%os az en lutri r1em?
baromsag
az a lutri hogy ahany eves a moci annyi tulaja van-
CBR]Phoenix

Mennyibe sikerült venned?
Mondhatod a számát meg a nevit mert lassan esedékes lesz dec eleje max utánna már nem várok!
Ha hitelezted milyen feltételekkel?

Köszike
ezt en is neztem.1.9röl indult az ara.többit a 1ö tulaj mar bebukta
www.hasznaltauto.hu/kereso1.au...

az a baj a használt motor nagyon lutri és főleg speed gépeknél :(
Idén kell vennem költségvetés miatt :) céges lesz!:)
g_area51: nem nagyok azok a matricák, csak vékony fekete csíkok (az oldalidomon). Azért raktam be a képet is, hogy meg tudd nézni, melyikről van szó.

tchriss: nem hinném, hogy nagyon érdekelné akármelyik kereskedőt, hogy hányan mentek egyszerre motort venni. Én legalábbis még nem nagyon hallottam olyanról, hogy ilyen esetben kedvezmény járt volna. Amúgy meg szerintem lesz akció karácsony előtt, tavaly legalábbis úgy volt, hogy a megmaradt darabokat egy százassal olcsóbban meg lehetett venni. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy csak kék színű maradt meg, mert azt nem nagyon vitték...
Én másfél hónapja vettem az enyémet a Szallerbecknél, őket tudom nyugodtan ajánlani. Nagyon segítőkészek, és tuti nem akarnak átverni. (Valamelyik motorkiállításon mentem először hozzájuk érdeklődni, konrétan 600 RR-ről, és mikor mondtam a srácnak, hogy első motor lesz, rá akart beszélni egy egymillával olcsóbb motorra. Úgy egyébként meg sok év motorversenyzői tapasztalata van, úgyhogy sokmindenben tud segíteni jótanácsokkal, és segít is szívesen, ha konkréta vásárlásra kerül a sor, meg tudom adnia a nevét/számát.)
tchriss
ezt en is neztem.1.9röl indult az ara.többit a 1ö tulaj mar bebukta
www.hasznaltauto.hu/kereso1.au...

vagy itt a teljes lista
www.hasznaltauto.hu/kereso1.au...

de amugy ha megjön a 2007es model tavasszal,valoszinü jobb akcioban lessz mind karacsonykor
cbr-phoenix
akkor vegyel palyaidomot aztan, azt festassd feketere.amugy nem hinnem hogy akkora fekete maricakat-foliat felragasztananak,de lehetseges.
Mért?
Csak azért mert tudsz eladót?:)
Szerintem érdemes használtan venned. Éppen tudok is es eladót...
Hali mindenki!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy motor vásárlásban gondolkozok a haverom és én
honda cbr 600 rr ről lenne szó!
Idei vásár lenne.
Kérdéseim idáig nem nagyon figyeltem az akciókat de szerintetet a kereskedők még karácsony
előtt csinálnak egy akciót?
Másik kérdésem lenne esetleg még valaki aki mostanság tervezi a motorvásárlást? (mert ugye
minnél többen megyünk annál barátibb lesz az ár).
Harmadik vett esetleg manapság ilyen motort valaki és mennyibe sikerült megvennie?
Esetleg valakinek Pesten van valami jó tapasztalata szalon ügyben?

Köszi előre is
Ehe ... kemény az a lámpa nagyon

Na amúgymegkérlekszépen nem matrica az. Az alapszine ugyebár fekete lenne a bringának, nagy ezüst Honda-szárnyakkal az oldalán. Ennek a tankra lógó része valóban matrica, csak le van lakkozva. Az oldalidomon lévő legnagyobb része viszont úgy van megoldva, hogy ezüstre van fújva az idom, és a kis fekete csíkok vannak matricából felrakva. Csak a fejidom oldalán lévő olyan, hogy le tudnám szedni, de annak úgy meg nincs értelme. Itt egy baromnagy kép , hogy érthetőbb legyen, amit mondani akarok.
de az valoszinü matrica csak a lakk alatt van.
lejön az csak kitartoan kell csiszolni 1000-1500-vagy 2000 csiszolopapirral

mondom-vegyel valami auto oldalindexet azt tedd fel-ugysm tudja meg senki.nekem meg ez tetszett ezert van fent
g_area51: azok sem rosszak, amiket betettél, de nekem olyan kellene direkt, ami a lehető legkevésbé látszik (mikor nem villog természetesen...), de legalábbis ne álljon ki az idomból. Minél jobban le akarom tisztogatni a bringát a felesleges "sallangoktól". Legnagyobb bánatom, hogy az oldalán a nagy ezüst minta nem matrica, nem tudom leszedni...
Van hozzá állítóplatni is valszínű.
Ja, a fékcső nem probléma, van bent most is. 21.900 az első kit, 12.900 a hátsó.
Csak a két pedálnak van, annyi, amennyit a váltórúdon meg a hátsó fékhenger menetes szárán tudsz állítgatni az anyákkal.
jol nez ki.tetszik is
van itt valami allitasi lehetöseg???
Hogy ne legyen annyira off,az utolsó képen egy 600RR látható...
Hmmm. Hát az én Valter Moto lábtartómon simán beállítottam a nekem tetsző magasságot, de nekem mondjuk a gyárival sem volt bajom.
Két fajtát tudok ajánlani e körül az ár körül, amit írtál: az egyik a Type 1, az tök egyszerű, fekete vagy alu színben van, nincs hozzá sarokvédő de a jobb oldalira fel tudod rakni a gyárit. Egy ilyen komplett kit 42.900 Ft.
A másik a Type 2s, nekem (majdnem) pont ez van az R1-emen: ehez van alu, Valter logós sarokvédő, más a design, és 8 féle színben tudod rendelni (ciánkék, sötétkék, piros, alu, fekete, arany, zöld, bronz). Ennek az ára az R1-re 60.900 Ft.
bocsi off
corsast csak enyhe tulzassal,de nekem az jut eszembe.
labtarto-mind a tied 99es R1.gixxerre 55.9et lattam.
de a lenyeg a valtokart fell kell hoznom mert csizmaval nem tok rendesen alä nyulni.mekkora a beallitasi lehetöseg.??
fekcsövek is kellenek majd tavasz elött.elsö +hatso
Milyen motorra, milyen típus, milyen felhasználásra?
Azért a Corsás hasonlatot te sem gondoltad komolyan!
dannyboy
a waltermotos labtartok milyen arban vannak??probaltam nezni de nem sikerült