Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen?.....
nembizom el.. Mert még seholse vagyok. Ezért kellene a pályaidomod is máár :) Válaszolsz a levélre? írtam.
Az jó, hogy ezt a célt tartod a szemed elött.Ne vedd magadra a dolgot! Nem nyalásból de elsőre a 2:15ös idő elég jól hangzik a ringen. De azért el ne bízd magad!
Mi 5 óra körül már Egerben voltunk. Előtte Gyöngyös, Kékestető. Motoros cseten kerestem még csatlakozó emberkéket, de nem jött onnan senki. Ide meg eszembe se jutott beírni. No mind1, majd máskor.
Elég vegyes volt a Bandánk, voltak Kecskemétről, Pestről, én 1ik haverral meg innen Dunaújváros mellől. először tökölre terveztem, hogy megyek, de a többiek meg Mátrába akartak.
Biztosíték sikerált jah, 1 kiment ott bal oldalt, ami a műszerfalé, meg a hátsó lámpáé volt.
Mi meg fejlődni szeretnénk, ezért jó, ha pontos időt tudunk mérni.
Szerintem műmájerség transzponderrel mérni az időt, olyan amatöröknek mint mi vagyunk!
Mi az első balos kanyarnál szoktuk mérni az időt, mindig amikor elhaladsz egy fehér reklámtábla elött! Szerintem ez bőven elég! És nem hiszem, hogy akár fél másodpercet is számítana!

És ha igen, nem azért vagyunk kint, hogy jól érezük magunkat! Nm a sarki kocsmában akarok vele dicsekedni!
Szeva!

Basszus kár, hogy nem dumáltuk meg a dolgot mert tegnap mi is a Mátrában mociztunk! Összefuthattunk volna! Mi amúgy olyan délután 5 óra felett voltunk ott. Te merre laksz? Mi Bpről Gyöngyösig autópályán csapattunk és iszonyat király volt együtt tolni! Geci-geci király! Mondjuk a matricával inkább takarékoskodtam, de hátulról, úgyse nagyon kameráznak!

A biztosítékos dolog megoldodott? Nekem is a műszerfal biztosítéka szállt el és az ott van a bal oldalt ahol mondtam!

A pályaidomot azért nem pucolgattam, mert mivel nincsen lefényezve úgy se lesz csili-vili ha lemosom szóval inkább hagytam dzsuvásan!

A rendszámtáblatartó Waltermoto és Dannyboyék boltjában vettem 10 rongyért!
Amúgy jobb, hogy levetted azokat az ocsmány indexeket meg a rendszámtáblatartót, így már királyul néz ki!

Uff, én beszéltem!
Szerintem ocsmány az egész!
Msnezni nem szoktam, de írj e-mailt ha gondolod! adamcc@vipmail.hu
az lenne a jó, ha benne lenne az indulás is, hogy ki milyen jól indul :P
ennél okádékabb színre nehéz lett volna festeni :P
De a felnik nem gyengék
Hát. Akkorjó, ha van transzponder bérlés. Akkor pontos időt lehet mérni. Amúgy, ha nincs akkor stopper, és igen,a hogy átmész a start vonalon... ennyi. csakott +- 1másodperc..
tegnap megvolt első túrám a Mátrában. Kedvet kaptam kicsit a pályázáshoz :) Ringre mikor lehet legközelebb menni?
Hogy méritek ott a köridőket? Haver stopperol a pálya szélén? A motor álló helyzetéből indul az óra, vagy ahogy átrepesztesz a startvonalon? :) Bocs, ha hülye kérdés, 1x voltam Euroringen, semmi több :)
hát figy, van msn-ed? Inkább ott beszéljük meg.
ha Talma kint lesz legközelebb, esetleg aláírom én is neki :)
ilyen igénytelen vagy, vagy csak az autogram miatt nem takarítottad le? Bár ez se lehet mentség teljesen, mivel úgy látom csak a faridomon van aláírás, a fejidomon meg már mumifikálódott szúnyogok vannak :P :)
Meg akartam hírdetni, de igazából lehet, hogy jobb ha megtartom! Még jól jöhet!
Mennyit adnál érte, azonkívül, hogy minnél kevesebbet?!

Ja amúgy feltolok képet róla. Ja és mikor a múltkor euroringen voltam kint volt Talma is valami forgatás miatt és dedikálta a az idomot! Szóval ha adsz egy árajánlatot akkor számolj ezzel is!
Fehér pályaidomot nemakarod eladni? :)
hát erre szoktam mondani, hogy kinek a pap, kinek a paplan :P :) amúgy enyém nem laser, hanem az art típusú dob mintájára csináltam (ld. kép) Egyébként nem vágom, mi az hogy eredetileg olyan lasert akartál, mitn az enyém. Több féle laser is van? Mondjuk én is többfélét láttam képen, de a Borsay Szabi, a laser dobok hivatalos Mo.-i forgalmazója meg azt mondta, hogy egy féle van csak. Nah mind1. Fehér isomokat meg leszedted? :P Miféle rendszámtáblatartó az? És a index? Abból sok nem látszik.
Sajnos el kell keserítselek, mert az enyém sokkal de sokkal jobban néz ki! A Te kedvedért még le is fényképeztem! De azért a tied se rossz, csak nem az igazi! Amúgy eredetileg én is olyan Lasert akartam mint a tied, de időközben tökre beleszerettem ebbe! Sztem a rendszámtáblatartó, a ledes indexek meg a fekete farokidom kurrrva jól passzol hozzá!
jah, azt az újabb RR-t legyorsultam, mint a xart :), pedig elvileg erősebb, nem?! Mivel enyém ugye 03-as gyártmány
nah, megjött a villogós hátsó lámpám, fel is szereltem ma. Amilyen balfax voltam persze, két biztosíték bánja :D Leszedtem a műanyag vackot is, hogy jobban érvényesüljön a dob ;) Persze így lekerült a rendszám is, annak majd találok v.mi helyet. Ha mégse, akkor kiadom jövőre a ghostrider-HUN videomat :))