Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nekem nem ilyen évjárat van, de valamelyik ülés alatt szokott lenni.
'03as 600rr hez első szépsághibás féktárcsák eladók!

-pereme szinte semmi, jó állapotú
-tárcsazár rajta maradt, így a jobboldali szépséghibás (minimálisan felpuhítja a féket menet közben)
-javítható, de nincs időm foglalkozni vele.

Ár: MEGEGYEZÉS szerint.
Sziasztok motoros társak! Örülnék ha valaki tudna érdemben segíteni abban, hogy a 2003-as PC37 600RR-ben pontosan hol a bánatban van az indexrelé? Nyilván rákerestem már neten, de valahogy nem találtam a megoldást. Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!
Köszi szépen
Hali.

Bár nem 600 RR-em van gondoltam írok pár sort. Jó lenne , ha legalább 2-t vagy még többet megnéznél. Lenne viszonyítási alap. Ilyenkor az embernek zsebében a pénz és hajlamos elvinni a hév megvenni az elsőt mert szép stb. de nem biztos , hogy jó. Fékbetéteket, láncszett, gumik állapotát mindenképp. Ezek ha kopottak, hamarosan cserések nem muszáj elállni a vételtől, csak tudni kell hogy a vételáron átíráson felül még a zsebbe kell majd nyúlni. Gumik párban k.b. 65-70 000 Ft tapadósabb fajtától. Láncszett 40- 45 körül van. Fékbetétet 14-15 körül vettem tavaly az enyémbe előre 2 párat. Nagyobb sérülés ne legyen de látszik az úgy is. Próbakörön kormányt érdemes elengedni nem-e megy semerre egyenesfutás jó - e. Olajat 6000 km-en ként szoktunk cserélni szűrővel együtt. Gyári levegőszűrőt 12-18 000 km-en ként. Szelephézagot ellenőrizni, gyertyákat cserélni enyémnél 24 000 km-en ként kell. Blokkot indítás előtt körbenézni nincs-e shol olajfojás könnyezés próbakör után szintén. Ha nincs akkor okés.
Indítás hidegen történjen. Próbakör után leállítani ismét beindítani melegen is könnyen indul-e.
Motor hangja zörgés/ csörgés mentes legyen.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. A többiek majd kiegészítik. Meg ha eszembe jut még valami akkor írok. Ha van még kérdésed kérdezz nyugodtan.
Sziasztok!

Egy 2005-ös Honda CBR 600 RR vásárlása előtt állok, végig vezetett szervízkönyvvel, jó állapotban. Szerelő ismerősömmel együtt mennék. Nincs tapasztalatom a típussal, egyszer mentem egy ilyennel, nagyon bejött. Segítségeteket kérném, hogy mire figyeljek a vásárlásnál, típushibák, szervíz intervallumok stb Esetleg egy magyar nyelvű manuált ha valaki tud!
Sziasztok!
Jobb oldali kormányt keresek 2009-es 600rr-hez!
20/9655947
CBR 600rr 05-06 Alkatrészek Eladók !
Komplett Yoshimura Kipufogó rendszer + hozzá irt Power Commander 130.000Ft
Komplett elsőkerék féktárcsával+gumi 90.000Ft
Üléspúp fehér fényezéssel 15.000Ft
IRC kuplung és fékkar párban 20.000Ft
GIpro fokozatszám kijelző 15,000Ft
Váltó fordító pedál konzollal 15,000Ft
Galfer fékbetét (használt) párban 15.000Ft 80%-os
520-as alu lánckerék 41-42 fogas 5.000Ft /db
Gyári kuplung ház (használt) 40.000Ft
Hásó teleszkóp 25,000Ft
Tel:30-9676-432 elérhetőség minden nap 8-17-ig
sziasztok nem rég vásároltam egy 06 os 600rr-t
kérdésem a kövi van e benne környezetvédelmi tiltás és miegymás ami korlátozza a motor max teljesítményét

ha van valakinek eladó rendszámtábla tartó azt megvenném
Olyan problémám van, hogy meghülyült az üzemanyagszintjelzőm, egyszer teli mutatja utána félig de v.mikor üresnek,de v.mikor meg jól jelzi. Korábban volt hasonló probléma akkor azt mutatta, hogy még van 3 liter közbe nem volt semmi benne (meg is állt a pusztában) akkor kiszedtem tankból a szintjelzőt meg üzemanyagszivattyút befújtam kontakt sprayvel és jó lett. Szerintetek ez megoldja a problémát, vagy komolyabb a gond?
Bal oldalidom alatt, de nem kell leszedni az egészet csak elég a nagy csavart kiszedni belőle és hozzáférsz.
sziasztok ki tudja h cbr 600 rr-nél merre van a biztositék doboz? 2003-as a motor
Hello, valaki tudna segíteni, hogy mitől jelentkezik 5-6 ezer között remegés a motorban? 2005 pc 37 Alatta felette tökéletes, 20 ezer van benne.
Köszönöm.
sziasztok!
'03as 600rr-re balos tükör esetleg valakinek eladó?
köszi,

30-5261980
2005-2006
Sziasztok! Eladnám a 2003-as évjáratú CBR 600 RR mocim típusváltás miatt... Jelenleg 38ezer km van benne, az ára 640 ezer. Elmondok róla minden jó és rossz dolgot, amit tudni kell róla. Szerkezetileg jó állapotban van. Most lettek frissen fényezve a felnik nagyon szép magasfényű feketére. Tényleg nagyon pöpec lett. Jó gumik vannak rajta és kapott egy fényvisszaverős fehér felnicsíkot is. Az oldaldeknik is le lettek szedve és polírozás után matt szürkére lett gyöngyözve. Tegnap lett lecserélve az olaj, és tömítést is cseréltünk a dekni alatt. A vezérműlánc tavaly lett cserélve Honda szalonban (számla megvan). Gyári kipufogó van alatta, így nincs brutál hangja, de a moci szépen indul, szépen jár és a váltó is pontos. De nem véletlenül ilyen olcsó! A moci idomszett nélkül kerül eladásra. Szóval semmi idomot nem adok, sem üléseket, sem lámpákat! A műszaki is le van járva. Valamint a moci elméletileg csipegeti az olajat. Azért mondom hogy elméletileg, mert kb. 10 km-ert mentem vele. Egy egyedi mocit akartam építeni, azért vettem meg. Csak közben más lett az elképzelés. De nem csörög, nem zörög és jól is megy! Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok és képet is tudok küldeni kérésre. Mivel sokat vagyok külföldön, így inkább email írj a következő címre: r.sanya84@gmail.com Természetesen ott számot is küldök. Azoknak lehet érdekes, akik építeni akarnak egy egyedi RR-ert.
Meg még 1-2 apróság
06203597147 Angi
Sziasztok
Pár 600rr motyó eladó