Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

összekötő cső eladó 2006 os 600 rr re
yoshimura 50mm átmérő
Egyébként a menetzárlat általában mechanikai roncsolásból-szerelési problémából adódik pl. gyertyáknál, lambda szondánál, Knock szenzornál (kopogásérzékelőnél) stb. Leginkább, amikor hidegen csavarják ki.
A töltés, feszültségszabályzás rendben van (5000rpm 15,5volt)? Nem testel le valahol, esetleg menetzárlatok?
Mindenesetre olyan szerviz-márkaszervizt keresnék, ahol nem csak az új motor eladására fókuszálnak, ami kihat a szerviztevékenységükre. Vigyázni kell velük!
Szia!
A Youtube-n van fenn egy PC40 hasonló jelenségekkel (belsőkamerás felvétel) és nincs hibalámpa.
"Honda CBR 600RR PC40 motorprobleme" címmel és azt írják, hogy laza kontakt probléma a dőlésszög érzékelőnél, de lehet feszültség szabályzási probléma.
Járt már valaki úgy, hogy menet közben meghalt a fordulatszámmérője?
Minden más működik, a motor gyönyörűen húz, műszerek mérnek, csak a fordszámmérő bolondozik, vagy semmit sem mutat, vagy felugrik vmi köztes pozícióba és ott áll, gázállástól függetlenül.
Amikor ráadom a gyújtást, nem csinálja meg a tesztkört sem a mutató, de nincs Fi hiba.
Annyit tudni kell róla, hogy PC3 van benne (Ágó szerelte, mérte) és fokozatkijelző.
Állítólag a döglődő akku is okozhat ilyet, de most mentem vele 1800km-t és minden alkalommal pöccre indult.
Egy éjszakát áramtalanítva is volt már a motor, de az sem segített, úgyhogy megy a Takoberbe a héten, hacsak nem mondtok valami rapid megoldást, amit magam is meg tudok csinálni (a felgyújtáson kívül persze )
Helló mindenki!
Valaki tud a 16kerben vagy a környéken egy szerelőt,aki otthon van 600rr ben?
Köszi előre is.
Szia!
A Honda Dream-nél kapsz mindent.
Tavaly vettem generátor fedelet 16500HUF csont újat... bontóban volt lekaristolt 12k-ért
Heli tudnatok nekem segiteni egy 2007 es RR hez valo oldaldekli kellene es nem talalok neten bontokba
Elore is koszi a segitsegeteket .
cbr 600 rr hez összekötő cső eladó 50mm átmérő
Szia! Csak egy butuska hasonlat: ha egy ember minden előzetes nélkül elveszti az eszméletét, magához tér, hazamegy, nem kéne orvoshoz vinni? Lehet nem kéne megvárni, még mégegyszer előfordul...
A gépeknél is így van! Semmi miatt nem keletkeznek hibák, zajok...
Valamint bármilyen fájó, saját magát egyik gép sem tudja meggyógyítani és a hiba sem fog magától elmúlni...
Én a helyedben megkeres(tet)ném hogy mi okozta
Ennek fényében ajánlom magamat!
Sziasztok!

Olyan történt, hogy a 2008-as RR-em (17e km-rel kb.) a blokk felől egyszer csak elkezdett ütemesen "kattogó" hangot adni alapjáraton (legalább is csak akkor hallottam). Mondom már hazamegyek vele, mire hazaértem abbahagyta. Kicsit hagytam állni, elindítottam, akkor sem csinálta. Érdemes elmenni vele szervizbe megnézetni vagy majd csak ha újból előjön a hang?
Sziasztok !

Még mindig keresem az igazit ! :)

Egész pontosan a képen látható dobokat összekötő csővel vagy a nélkül, CBR 600RR-hez, évjárat szinte mind1,elsősorban 2004-es lenne jó, de nem baj ha faragni kell kicsit ! :) Nem ragaszkodok a 0 km-es új, még ki sem csomagolthoz, használt is tökéletesen megteszi ! ebay-t ismerem,néztem,de inkább a hazai motorosokkal üzletelnék ! Köszönöm előre is a fáradozásotokat!

Képeket, árat kérlek e-mailben küldj az adameg6@vipmail.hu címre !
Szerinten jó mivel a hátsó ülés megegyezik .03-04,,05-06
szia az üléspúp nem jó véletlen 2004 rr-hez is? mert akkor érdekelne!
Ez a reális ára 100,000Ft +hozzá irt elektronika 30,000Ft
Egy hátsó dobot adnak KB 50-60-ért,ösze se lehet hasonlitani egy rendszer teljesitményével.
Szia.
Megvan még a kipufogó?
mi lenne a végső ára? tudnál róla közeli képet csinálni?

Lajos
látod hogy ez müködik
jól látsz
Nekem a fehér/kerámia hátlapú Galfer sem eszi a tárcsák, pedig már vagy 4 garnitúra betétet elhasználtam ebből.
Szerintem ez jobb mint a gyári, és a lényeg, hogy nem eszi a tárcsát!

http://ebcbrakes.hu/motor-mode...
unit pro link matricája nincs valakinek ?
Szeva!
A vezérműláncot mikor illik cserélni? Fékbetétből milyen márka ajánlott szerinted?(brembo, ferrodo)
Vasárnap nézem meg, akkor minden kiderül
Ha valakit esetleg érdekel:
Eladó Martin kipufogórendszer CBR 600 RR -re!

http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
szia, igen...
rajta maradt a tárcsazár
Szia! Mit értesz az alatt, hogy szépséghiba ami felpuhítja a féket menet közben? Üt a tárcsa?