Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.
Ha jól látom yoshimura dobod van neked is.
A tiedébe van e betű?
Mert ha van akkor, leìrhatnád. Most készülök gravìroztatni az rs5-be.
CBR 600 RR 2005 hátsó ülést keresek, akinek van jelezze.
Megoldottam,nem volt egyszerű.
Új zárbetétet hol tudok venni?
érdeklődni, bagladi74@freemail.hu
Eladó a képen látható Bridgestone bt56 f 120/70-17 es sport-túra gumi új állapotban,még nem volt felszerelve tehát szűz gumiról van szó! Nagyon jó állapotú,nem volt javítva,nincs repedezve,a képen látható új állapotban bolti ár alatt olcsón eladó ! 8999 ft ! Posta is megoldható ! Zala-megye .Lenti.
Oké értem köszi.
Akkor eljátszok vele egy darabig.
Tényleg komolyan gondolod, hogy lesz valaki aki nyílt fórumon leírja neked ?
Mindjárt átmegyek az MV topicba és előadom a következőt:
Helló
Eltört a szlusszkulcsom Miközben a pótkulccsal mentem kifelé megbotlottam és kutya felette Nem tudjátok hogy kell bepöccenteni ?
Szerinted az jó dolog lenne, ha az itt leírtak alapján illetéktelenek nyitogatnák fel, lopkodnák el az üléseket ?
Megoldható a problémád, de neked kell megoldani
Esetleg kicsit bővebben?
Szevasz
Ha van időd, akkor rá fogsz jönni magadtól, ha pedig sietni kell, akkor ne basztasd
Sziasztok
Van egy olyan problémám,hogy elromlott az ülészáram. Hogy tudom felnyitni az ülést? 2004 600 rr
Üdv.
Sziasztok.

Hátha esetleg vkit érdekel: EBC fékbetétszett
Köszi ha nem lesz sárga akkor kereslek
T.H van fehér szinű le kell fényezni sárgára.Jó a tiedre is 03-04-05-06 ugyan az a hátsó ülés és a pup is.
15+posta
Szia.
Sajna túl messze van. Nekifutok mégegyszer hátra találok valakit a környéken.
köszi szépen.
Debrecen elérhetőséget nem tudok de ha kell utánajárok, én csak bementem a boltba mondtam miről van szó megcsinálta. Annyi 15 cm a határ ami aláfér, én is a végébe akartam nem az oldalára de csak oda lehetet
Üdv gyári dob kiherélve,eladó ár:15e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Gondolom ezt lézerrel gravírozták?
Én a környékemen nem talàltam akora gépet amibe belefért volna a dob.
Megtudod adni az elèrhetőségét az embernek?
Amugy helyileg hova valosi?
NAGYON GYÁRINAK NÉZ KI.
Eredeti. A gsxremre csináltattam az teljesen más szépen megcsinálták, egy szer sem volt probléma belőle. Az meg így néz ki
Köszi szépen sokat segìettél.
Most akarok valami számot kreálni az én kipufogòmba.
Ez nem útolag készült?
Műbizonylat nincs hozzá de csináltam képet
Itt a forumon! Egy kicsitt lejebb hirdeti. toncsitomi@freemail.hu
köszi
Ha van hozzá műbizonylatos papirod azt is megköszönném.
Mivv valamelyik nap csinálok képet,teszek fel. Valami elérhetőséget tudnál adni nem ismerem ki az
Szia. fegyi jóáron árul pupot, szerintem az a te mocidra is jò lehet.
Milyen márkájúa dobod?
Tudnál egy közelebbi fotot felrakni az e betűs számsorròl?
köszi
Ülés púp érdekelne 2003 as hoz.(sárga) ha van valakinek eladó.
Szia! A Barracudának (barracuda.it) van ilyen hátsó rendszámtartója. Felszívtam magam kicsit és csináltam magamnak egyet... Indexeket vennem kellett (mini ledes indexek), úgy mint a farokidom csúcsába illeszkedő hátsó ledes lámpát (ez Amerikából jött). A rendszámtartó kapott egy ledes rendszámvilágítást, egy prizmát, és nagyon meg kell nézni ha valaki azt mondja rá hogy nem gyári.