Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, PC37 CBR 600 RR 2005-re milyen láncszettet érdemes venni? Próbáltam DID meg RK szettet is DID kicsit többet RK 12000 km-ert bírt. Néha pályázok meg elég sokat megyek utassal.
javitanek: muanyag, vagy uvegszalas, szoval mind2 lehetoseg erdekelne.
üdv mindenkinek. nincs valakinek elfekvoben 600rr 2005os uvegszalas fejidomja? felfogatasi pontok nem erdekesek, lehet aranylag szar alapotban is, szoval azsem erdekel aha torott.
Eladtam a motorom (600rr 08), így most eladóvá vált belőle a K&N sportlégszűrőm!
Ha valakit érdekel jelezze!
03-06 600RR Gyári bontott alkatrészei eladók,nem csak ami a képeken látható.Tel: 703179083,Smst,emailt,üzenetet nem nézem.
Van egy eladó 2007-es lengővillám. Egyetlen hibája, a jobb oldali emelőszemnél meg van nyomódva, így az emelőszem kissé csálén áll. Ettől függetlenül tökéletesen áll benne a kerék, nincs semmilyen zavaró deformációja, 1 évig motoroztam vele így, még a Hringen is.
Olcsón adom, csak a helyet foglalja.
Ha kell, tudok képet is küldeni róla mailben.
Érdeklődni: badzoli@yahoo.com
Eladó gyári! HONDA CBR 600 RR Hannspree ÜLÉSTAKARÓ!

http://olx.hu/hirdetes/ulestakaro-honda-cbr-600-rr-hannspree-ID38Lv1.html?action=show&id=46418285&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20150217-[diplayLink]-5366303@1-20150217215906
Szia
Nekem ez van.
EBC FA-HH Goldstuff® szinter

http://ebcbrakes.hu/ebc-motor-...
Itt is meg tudod rendelni. Jobb mind a gyári. Nem eszi a tárcsát.
Sinter Galfer. Fehér kerámiahátú.
A gyári óta nem is használok mást, tökéletes, nem eszi a tárcsát se, de fog rendesen.
Sziasztok , lassan kéne vennem fékbetétet. (pc40)
Ki mit ajánl ? Válaszokat előre köszönöm .
Hali!
Sajnos nincs már meg, csak egy első ülésem van 2003-04-es évjárathoz.
Üdv:Vinkó
Szia, megvan meg a hátsó ülés, mennyi lenne, tudsz képeket felrakni róla még?
Hali
Tud valaki hátsó üléshez zárbetétet?
Vagy hol tudnék venni?
Köszi.
Üdv.
gyári kell?
Nem igazán ismerem a sony kamerákrögzítő elemeit, de esetleg megpróbálnék egy konzolt csinálni a tükörtalpak alá. Az elég fix hely, csak ki kell vízszintezni. Ott nem is zavar különösebben, jó a látószög is, igaz, a műszerfalat nem fogod látni, de az engem mondjuk nem zavarna, én Hringen csináltam úgy felvételt, hogy a tükör helyén volt a gopro, ráadásul még picit ferde is volt, de sebaj.
Ezen szerintem kizárt, hogy átlásson, ez nem sötétített, hanem full fekete. (képeim között láthatod)
Nem tudom kipróbálni, mert vidéken pihen a motor.
Nekem a gopro átlátott simán a sötétített plexin is. Arra kellett csak figyelni, hogy mellette ne nagyon lásson ki és spot fénymérésre kell állítani, akkor a plexin keresztüli fénymennyiségre állítja be magát.
Igaz, ami belátszik a plexi mellől, az csúnyán ki fog égni, de ez kevésbé zavaró. Igaz, ez csak napsütéses időben alkalmazható módszer.
Sziasztok!
Ha esetleg van valakinek elado gyari atlatszo plexije es megvalna tole normalis osszegert, az dobjon egy uzenetet!
(Vettem egy AS20-as kamerat, de a fekete plexin nem igazan fog atlatni, sisakra meg nem akarom felrakni. Mas opcio pedig nem nagyon van sportmotoron.)
Sziasztok! Rendszámtábla tartót keresek 2003-as CBR600rr-hez! Ha valaki tudna esetleg valamit megköszönném!
Köszönöm a segítséget!
Szia! Rá tudod faragni, de baromi ronda lesz... Inkább azt mondom, hogy nem lehet. A megoldás itt:http://tstindustries.com/Honda... Ha valami nem megy, segítek!
Sziasztok!

Segítsetek legyetek szívesek, abban, hogy 2007-es rr-re rá lehet e tenni a korábbi rr farokidomot lámpástól mindenestől?! A régebbi típusé jobban tetszik. Megegyeznek a felfogatási pontok? Esetleg valaki próbálkozott már ilyennel? Előre is köszönöm a válaszokat!
Sziasztok!
2005-05-os 600 RR-hez van néhány eladó alkatrészem:
Szinte teljes idomszett fényezni kell,Lánckerék első-hátsó gyári,gázbowdenek, tükör hűtő ventilátor, hátsó lámpa.
Akit érdekel hívjon bátran:20-596-8172
Üdv:Vinkó
Köszi, sokat segìtettél.
Igen jól tudod Yoshi GP-Force db killerres.