Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia igen érdekelne képet tudnál róla küldeni?
Szia! Nekem van jó állapotú, ha érdekel...
Hello!

Egy kis segítséget kérnék. Keresek egy soproni srácot 2007 utáni piros 600rr-je van. Ismeri valaki?

Köszi
szia megvan még a hátsó lámpád ?
Sziasztok!05-06 os 600rr hez keresek jobb oldali kozepidomot,ezust alapon 3 fekete csik illetve piros cbr felirattal...Ha valakit erdekel van balos oldalidomom,balos hasidomom,tankidomom,gyari plexim,gyari indexeim,gyari kipufogo dobom,hibas muszerfalam....Tel:06703115215
Sziasztok!05-06 os 600rr hez keresek jobb oldali kozepidomot,ezust alapon 3 fekete csik illetve piros cbr felirattal...Ha valakit erdekel van balos oldalidomom,balos hasidomom,tankidomom,gyari plexim,gyari indexeim,gyari kipufogo dobom,hibas muszerfalam....Tel:06703115215
Szia,

Megpróbálom bemérni őket.
Írok ha megvan.
Szia!
Mind a 2 tárcsa hibás?
Mekkora ütés van bennük?
Ha az egyik legalább jó lenne, akkor arra vevő lennék.
Köszi
Féktárcsa pár eladó (2006-os):
4.5 mm vastag, hullámos (üt), csapoknál nem lóg.
2 db ára 20000 HUF
+36704221849

[Honda CBR600RR 2006]
Ok. Irtam
Szia,
Köszi.irtam privátba.
Szia
nekem van egy titan akrapovic osszekotocsovel papirral, dobozban teljesen uj. 100e ft( bolti ara 230 eft)
Csatlakozz! Hozzunk össze egy jó csapatot
https://www.facebook.com/group...
Sziasztok,
Van valakinek PC40-hez sportdob eladó?
Köszi előre is.
Üdv! A 2007-es üléspúp simán felmegy a 06-ra gond nélkül vagy felejtős a dolog?Probállkozott már vki vele?
Sziasztok,
Valaki tud valami normális PC40-es motort?Várom e-mailben az ajánlatokat.
akle@itromail.hu
Köszi
Sziasztok!

Kb 1 hónapja vettem egy 2005ös 600rr-t. 31500 km van benne, a láncnak már van hangja. Gyorsításnál adja azt a tipikus "kopott lánc" csörgést. a feszítő kb az utolsó harmad elején jár, a felét már elhagyta. Még a gyári láncról van szó, de nem tűnik úgy mintha nagyon laza lenne, 2 cm körül van a mozgás. Cserés lesz vagy feszíteni elég lehet?

Illetve ha cserés, akkor mik a pontos méretek, láncszem, lánckerekek fogszámai, stb, illetve ki melyik láncot ajánlaná? Több webáruházban is találtam ugyanerre a típus/évjáratra más méretű kerekeket...
Szia!

Ha még aktuális, akkor nekem lenne gyári, sérülésmentes hátsó lámpám!

üdv.
Eladó Honda CBR600RR csúszásból megmaradt alkatrészei, mint pl. magyar papíros váz, yoshimura rs-5 kipufogó, felnik ....
Sziasztok,

Üléstakarót vagy üléspúpot keresek 2011-es Hondámra.
Fekete vagy piros színben érdekelne első sorban.

Köszi előre is.
A 2009-es idom, már "teli" oldalidomos. Fel lehet tenni, de kell 4db plusz tartó (a helye megvan) és a kuplung deklinél kicsit feszül, mert a kuplung dekli más kialakítású. Amúgy máshol passzol.
Eladnék egy teljesen új ixs női goratex textil dzsekit
Meret M
Ár: 23.500.-ft
Címem z.kawa@freemail.hu
Ha jól emlékszem a 09-es idomszett változott a korábbi 07-08-as modellhez képest, de talán csak hűtő és a blokk körüli levegőnyílásokban, talán a felfogatásban nem. De lehet, hogy módosították a hűtőt is, akkor viszont sanszos, hogy helyproblémákkal is szembesülhetsz.
Köszi! Azt esetleg vágja valaki, hogy 2007es 600 RR idomszett és 2009-es között mi a különbség ill h felmegy-e egyik a másikra? Csak mert sok oldalon külön említik a 2007-08 és a 2009-- től értendőt.