Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És akkor ez nekem mennyibe fájna..? Amúgy ez gyári, vagy utángyártott..!?
nem gond.500 Ft volt.Éppen ezért rendeltem ilyen kicsit.Úgy voltam vele,h annyit megér.De sajna nem jött be.Sajnos így marad a karbon vázvédő.Csak az a baj,h rohadt drága
Én + hívogattam a srácot 1szer fel vette de nem nagyon örült hogy + akartam kukerolni utánna nem vette fel a telefont és ki volt néhányszor kapcsolva bocsesz de szivesen segítettem volna
Már rendeltem egy kis db-ot.Csak az a baj vele,hogy nemnagyon veszi fel az ívet .Pedig rohadtul jól nézett ki.Meg a hőt se bírta valami jól...
Hali teneked kell +nézni a karbon izét?
Na jó éjt kívánok cső
Na ezt akartam
Na én koccolok pancsolni aztán pihiszuszi
A faszomba nem ezt akartam küldeni öööö az minta rajta
Szép a zoknid kolléga
Így van így van ez felér 1bölcseséggel keki féle bölcseség így fogom most már mondani
Na mindegy,az élet ettöl nem ál meg,divatmotorosok jönnek mennek,mi meg motorozunk tovább
De + oldjuk mert szarrágóskodnak
Ja asz hiszik, hogy nekik van 1kis pénzük másnak nincs és meg tudják szorongatni az embert
A fejidom tartó konzolról dobhatnál fel egy képet! Az engem továbbra is érdekelne, ha esetleg külön vinnék el a fejidomot... Vagy úgy semmi képen nem működik?
Ezek a durva alkudozások.Komolyan mondom,régebben jártunk egy cimbivel Pécsre vásárba,alkatrészeket árulni,akkor,ott nem tapasztaltam ilyet,mint mostanában.
Pfff aszt hisz 1-2 ember hogy kenyérre kell a pénz Én is ,hogy hirdetem a fejidomot meg lámpát és tartókoznolt felhív 1tag kellene a fejidom és tartó kérdi menyi 20-10 mondom így korrekt mert enyiért vettem őket, ő meg 25-éert oda adom jajjj mondtam NEM küldjek akkor képet na küldtem képet neki fej idom kell 20-ba de apostát én áljam aszt hittem földhöz vágom a telefon ez nem igaz enyire értetlenek az emberek nem kenyérre kell hanem lámpára a píz De nekem nem sürgős nem fogom el kótya vetyélni
A kawát ugy hirdettem hogy 2kilóig beszámítok értelmes dolgot,jól jöttem ki a 929-ből igy lehet motyó is:Ma hív egy ember hogy van egy komplett lánghegesztő apparátja+ 2kilót fizetne.Mondom neki hogy ez egy kicsit karcsú.Erre a tag hát három kilóért már kapok mocit nem muszáj nekem a tied megvegyem ha adod adod,ha nem nem.
Igen pont írni akartam hogy én is hirdettem a 900-ast de most már +SZERETTEM Na az a lényeg senkinek nincs pénze és csak csere berélni tud sajna Velem is cseréltek volna valami fiatalabb 125-ös szarra +ahogy mondtad apró pízt a kávégépbe
Volt,de irreálisan magas áron akarta a srác hogy számoljam be a cbr1000f dual-ját,+egy kis aprópénz
Na vok csak tisztálkodtam Varaderora volt már érdeklődő
Basszus Nagyon durva
Oké , brutális a monori vonat baleset
Jelentkezem
Oksi