Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy Zoli RR kérdésére válaszolok IGEN onnan való ezért kérdeznék tőled pár dolgot ha ismered
Ha nem Californiai akkor nyitott az tuti +5-10le A gyári adathoz sztem..
De küldök!
Jz eleje az 99es a hátulja ill az oldala az 97es!
Nem tom mibe kulönbözik amugy az oldala a 97 es a 99től!
Amúgy ámerikából való! Nem tudom mennyiböl más ettöl a gép hogy onnan való!
Esetleg te tudsz valamit errő?
Amúgy tényleg jó!
Nekem is tetszik!
De az eleje +oldala és az eleje az az én évjáratúm fajta Előről nem tudsz kípet na szíp a gép
97 es! Miért nem tetszik?
Halló ez hanyas kiadás?
Figyu,pénteken átugrok lehet mert kell pár motyó,megkérdezem én is.Hátha olcsóbb. személyessen
Hi MR.RF!
Na töltöttem fe képet nem jó kép de kép! Ja és koszos nagyon a motor! Most úgy is lehülést mondanak már nagyon igy szét szedem restaurálni.
A sugomotors meg jelezte,hogy van deklije ugyhogy arra le is csaptam,csapok gyorsan, remélem jo lesz és nem fog folyni,szivarogni az oil! Mert ahogy most van az teljesen !
Illetve eltudjak postázni es gyorsan ide ér!
Nem az enyém nekem csak a futó mű kell alóla mert az 1000rr-é nem nagyon nyert mert a kormány csutka bele ér az idomba
Nocsak!?!
Na hy emberek, van eladó 95'-ös 900rr komplett motor külföldi papírokkal , kiv. első futómű
Azt elfelejtettem írni, hogy a Twinnél már érdeklődtem ~2 hete akkor 30+postát mondtak.
Most 30.000+áfa+posta
Ezt így akartam írni.
na akkor bepróbálo, hátha cseresznye
Twin=kakasd
Twin:~38000Huf
Jánoshalma:volt elvitték 30-ért
Isti: nem veszi fel(3X próbáltam)
Ennyi.
Kakasdon találtam még 30-ért+posta.
Akkor ez sem nyert!
Nyugodtan próbáld meg.Én fogtam bevittem,rámértek ,kuka,adták az újat.
hali! megnéztem de nekem ijen számok nincsenek rajta, csak az hogy 4fn-00 ennyi és yamaha felirat tehát yamahán volt. bocsi a rossz képekért majd csinálok jobbakat amúgy is fel akartam tenni a hirdetésbe. (tényleg rossz képek!)
Megnéztem:
MCJ0.4
MS104
Nincs de nem sok csináltatni 1-et
Aham
ÍRD MAJD LE én is megnézem az enyémet mi van rá írva de már csak holnap! üdv.
Van rajta valami számozás?
Holnap megnézem az enyémet...
Üdv! van eladÓ szervÓmotorom ha valakit Érdekel, nem tudom mijen motoron volt . Ára 5000 ft. 0620/992-4528
Kicserélték az akksit?még nekem is garis,lehet be kellene próbálkoznom,bár nemtudom mennyire feszegetik a dolgot hogy mi baja lehet,mitől ment szét?