Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ez az, hogy még nem!
De holnap is munkanap, talán...
Na +lett mérve a foka 20,5-lett az jó nem Na de jövő héten + érkezik a motoromba való futó mű féktárcsa utána a lámpion fejidom tartó konzolok és lehet vizsgáztatni
Jó étvágyat
Na lépek kajolni,aztán irány a varázsgarázs,hátha akad valami bütykölnivaló.Ebben a trágy a időben mást úgysem lehet csinálni.
Na nekem is 1hasonló beállítotságú benzin tyúk kellene hátra természetesen tele pénzel mert ugye azért benzin tyúk
Akkor megvan a magyarázat
Most beszéltem faterral és mondta hogy Hajdú-Biharban nyáron 2× volt köd és pont nem tudott kimenni permetezni igen olyan bázisúval permetezte
Ő az elejétöl kezdve az sok okból kifolyolag.Imád mocizni mikor összejöttünk gixerem volt egyböl tudta mit hogy kell az anyósülésen csinálni,nem fél.
Akkor ő sem veti + a benzin gőzt
Azoszt igen ,úgy látom már tényleg nem sok van hátra csak óvatosan a végén Tesóm felesége is most szült nem rég nekik is kislány lett csak ő már a végén veszélyeztetett terhes volt
Aha,az asszony is pont belevágott volna mikor kiderült babát várunk Ez volt a mocija.
Lisztharmatra kénes alapu permetszer kell,a peronoszpórára rezes alapu permetszer kell
Akkor motoros leányzó lesz
Mert 1ik kert szomszédnak különösen jó termése lett és nem éppen a nyitott emberek közé tartozik már kérdezték tőle a kert tulajok mivel locsolt és nem árulta el Na ezért kérdeztem hátha ti használtok valami csoda izét hogy a menyiség jó lett
Kislány
Na fiú vagy leányzó lesz A liszt harmat nem nyert de leszáradt +penoroszpóra gecózott volt trágyázva +minden nem volt gazos elég nagy szemű lett és szerintem a fokával se lesz problem
Bocs babavárás kellős közepén,illetve a végén vagyunk,és a páromnak valami fórumos spannője most szült,és sürgössen közölni kelett a többiekkel.Na a lényeg mi (após)álltalában lisztharmat ellen permetezzük.az hogy kevés lett nem feltétlen függ a permetezöszerröl,Na ismét gazdatopic lett a fórum.
Oksi majd este
Késöbb megirom mert az asszony kitúrtinnen
Milyen anyaggal permetezed növény védő szerre gondoltam
Locsolni?mivel?
Helló
Keki bátyó le szüreteltünk hát a minőség az jónak mondható még nem lett +mérve a foka de elég édes majd látjuk, de mennyiségileg siralmas az összkép Te mivel locsoltad a tiedet
Berakni
Biztos valaki házilag akart berekni valami tuningelektronikát
De valami nevének kell lenie