Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köd nem tarolt?
Kevés volt a napsütés
18 fokos a must.Tavaly 21,5 volt
ÚÚÚÚÚ nekünk még fen van a szőlő óóó de nem várom Milyen a termés
Szüret az esőben Motorozás PS2-n
Kivel mi történt a hétvégén motorozás
Na mosmár én is
Én is vagyok
Na lassan itt lesz a kis csapat figyu neked kellett volna + néznem a karbon izét a számot hívtam és nem vette fel senki +ki van kapcsolva
Egyenlőre csak én
Van valaki erre felé
Helló sikerül elküldeni a képeket Mert érdekelne Helyileg merre vagy am..
Köszönöm a fáradozásodat Fontosak nekem ezek a méretek még1× köszi
Köszi a segitséget! Megfogadom a tanácsodat. Olcsó benzint és sima aszfaltot!
HI MR.RF.!
Na lemertem több féle képpen is!
Plexi+fejidom csücsök:355mm
Plexi+spojler belső csücsök (ami alatt a bizti van!) : 400mm
Plexi+spojler furata (ami alatt a bizti van és ahol lefogatod a spojlert!) 335mm
a képek is fennt vannak!
Remélem tudtam segíteni!
Ja és bocs a késésért!
Igazából mindegy milyen márkájú olajat raksz bele, a lényeg az API minősítése. Az minél jobb legyen (pl: API SJ elég jó már)
Én pl. 10w50 Castrolt R4-et raktam bele mindig.
Köszi mindenkinek a segítséget.Szerencsére megtaláltam....A tartály+ a fékkar az Vfr 800.
Szeva! Ha valaki tudja,hogy melyik olaj a legjobb a 919-be, az megoszthatná velem. Előre is köszi! Amit eddig használtam: MOBIL ill. IGOL. Ezekből is a 10W 40.
Nézz szét a Bikepics.com-on ott rengeteg VFR és 919 kép van!
Ja és biztos hogy nem régebbi 900RR-é mert mindegyiken ilyesmi műanyag tartály van.....szerintem CBR600 vagy vmilyen VFR.
tessék...
CSáó!
Most egy pici bajban vok.....Lenne egy fontos kérdésem.Múltkor írtam,h letört a fékem...Ezzel nincs is nagy gáz.Csak annyi,hogy nekem nem gyári a tartály+a fékkar.Sajna nemtom most eldönteni,h a régebbi CBr 900-é vagy egy VFR 800-é.Honnan tudnám megállapítani azt,h ez most melyik?Mert ugyebár nincs sok különbség köztük...
Ha valki tudna segíteni megköszönném....Ja és ha egy közeli képet is fel tudna rakni annak is örülnék:D
Oké köszi
Oké tuti lapolt utánna néztem köszi
holnap küldöm a képeket és a méreteket!