Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké!
holnap küldöm a képet ill. méreteket!
Ja meg délután felhívom a sugo motort es rá kérdezek hogy lehet e eltérés a deklinél vagy csak a kokányolás miatt tünt el a az az egyenes rész az alján!?
Nagyon érdekel mert nagyon örülnék ha jó lenne és nem csöpögne az oil!
Amihez a vonal van kötve Az a csücsök
Igen + a lámpa miatt + hogy jól áljon Mert még belső vas fejidom tartó konzolom sincs
Mind a 2pont a fejidom része a felső a plexi felőli csücsök a képen látszik az alsó csücsök a hasidomi illesztésnél van
illesztés szempontjábol kell gondolom! ?!
a plexi es az idom nak annak a muanyagnak a szélere vagy csucskére ami alatt a bizti van?
gondolom a magassagot merjem!? Ill a két csucsoknek a távolságát!?
oké!
küldök képet de csak holnap tudom d.u-n tudom küldeni mert melozok!
azokat a csücsköket kifejted jobban mert nem nagyon vágom mit is nezek ill mérlyek!
abba meg biztos vagyok ,hogy elöbb a tank és utána az alu tartó konzol van de ez valami gumira fekszik fel!
A karikában a két csücsök távolsága érdekelne mert az én fej idomomból hiányzik 1darab,Meg a fejidomtartó konzol az (alu) tükör felfogatásának a távolsága érdekelne élég fontos lenne.Ha a tank és fejidom tartó konzol(alu)le csavarozásáról tudnál képet csinálni azt is nagyon +köszönném mert halvány lila gőzöm sincs hogy lehet alul a tank felfogatás felette a fejidomé vagy hogy
mond csak nyugodtan ! hátha tudok segíteni
Tudnál nekem segíteni 1méret érdekelne
A 919-blokk legyen az 96-os v. 99-es ugyan az minden rajta szerintem 90%
sziasztok!
lenne egy kérdésem remélem tudtok segíteni abba,hogy ugye egy 97 es RR-em van (919) és a deklim a gyujtás felöli oldalon gatya állapotba van na most kaptam képeket a sugó motortol de a képen nekik egyenes az alja nekem meg végig kör alaku!
Lehetséges ez vagy csak a javítás miatt tünt el az egyenes része mert ragasztóval körbe lett kenve meg alú ragasztóval mikor kokányolta az elözö tulaj!
pedig direkt 97 esre kértem ! a képen "minden" stimmel ahogy látom!
Képet tudsz küldeni cbr919rr@citromail.hu-ra Méreteit is ird le légyszi krómszár vastagsága akkor ami az alsó villa hídból kijön cső végén menet hossza átmérője két villa távolsága s villa hídban stb stb..
vfr 800 / 99-es futoművem van a 6 küllős 17 es kerékkel nem felfordított villás. bár nem vagy előrébb ez még mindig nem a gyárija. de jobban hasonlít rá.
1000rr-é de elcserélném 1belevaló futóműre
minek a futóműjét raktad előre?
Helló a az előző képen láthatod menyi mérföld van a gépbe.
Hali az enyém a rávaló fej idommal így néz ki + gondoltam magam ami rajta volt az kerül vissza mert a 929-es fej idomot és lámpát +veszik Csak ehhez a fejidomhoz pótolni kell mert ki van belőle törve láccik is a képeken ja majd lenne pár kérdésem
Ok igaz attól függ ki adja
Igen ott van! Rózsai volt a tulaj. Ismerem.
hali! sajnos nem tudok, csak egy gyári plexim van hozzá meg egy gyári dobom, meg talán gyári tükörjeim de ez nem biztos. valamint gyári indexeim. háát fejidomtartókonzol meg elsőlámpa sajnos húzós ha van valakinek bár függ hogy kit fogsz ki, lehet jó áron is venni. ha látok valahol hirdetni akkor üzenni fogok!
Sajna reggel már az otthonomtól ~60Km-re lévő munkahelyemről írtam.
Le sem merem írni mikor kell kelnem.
Még egyszer megnéztem a képet és tuti hogy ott van.
Az Adidas bolt tulajának van a motor mögötti Audi mellett egy TT is...
Jó korán kelt valaki
Helló +nem mondom mert az előző gazdája lőtte a képet