Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Utcsó kép hatvani Adidas bolt előtt van?
Cső neked is
sajnos szívtam már én is így. na megyek aludni holnap meló! majd dumálunk még, jóéjszakát!
Figyu erre a tipusra való lámpát és fejidom tartó konzolt nem tudsz véletlen
Akkor árában ment el az RF
A sok telózás aki értett hozá azt felhívni mert ő Pesten van 1kis reklám a Karasnánál szervizes jó fej srác ő segített ahogy tudott másodjára kiment test zárlat miatt kedves barátom Gabi bele forrasztott 1nem belevalót és csak 2000 alapjáraton járt na azt találd ki,hogy mi a baja.Úgyhogy 900rr elektromoságban nagyon otthon vagyok megvan hozzá minden szakrajz by Keki köszi, kapcsolási rajz minden biz basz ha valakinek kell akkor van. Egyszerűen nem adott szikrát köteg jó minden jó volt és a gyújtás kapcsolóba van kezdetleges imó ha abból kimegy a dióda akkor olyan mintha lopnád a motort
egyébként 430-ról indult .
300-at akart érte mikor ott voltam, én pedig 250-et akartam adni érte de nem adta.
hogy érted ezt a 13000 ft-os számlát 2 szer ? hogy szaladtál rá ?
Menyibe árulta a srác már nem emlékszem
Nem titok Attam az RF-et ő adta a 900rr-t minden alkatrésszel és 40ropit Ja a kilóméter az 35e milles Igen a blokkja az jó eddig nem jött ki rajta semmi le is kopogom be indítani +én indítottam be mert elektronikusan jó volt de a kábelek közt volt szakadt +a drágaszág miatta csináltam 13eft-os számlát már 2szer 3.9v a mocskos de jó dolog
nem inditotta be. a padlásra kellet menni ott voltak egyes alkatrészei idom tank.stb. titok hogy mennyiért jutottál hozzá ? a motorjára nagyon esküdött hogy jó. meg kevés mérföld van benne valami 30000 kilométerbe átszámítva. ha jól emlékszem.
És neked mit mondott rólla be tudta indítani STB.STB.
Hajdu BIhar
csak nem voltam benne biztos hogy ez a motor az . nem ismerem csak voltam megnézni amikor hirdette sérülten. meg akartam venni csak nem tudtam megegyezni a sráccal. te hol laksz?
Na hi ismered ezt a motort vagy hogy írjam az elő életét
hali! itt vagyok.
Neked is a vázig ér a kormány csutka Nem kurtam el csak mind 2tőtöktől +kérdem
Neked is a vázig ér a kormány csutka
Na ez + az én fajtám és az utolsó az én moccom
Na ilyen egy 97-es fény + farkinca
Igen fél digit a km számláló van benne trip 1-2, és a hőfok mérő mégdigit
Ja és a 98-99-es müszerfala picit más.valami digit kijelző vagy mi
Ja bizony +azon a festésün ami nekem van
Szia a külömbségek az rr betük elhelyezkedése a régebbin egymás fölött helyezkednek el.A farokidom az újabbakon hegyesebb.