Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóestét
Azt a szép eiront szét kurelni így
900rr-re gondoltam
Igen pótoljak még rá 1millát Esetleg 1 behozottat de szigorúan csak ebben az évjáratban
Legfeljebb megveszed a Banderasz SP-jét..
Meg akarnák venni a 900-ast most gondolkodóba estem nem tom mi legyen ennek most már tudom hogy minden porcikája kitűnő már igazából nem szeretném eladni
Köszi ez is közelebb hozott a válaszhoz
MR.RF
Haverom is kivonatta a mociját 6 gónapra.(Ez volt a max amit ki tudott vonatni.Azt ne kérdezd miért).Amikor kivonatta csak annyi kellett megmondania,hogy mikor akarja visszahelyezni.Amikor letelt az idő automatice visszahelyezték.A súlyadót azt megúszta(fél évet),a biztosítást lemondta arra az időre.Szóval spórolt vele Ennyit tudtam segíteni sajna
A szerelőre nem tom menyit kell várnia tán akkor nap v. másnap le lett cserélve neki a segéd váz és a fékkar de mondom nem tom most mi van ott, régen voltam már arra felé
Én csak az úgy írtam most mint ő reagált az én írásomra
Gonosz vagy!
Van neki is elég baja ha a szerelőre/fényezőre
várni a kell a 'jóidő' meg itt a nyakunkon.
Vagyis porosodott De nincs vele gond az eső lemossa
Na a Gerryboy nem nagyon írt vissza a kérdésemre lehet +lepődött rajta Mert amikor láttam utoljára akkor még a szerelőnél állt
Ja pont írni akartam hogy a gézengúzok író párbajt vívnak Majd ha anyu elküldi őket alukálni akkor ki írom még 1×
Jó sokáig lehetett látni az üzenőfalon!
Próbáld meg ha leül a 'harc'!
Írd fel az üzenőfalra.
Tuti tudja valaki!
Köszi De sajna még ezt a 929-et is éppen, hogy megtudtam venni.De tényleg gyönyörű masina.
Okés köszönöm. Várom
Hétvégére megnézem
Eladó.
Nem tudja valaki véletlen ,hogy ha 1 évig ki van vonatva ideiglenese a motor a forgalomból akkor KPM-es vizsga kell rá?
Gyári 900rr kipufogó dob alumínium eladó.3 csavaros
Mivel megvan a srácnak az összes európai mocinak a kódja!Nagyon pöpec Csak mondani kell neki milyen típus és milyen színű!
Hát igen.Unokatesómnak egy kanári sárga gsx-re van.A Suzukiba se tudják,hogy milyen is az a bizonyos amerikai piac.Egyből azt mondták rá,hogy biztos egyedi fényezésű....Pedig tele van a net ilyen színűvel.(Ha érdel fent a a fotó galériámba)Mondjuk ez szerintem eléggé gáz.Mert nem egy másik univerzumban van.Sajna itt felénk tudnék olyan helyet ahol megtudák állapítani,hogy milyen színű.Igaz az enyémnek is a fehéret kb 1,5 órába tartott....De legalább eltalálta eléggé jól.