Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözlök mindenkit a gazdatopicban!
2db kisfám van kb 80cm fárol lehullva bujtak ki.A régi tanyánkon voltak.Lehoztam és muternál vannak kb 3.5éve a kert végében de nem nagyon fejlődnek.Nálam szinte üres a placc gondoltam egy kis napfény jót tesz nekik.
"Nagy különbség van a magonc és oltvány dió között.
A magoncdió 10 év múlva fordul termőre, az oltvány
viszont az ültetés után a 3-4. évben. Az oltvány további
előnye, hogy fajtájaazonos lesz a termése."
Úgy döntöttem ráérek...
Szorítok
Nálunk 3 szem ázik/csírázik tavaszra...
Ja,és délelött ültettem egy diófát délutáni mocizás tök szupi volt,full kanyrgós,erdős utak.Az első pihinél láttam egy full polír első generációs cbr900rr-t.Egy idösebb kolléga volt vele,akra kipuval
Nekem diós dologból csak a levél jutott a motor garázsának csatornájába azt is kiszedtem..
Diószedés,majd motorozás
Én is a 'természetben' voltam. Használtam egy kicsit az 5Le négyüteműmet(rota),
meg a 24ccm-es kétüteműmet(fűnyíró)...
Imbuszcsavar?lehet tudok segíteni,holnap megnézem.
Hi nem tudja valaki ki esett a Mátrán tegnap 929-esel
Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy tegnap elhagytam a 919RR-emről a lámpa feletti idom tartó csavart . (Ilyen tartja a farok idomot is)
Valakinek nincs ilyen csavarja elfekvőben, vagy hol lehet egyáltalán ilyet venni?
Előre is kösz a választ.
Ott a helyem de most ebéd.du+ a természet
köszi midnenkinek
Nah megnézetm. Nem is egyformán volt beállítva. Alsók a teljes betekeréshez képest -1 (360°) meg egy pici. :)
A felsők baloldali -1, a jobb oldali -2. +- negyed fokok oda vissza, szóval össze-vissza.
Elég kemény volt ez.
Most felsőket -2 re tettem, alsókat, -1,5-re. Vélemény?
Pont ennyit foglalkoztam a futómű beállítással, hogy nem is nézetm! Sorry.
Kimegyek megnézem, van.-e az enyémen is...
Nem nem a hossz +1centi a 929-es javára átmérő u.a. tudom mert úgy jött nekem az 1000rr futómű hogy az 1-ik külső az 929-esé mert kevéske görbület volt a gyáriban.Csak azért kérdeztem hátha te is tudod mert azt írták hogy ne vicceljek hogy majd csak u.a.
Passz...
Szerintem a 954-el azonos, de az 1000-nél már biztos változtattak sok mindenen(hossz;átmérő;szelepelés...)
Na 1-2 finomítás még ráfér a kormány végsúly míg nem kopik addig nem jó a futómű beállítás(nem esésre gondolok)
Lehet mégis jól lenne beállítva a futómű...
Nem tudom te mit tudsz arról hogy a 929-es és 1000rr futómű csak 1pár apróságban tér el egymástól +persze a ridiális Felfogatás
Úgy látom a gumu teljesen ki van(volt)használva
Na én + mondtam
Ott a ni!
Na oda tuti fel nézek én is