Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hm...Lehet,hogy még beszélnem kellene vele Elkellene egy hátsó zár is.Mivel nekem az nincs...Mert régebben elromlott az immobi és nem volt tanító kulcs és zárcsere volt.
Csak annyit tudok, hogy most bont 919-et és 929-et.
Jó,hogy szóltál,mert különben a Hondába kellett volna megrendelni,mert senkinél se találtam.Amúgy ez bontós srác?Vagy csak törött volt a mocija?
Szívesen.
Elvileg nekem is postáz ezt-azt....
Köszi majors!
Felhívtam és tényleg van.Holnap már küldi is a srác.
jah az cserre meg a hátsó is.. az az 1 dolog amit cserélni me hátul is vmi vágott slick van,de nem vmi jó,azokat cserélem télen
Húzd le és kiderül... Ahogy nézegettem a képeket egy elsőgumit is újjíthatsz
Ok. Köszi.
elég ebbe most a 95ös is, hát ugy megy ez igy is mint az állat am a kuplungba mér megy 2 kábel? gondolom ott is van vmi kis kapcsolo vmit érzékel de annak mi szerepe van ?
Nem is tudom 3-4 lityi 1× próbáld ki a 100-as benyát tuti
hát nemtom én amikorelhoztam a mocit kb 2-3 liter benzin volt benne,ak ugy volt h hátrafle nézett a nyil,most betankoltam 10litertr most előre forditottam és ugy mentem és működött ,tehát ak valszeg ez a normál állás,felfele meg ak gondolom az elzárva neked hány le a tartalék?
Hi váltóra normális körülmények között semmi baja de ha valaki kerekezni használja a gépet akkor a 2-est dobálhatja v. a 3-ast és hogy olaj mindig a megfelelő szintig legyen mert +eszi a főtengelyt mint minden motornál ,ezeket hamarabb törik össze mint ,hogy elkopna ez csak is az én egyéni +látásomat sugalja de lehet más máshogy látja
Nekem felfelé :tartalék,előre: zárt,Lefelé: nyitott, Hangsújozom nekem a 99-es gépemen nem tom a tieden milyen de szerintem a tieden is így kell lenie Én azért tudom bisztosra mert rajta van az idomon
téleg 1 kérdés a nagy 900rr es öregrókáktól:D a benzincsap az ugye ugy van,hogy előre menetirány fele az a nyitva állás,felfele a zárt,és hátrafele nézve meg a tartalék? és menyi a tartalék rajta? tom h össz 18lityi a bendője,ma megajándékoztam 10liter benyával me üres volt,örült neki
vigyázok vele nagyon:) csak azé 18évesen érted az mber kap 1 ien mocit.. örül neki mint ... nemtom mien közmondás van rá na mind1:D de am téleg óvatos vok vele, nem akarom se a mocit se magam öszetörni...
sziasztok :D
vhogy nekem is megtetszett ez a 900RR feelingje. nem tudom miért de úgy magával ragadott. és jövő nyár végén sztem eladom az RS-t ha már minden megy vele mert nem egyszerű ez a 2t .....
mire érdemes figyelni a 900RReknél ? és hibái érdekelnének
Jó jó csak nehogy tudod elfusson az emberrel a csikó NE KOCKÁZTASSS! Hidd el tapasztalat nem geciségből mondom
azt a srác tette oda,kifurta az idomot szval nemtok neki mit tenni,monyuk gondokltam rá h fehér 900rr matricát cisnáltatok haverral és oda felrakom ugy h a lukat is rakarja és ak rendszám mnellé maj betenni..maj meglátom mi elsz...am ma is gurultam vle,kicsit a városba is megkockáztattam igy este,elmentem vele barátnőmhöz, megnézétk szülei is:D teccett nekik nagyon... a városba nagyaon sasolta mindenki a mocit
köszi:)
jah a dátum:D:D áh 1 nagy szar ez a fényképező én nem is használom me szét van törve meg minden baja van kikpacsol mindig me nem érintkezik az elem benne és elálitodik a dátum meg minden ,szval nem is szoktam használni csak nagyritkán:D de most nem volt más fényképező:D de mai képek am a dátum ellenére
Szép így több oldalról is Csak a hátsó index hát 1kicsit izé de szép így is
Van exup motor +bovden Hívd majd a srácot
Szerintem gyönyörű a gép.Grat hozzá
Cép!
A dátumozást beállíthattad volna!
nah itt van 1-2 kép az uj mociról:)
Igen már én is írni akartam hogy lassan kivesézünk minden mezőgazdasági témát.