Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali akkor ott valami nem ok vagy nem kompatibilis a motoroddal vagy valami elvan kötve és +ot v. testet, kap valahol azért lehet az hogy ki megy a KM-mérőd szerintem
Hát van az ülés alatt egy hatfokozatú kapcsoló!És az elektronikához csatlakozik de megy egy szál vezeték előre a a indítókulcshoz ami megint van egy kapcsoló!
És ha ráadom a gyujtást és megnyomom akkor a műszerfal elkezd össze vissza mutatni ilyen 233 meg 270 eket és álló helyzetbe belemegy vagy 3-4 méter
De hátul hiába kapcsolgatom a kapcsolókat ugyan ezt csinálja
néztem már járó motorral is de semmit nem tapasztaltam
Egyedül menet közbe nem próbáltam még nyomkodni mert kitudja lehet az az önmegsemmisítő gomb és még nem akarok vele katapultálni:)
Helló
Na +érkezett az EXUP-varázslat
Nem birtam ki! mennem kellett egy kört a motorral! De áááááááá úgy meghúztam volna neki tisztességesen, de nem lehet, csak itt a faluban mentem egy kört.
Ezt a motort mintha láttam volna hirdetni!Exit dob van rajta vagy mi....Ha jól tom,vagy tuning box,vagy power commander van benne.Ha rosszul van beállítva csinálhat fura jelenségeket.De elősször tudjuk meg mi az a jelenség
Hi mi a neve az elektronikának hova csatlakozik és milyen jelenségeket produkál
sziasztok valaki tudna nekem segíteni?Vettem egy 954 et és van benne valami elektronika
és nem tudom mi az és hogy működik mert fura jelenségeket tapasztalok ha bekapcsolom
Önnek 1új e-mail-je érkezett kérem nézze +
Oksi mindjárt +nézem
Ok úgy legyen!
Ment egy mail!
Ja én is arra gondoltam Akkor majd lehet találkozunk Jövőre inkább pályázni akarok na jó majd 1-2 túra is belefér majd a Mátrán
Hát nem tudom én sem mi lesz velem a télen, főleg hogy már kivontam forgalomból vagy 2 hete, most meg itt volt a jóidő a 7 elején, meg a múlt7en végig. Mindegy, igy legalább nem tankolok bele minden pénzemet, és tavaszra meglehet egy komplett ruházat ára. Jövőre többet szeretnék menni pályára is.
Akkor nem tom mi volt ez a hír Alig várom a jövő szezont ennyire még nem vártam sose
Én semmit nem tudok róla. Mátra fórumban sem láttam róla semmit sem.
Amúgy jó reggelt mindenkinek!
Hali tudja már valaki,hogy ki esett el a Mátrába múlt hétvégén CBR929-esel
Meg lesz hidd el
Elvileg ma feladta postán, pénteken v. hétfőn érkezik.
Szóval hiszem ha látom...
Már azóta beszéltem vele csak nem kérdeztem hogy kellet-e
Exup motorilag mi a helyzet?
Köszi , majd továbbítom...
Hali
Láttam hogy érdeklődtél Suzuki alkatrészek után:http://www.kepesmotor.hu/futom...
vAGY ITT 1SZÁM:06204387981
Sok sikert hozzá! - hadszaladjon a "kicsike"
Hi nem nem csak most intézem magamnak a futó művet és annak függvényében tudok majd válaszolni
Sziasztok everybody!
MR.RF ugye nem feleded a kormánycsutkát!
Hi jó srác és tud alkatrészeket