Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Tudatlan vagyok ebben de CBR 900 SC28 nál mindenkinek előtte van a HM is? Nekem 2 CBR nél is gond volt ez az okmányirodába és engedélyeztetniük kellett,hogy be tudják írni a gépbe HM-el.Ma műszakin megint nem tudta a gépbe beírni HM el csak nélküle.Vártam 1 órát arra,hogy a központ úgy írja be.Tehát a kérdés más is szenved ezzel?
Viszonyìtasnak nekem ennyit sètàl..https://m.youtube.com/watch?v=...
Keresd józsi954 fórumtársat, neki lehet van. ;)
Sziasztok! CBR 954 hez keresek ülés alatti váznyúlványt. Ha esetleg tudna valaki segíteni megköszönném. Üdv: Attila
Sziasztok! Szükségem lenne egy 954rr ülés alatti váznyúlványra. Ha bárki tudna segíteni nagyon hálás lennék. Előre is köszi! Attila
Megnyugtató.
2003-as R1-em volt több is...annál állt mint a cövek egy helyben, nem ingadozott.
2001 cbr600fs-nél se
Szolgálati motorokon se...pedig a bmw 900rt elég darabos :D
Teljesen normális.
Nem ingadozik vészesen. Van alapjáratom.
Csak nem áll be ol: 1300-ra fixen, hanem inog 1250-1350 között....
Ha befogom a sportkipufogó végét valamennyire....akkor az ingadozás mértéke csökken....akkor majdnem stabil.
Pedig az alapjáratnak órapontosan kellene járni! Remélem nem szelepgondja van.
Hàt nem tudom attòl mèg kellene lenni alapjàratnak.pròbàld meg kicsit feljebb tekerni.
Ez jó hír.
Nekem kissé ingatag az alapjárat.
Nem tudom mitől lehet. Normális e.
Remélem a 3/4-es kis dob hibája.
Szinte mint ha nem is lenne rajta kipufogó....
Ki kellett probàlni tetszett...de tèny hogy gyàrival a legjobb.
https://www.sportmotor.hu/vide... pedig volt hű meg ha meg gázkar ráncigálás
Jòval nyomatèkosabb lesz alul...nemsokàra viszem műszakira ès van hozzà egy 929es gyàri dobom ès felraktam....első kör utàn volt huu bammeg ez kib......ul megy èrzès:)
Annyiban tudok segíteni, hogy 3 épnek tűnő gép van fent a hahu-n a sok kotla mellett.
A Nyíregyházi piros-fekete jobb oldalidom rosszul visszamatricázott és van némi kijelzőhibája, 920....biztos alkuképes.
A Debreceni fekete-piroson vannak csúszásnyomok, kereskedő, 950-es árból enged.
Van egy Pásztón 1050-ért, egy usa modell.....némi kar elhajlás, kormányvég hiányt látok a képen, de a tulajnál nem érdeklődtem.
Mire gondolsz? Miben lesz másabb?
Kicsit màskèpp fog menni mint a rövid dobbal
Az kemény menet lesz.....nem igazán van a piacon.
Én most vettem......de van az a pénz XD
Sikerült vennem...16-ért postával..
haver 954-et akar venni,ha esetleg valaki érdekelt lehet jelezze!
Szia.Van.Ha erdekel 703179083.udv Pali
Sziasztok!

Keresnék a motoromhoz felső villahídat amivel egyenes kormányosra tudnám átalakítani (LSL. ABM, akár gyári átalakított is jó lehet).. A motor 1997-es SC33-as CBR 900RR. Esetleg ha valakinek van elfekvőben ilyesmi szóljon. Köszönöm!
Íme a régi és az új NTN csapágy és szimering a lánckerékbe (SC33 ba)!
Remélem ezzel is tudtam másnak segíteni!
Mármint, hogy van-e...mert szeretnék venni.
Eladó gyári 954rr kipufogó valakinek?