Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Ha az izzók kiégnek akkor sokat tölt a generátor rajta.Ennek a hibája valószínűleg a feszültség szabályzó lesz.Mondjuk én is így jártam addig amíg nem volt feszszabályzóm.Aztán vettem bele.A lámpám tökéletes de menet közben lemerül az akksi(tehát utána nincs álló helyzetben lámpám).Beindítva ismét jól világít.Az órát meg biztosan szét lehet szedni.De ha nem tudod hogyan akkor ne is állj neki.Mert lehet,hogy szét tudod feszegetni de utána nem biztos,hogy össze tudod rakni.A napiszámlálónak valószínűleg a meghajtása van megkopva.Szerintem jobban jársz ha veszel egy másik órát.A javításhoz is biztos,hogy szükség lesz alkatrészre.
Itt alább bontanak egy ilyen mtx-et.
Kérdezd meg tőle milyen az órája.
Üdv.!
Sziasztok!

Több kérdésem is lenne egy MTX80 (HD06) léghűtéses, kereklámpás motorral kapcsolatban:
1. Ha ráadom a motorra a gyújtást, és felkapcsolom a világítást a lámpáknak kellel világítani. Van benne aksi.
2. Ha menet közben világítással megyek, kiégeti az első és hátsó világítás izzóit.
3. Az előző elhárítására van e valami megoldás?
4. A kilóméter órát szét lehet e szedni, mert a számlapot lefogató egyik csavar kiesett.
5. A kilóméter órának az alsó számlálója amit le lehet nullázni, nem mindig működik. Ezt a hibát ki lehet e javítani?
Nagyon köszönném, ha valaki tudna segíteni.
Ja, egy kereklámpás MTX80-ba lesz.
Szia!
Esetleg első féklámpakapcsolód nincs? Jó, kifogástalan állapotú kellene, aminek nincs szétkopva a kapcsoló tüskéje.
Oks, de nem tudom, mikor lesz, remélem már feladta, de nem szólt még...
Helló!
Oké.De a meghajtás is érdekelne ami blokkba van(tudod azt nem bírtad kiszedni).
Viszont a srácnak aki hirdeti ezt a mocit annak az is megvan.
Megbeszéljük még hogyan legyen.Az óra meg tesztelésnek kellene.
Mert az én óráim már nem igazán szuperálnak úgy ahogy kellene. Ráadásul amit tőled vettem km spirált galyra vágta a jó órámat.
Túl hosszú volt a spirál belseje.
Aztán most szenvedek,hogy jó legyen.
Azért majd képet küldjél a cuccokról.
Kösz.
Üdv.:
Laci
Szia! Lesz spriálom, vettem egy fél motort, gyakorlatilag a lényeget megvettem róla, elvileg küldi a srác utánvétesen. Ha itt van írok. A spirál 1500Ft. Műszerfal is van a csomagban, de MTX. Üdv; Zoli
Helló!
Ha jól látom a fordulatszámmérő spirál van benne.
Az hibátlan?
Ha hibátlan akkor érdekelne és dekni is ahova csatlakozik.
Esetleg a Km spirál és az óra is érdekelhet.De arról kérdék még majd képet.
Ja és árat mondjál majd rá.
Előre is kösz.
Üdv.!
helló van egy kis problémám nem indul a moci kompresszió van benne rendesen szikra van de valamiért nem indul a moci a gyűrű nins eltőrve meg lett nézve valkinek valami ötlete honda mtx 125 ről van szó hengerfej tőmítés is cserélve volt
Üdv.Mindenkinek.Van egy Japán Honda MTX 125.Hűtő és egy km óra eladó.A képen látható állapotban.A km óra csavarjai kijárnak de fel lehet szerelni.Maga az órának nincs semmi baja.
80as mtx,képek szombaton lesznek.
Ja Bocs azt látom,hogy léghűtéses.
De nem mindegy,hogy 50-es vagy 80-as.
A kép az fontos lenne és jó lenne minnél többet látni a mociból.
Üdv.!
Szia!
Milyen MTX-et(50-est,80-ast)?
Milyen blokkos léghűttéses vagy vízes?
Esetleg 1-2 képet tehetnél fel a mociról....
Üdv.!
Sziasztok!
Egy Lestrapált Mtx-et fogok bontani... 87es évjáratú kereklámpás,léghűtéses.Valakinek kell valami szóljon képeket is küldök.Motorja indul,de kevés a kompressziója, melegen alapjárata nincs...
Sziasztok!
Van egy Honda MTX/MT-hez egy tökéletesen működő karburátorom eladó(HM 166-os).
Ha valakit érdfekel szóljon.
Üdv.!
Am dienesati még csomagtartóm van esetleg ha az érdekel meg még 1 aceerbis fejidom meg 1 index párba ha érdekel vmi irj::D
Na itt az emaliem:D am megtudtad volna nézni az adatlapomon:D retros14@citromail.hu am ha kell kép a hengerröl akk elküldöm e-mailba iss:D na Hello majd irj ha kell:D
Oké.
Kösz.
átfolyási szám van rajta.
bocsi christiánó hogy soká írtam de nem tudom a emailod sem...
bocsi de kegy picit későn írtál mert találtam egy hengert,de még lehet hogy kell tartaléknak.üdv.esetleg másod van ehhez a típushoz?
Sok sikert!
Hát ha megveszed a mocit lehet
Sztender érdekel?