Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fasza gép lesz! Alkatrész nem kell? Sok cuccom van ehhez a típushoz.
Az enyém is alakul.... :)
Sziasztok!
Meg tudnátok nekem mondani, hogy a 125 ös és 200 as mtx között milyen eltérések/hasonlóságok vannak? Váz mérete, idomok, műszerfal, megegyeznek e?
Igen, jó holnap is.
hali. igen
de képet nem tudok ma csak holnap , ha neked jó?
Szóval gyújtás, karbi, komplett blokk hengerszett nélkül 15-ért?! Ha igen, csak írd, hogy igen és felhívlak. Szerintem megegyezünk, de egy képet szeretnék róla. Üdv; Zoli
hali uyg gondoltam tizenöt . mert a gyujtás maga meg van enyiért. de telefonon többet tudok mondani mert nem mindig tudok a gépelé ülni. a számom 06303193132. köszönöm érdeklödésed-
Üdv mindenkinek.Eladó egy 120/90 18" Miats cross gumi (5000ft) és egy 150/70 17" Metzeler gumi( 3000ft).Van még 125 MTX hűtő (3000 ft) és KM (1500ft a csavarok kijárnak de lehet használni)óra.
Ja és hogy milyen állapotban van a teleszkóp
Írok mailt.
Úgy nézki hogy érdekel képeket tudsz-e küldeni? Az email címem: smarsiczki@freemail.hu
Ehhez a vastagsághoz csak dobosom van, az biztos. A kerék fékdobbal, gumival mindennel plusz a 2 teleszkóp 7000Ft, plusz posta. Érdekel továbbra is?!
Rendben. A 123mm-t hogy mérted? A tengelyek közép távolsága?
A mostani teleszkóp 32-es(most mértem) a kettő közöztti távolság 123mm-er ha nem túl drága akkor érdekel a tárcsás is.
Ha jól emlékszem 31mm vastag az átmérője, de szerintem van 34-es is. Inkább írd le, hogy mennyinek kell lennie és keresek olyat. Megoldható így? Az ár attól függ, miből adom. Dobos kell igaz?!
heló
AZt szeretném megtudni ,hogy a teleszkópszárnak mennyi az átmérője illetve a két teleszkópszár között mennyi a távolság és még azt hogy mennyibe kerülne a komplett kerék teleszkóppal eggyütt és külön-külön.
A posta ára 1050Ft, ha utalsz, 1690Ft utánvétesen. Nem téma... Sokat postáztam már.
Heló
Nos nekem egy suzuki ts 80 x be kellen első kerék illetve villa
viszont te messze laksz tőlem én Nógrád megyei vagyok.
Ha nem egyeztek meg, nekem van több is, több fajta akár több motorból is, vizes MTX-ből is. Kerék is, villák is...... Üdv; Zoli
Heló
Érdeklődnék az mtx-ed elsőkerekéről esetleg villájáról.
De még azt szeretném megkérdezni ,hogy a motor helyileg hol van?
Válaszodat előre is köszönöm.
Szia! Mennyiért adnád?
hali mindenkinek. nekem lenne egy japán mtx 125 ös motor blok elado hiányzik a henger rplla de meg van az is csak rossz. Gyujtás karbi kuplung minden jo rajta. ha érdekel valakit aszámom06303193132 ezen lehet érdeklödni. vizhütéses. elöre is kösszi,
Sziasztok.Ha már ilyen jó az idő,akkor én is előszedtem a téli álmából a motort.Ugyan egy akksi,1db tükör,és a biztosítás még hiányzik,de akkor sem bírtam ki,hogy ne menjek vele.A héten az első dolgom a biztosítás lessz,aztán az akksi és a tükör.Utánna meg csak gázt neki.Az én gépem is piros,és elég sokáig tartott mire elkészültem vele,mert sokáig tartott az alkatrészeket összevadászni hozzá.Rakokfel két képet.Az eggyiken a megvételkori állapotban van,a másikon pedíg a mostani állapotban látható.Üdv:Laci.
Ahh, nagyon szép lett, ügyes vagy!

Lehet, hogy tudok szerezni én is R2-es, anyagában festett fekete sárga idomszettet. Csak már adná fel a srác a cuccokat, akkor azt tenném az enyémre is, és nem is kéne festeni, max. polírozni, esetleg ha van hibája, kijavítani.

Szerintem legalább még 1 hónap mire kész lesz, de a napokban kipróbálom a váltót.

Ma szerintem meg is nézem a cuccokat, ami neked kell!
Gratulálok!
Összeraktam énis a pirosat
Van még egy-két apróság, de csapattam vele
Bírja a sarat és a nehéz terepet is