Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Ns-1-emhez keresem az alábbi alkatrészeket:
- fejidom
-komplett "műszerfal" (kilóméteróra stb...)
-médkét oldara oldalidom
-jobboldali lábtartó esetleg fékkel együtt
- jobb faridom

Ajánlatokat itt valamint a következő e-mail címen várom: fehermilan8@gmail.com
További jó, balesetmentes motorozást mindenkinek! :)
Deutsch1992! Nekem hiányzik valami (nemtudom mi) aztsem tudom hogy néz ki... A sebesség fokozat érzékelő kábelkötegének a végén van egy szürke csatlakozó ami az ülés alatt van, nemtudom mi hiányzik onnan de megy a motor nélküle, te tudod mi az? olyat keresek :)
Hello! Az óracsoport csak egyben eladó, és meghajtásom nincsen.
Szia, eléggé kifogytam, trafóm nincs már, komplett gyujtásom viszont van! Nem tudom mi érdekelne.
detutsch1992 ! Látom elektronikát is árulsz, mi van még meg belőle? üdv
nekem van faridomom és akarok egy másikat, email : zsombor.flas7er@gmail.com
Helo. müszerfal megvan még? Érdekelne a müszerfal tartó, valamint km- meghajtás. üdv
Na mire jutottál? Sikerült megoldani?
nsr125 totyikban inkább lesz válasz.
hello
van egy honda ns125 f típusú motorom... 1986-os
olyan kérdésem lenne hogy a hengeren a kipufogónál... a jobb oldalon van egy kupak féleség meg alatta egy furat...az mi akar ott lenni? kellene ott lenni valami power szelep féleségnek?
nem ismerem a motort... most került hozzám elég lepukkant állapotba...:/
köszi a tippet, nem gondoltam rá, akár lehetne ez is. bár sosem melegedett túlzottan, óra szerint mindig okés hőfokon van, gyertya nem égett fehérre, a lilásodást meg már nem lehetne észrevenni a kipun, mert nem a legújabb darab.. meglátjuk.. köszi mégegyszer!
Az amit írtál, nekem szegény keverékre emlékeztet. Detonálva ég a benya ilyenkor és recsegős-kerregős hangot ad a moci. Erős melegedés, fehérre égett gyertya, lilásra színeződött kipufogókönyök a kísérői.
Próbálj adni több benzint.
Helytelen gyújtás is okozhatja, de amennyire én tudom itt nincs állítási lehetőség, tehát az jó kell legyen szvsz.
hali mindenki!
a hosszú tél után újra itt.. ns1 75ös vizes 7 és 8 ezer között amikor úgy gondolja épp, melegben rezonancia, daráló hang, fordulatszámesés még mindig a téma... tegnap szétkaptam, összeraktam, kiegyenlítő tengely a helyén, főtengely nem lóg hangyafasznyit se, dugó gyűrű is rendben, terhelésnek nyoma nincs rajta csak a kipu felöli oldalon két kis halvány barna folt de sztem az normális. talán néha pici gyűrűhangot lehet hallani.. kipörög rendesen, 7ezernél torpan kicsit emelkedőn van hogy kissé nehezen lendül át rajta, 9ezernél ugyan még ugrik de olyan érzésem van hogy menten szétesik.. nem ráz csak olyan zizegősen rezonál, még az is lehet, hogy ez is normális.. nem akaródzott indulni úgyhogy a 10es denso gyertya helyett kapott egy 7es ngk-t. blokkcsavarok meghúzva tökig.. tegnap 30 km-es probakör során nem csinálta, de meg nem javult magától abban biztos vagyok.. nincs több lövésem de nyáron balaton kerülő és így nem igazán akarok nekivágni.. ha tudtok segíteni, van valami ötletetek megköszönném! üdv
Igen, vélhetően az volna az értelme, hogy a hondának szerződése van az NTN-nel:)
Annak is van értelme, hogy csak gyárit tudsz beépíteni.
Köszi de nem azért kérdeztem csak információ gyüjtés gyanánt! Remélem nem kell még egy darabig a blokkhoz nyúlni!
Nemtudom, én csak főtengelycsapágyat cseréltem, mert a többi jó volt.
Beszélj Sanyival, mikor újítatta fel a blokkkot.
Én úgy emlékszem nem sok kilomélter volt benne amikor megvetted.
(vagy az a másik motra.. bezsélj vele)
Amúgy a többi csapágy az már rendesen szabvány szoval van pl. Koyoba is vagy az is ilyen balfaszmódon van megoldva? Ez csak a két főtengelycsapágy a 8500 /db ? Hány csapágy megy bele a blokkba?
Találtam ma énis, meg is vettem igaz én 8500ft ért darabját...
Na figyi, de csak neked. Felhívtam itt szfváron az egyetlen honda kereskedést. A partszám alapján 3750Huf , ez gondolom gyári vagy azzal egyen értékű. Gondolom felétek is van honda bolt, próbáld meg őket. Végső esetben pedig a fehérváriak tudnak segíteni. Jössz egy sörrel XD
körülbelül 15ezer forint / db.
Érdekes. Mindenesetre mégis mennyi az ára?
Gyárilag NTN van benne, és sajnos másfélét nem is lehet belerakni, mivel csak az NTN gyárt ilyen méretű csapágyat, az viszont horror áron van.
Neked akkor a 8205-ös csapágy kell. NTN nagyon jó Márka. De gyárilag nem koyo van benne?