Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És neked változott a fogyasztás?
Kezelhetőbb, simulékonyabb, egyenletesebb lesz. 3000 alatt is használható már 2500-től, nem csattog a lánc. Csak jót tudok róla mondani.
A fordulat sem változik?
Tudtommal nincsen befolyással az élettartamra. Nincsen kihegyezett túlnyomás, extrém hőmérséklet, vagy bármi ami ártana a motornak.
Köszönöm a választ, és ez megrövidíti a motor élettartalmát, vagy csak jótékony hatása van?
Szia! Az injektor fejek nyitvatartási idejét lehet változtatni, a lambda értéknek megfelelően. Beállítása fékpadon.
Eredmény:
-rugalmas gázreakciók
-teljesítmény növekedés (pár %)
-fogyasztás csökkenés (bizonyos esetekben.
Hazai forgalmazó:
itt
Röviden ennyi, de oldalakat lehetne írni róla.
Sziasztok valaki eltudná magyarázni mi ez a Power commander? Nagyon hálás lennék érte! köszi! Hol és mennyiért lehet, megcsináltatni?
És ne legyél igényes a szimmetriára ;)
Néztem megvételre olyan motort,amin ilyen van/katyusa/.
Nekem gyenge a hangja,mondjuk én a hangosabbakat szeretem,de akkor is inkább az esztétikája jó,nem a hangja.
Meg lehet nem gyári áttétel van rajta,ami becsapja a mérést,,de ez a gép igencsak fel van hergelve úgymond..
valaki tud nyilatkozni a vfr sportkipufogójáról (leser 4 ágú),
milyen lett tőle a hangja, eseleg fogyasztásban teljesítményben lett-e valami változás. Ha tudna valaki a hangjáról videót feltölteni nagyon megköszönném!
360km+ a tartalék....
Fi-vel ugyanez 375 volt..
Itt láttam a 275-öt:

http://youtu.be/WQRhp47QN0Y
95kg vagyok, alattam túratempóban 6,5 liter körül eszik, általában 140-150 között szoktam menni én is, mindenképpen a plusz szelepkapcsolás alatt, mert felette érezhetően megnő az étvágya.

Egyébként tényleg ennyire jó cucc a PC? Nagyon gondolkodom rajta tavasszal, de akkor már az autotune variáns PCV-t választanám.
5 és 6 között normál tempóban, nem normálban kicsit több . Ha teszel bele Power Commandert akkor 5.
Az csukló függő, hogy mennyit fogyaszt a V-tec. Én kb 300 km megyek el egy tank benzinnel. Vagyis az olyan 6 liter körüli a fogyasztás. Ez olyan túra tempó 130-150 közt kényelmesen.
Kinek mennyit fogyasz egy v-tech vezérlésű? Mennyit lehet elmenni egy 22 literes tankal? Persze tudom hogy ez változó, de mégis?
Nekem 03-as Vtec-em van,gyári áttétellel 240km/h a vége,,óra szerint teszem hozzá
Olyan Videot en is lattam ahol 262 volt a vege, gondolom en is hogy csalnak, olyan 250 korul lehet realis.
Hi!
Természetesen óra szerint
A 265 is kb 235-240.....direkt csalnak az órákkal. A GPS mondja meg csak, hogy mennyi az annyi. Lejtőn nekem is volt már 265
Hát én se mentem ennél többet vele, korábbi CBR-nél még kíváncsi voltam, az a motor óra szerint majdnem 280-al ment, de az jóval könnyebb.
Én 265-öt mentem az előzővel.
Egyébként nyilván én sem emiatt vettem a VFR-t, de 230-nál még nem mentem vele többet. Mi amúgy gyári áttétellel a valós vége a VTEC-nek?
Youtube-n annó találtam óra szerinti 275-ről is videót.