Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyönyörűűűűűűűűű
Van rá még egy: AAAAAA.......
Hát erre a paripára csak egy szó van: Aztaqvadegyönyörű!
Sziasztok,

Eddig csak olvasgattam a topikot, most beköszönök ide is, rögtön pár képpel.
Mai nappal 5 óra tisztogatás után elraktam téli álmára. : -)
Körbe néztem tükör ügyben, de tényleg nagyon nehéz ügy. Szeretnék Fi-re tükröt venni, de a gumist mindenképp szeretném kerülni. Az univerzális tükrök nagyon bután állnak. A 00-01 tükör piszok drága, a 01-től tükör pedig nem stimmel. Mi a megoldás? Gondoltam rá jobban járok felteszek egy átalakítót ami 98-01 csavartávolságból csinál 01 utánit vagy valami ilyesmi, de nem tudom hogy a legjobb. Valakinek okosság? Vagy olcsó 00-01 tükör? :D
E mailt ritkán nézek. Én árultam tavasszal a Sebring kipuffot, akkor megadtam a számom, de ha nem, akkor 20/4700-294. Te is érdeklődtél a dobra akkor.
Elkérhetem a számodat, vagy az email címedet, egyszerűbb lenne....
Honda VFR 750 alkatrészek eladóak!

http://www.bmotor.hu/motortipu...

(Majdnem minden fent van már, ami van...)

honda4022@gmail.com
20/482-2625
Van bontott alkatrészem, ha kell írj, megbeszéljük.
Nekem is volt ilyen. sikerült mágnessel kiszednem
Nekem is esett már le légszűrő takarítás közben de operáció nélkül ki bírtam szedni.....mákom volt....Neked nem
A Barbár
Sziasztok.

Ma nagyot alkottam
A téli nagytakarítás közben kitisztítottam a légszűrőt is, de amikor raktam össze a légszűrőház egy csavarja beesett a blokkhoz. Nem volt más hátra, leszedni a légszűrőház alját... igen ám, csak az 1ik tölcsér csavarja meg sem moccant, nem nagyon mertem erőltetni, mert kicsit már el volt nyalva a csavar feje ... végül sikerült annyira kinyírnom a csavart, hogy le kellett volna fúrnom a csavar fejét. Azaz csak kellett volna, mert fúrás közben a tankot tartó pálca kicsúszott, a fúró, meg .... kifordult a csavarból, át a tölcséren és a ház alján is.
végül sikerült kioperálnom a csavart, de mikor levettem a házat, látom, hogy ahttp://www.hondapartshouse.com...

6-OS ALKATRÉSZ is oda lett. /valve set starter/
Remélem sikerül szereznem valahonnan ilyet +ház alját és a tölcsért.
A lényeg, hogy ehhez a szelephez /vagy mihez/ kell újraállítani valamit, vagy elég csak kicserélni és kész?
Gumisat igyekszem kerülni :D
20 ért van párban utángyári.
link
Sajnos ettől nem nagyon találsz olcsóbbat!
A gumis szárú utángyártott egy fos! Nehogy megvedd! Akár mennyire is olcsó!
Vékony szárason gondolkozom. Tényleg nehéz ügy már rájöttem. A kotonos jó árban van a V-Tec jó árban van a 00-01 horror :D
45mm ha jól emlékszem. Az Fi-é 50mm. Nehéz rá más tükröt feltenni. ha a vékony szárasban gondolkozol (00-01es évjárat) abból szinte csak gyárit kapsz.
V-Tec tualjok! Valaki tud nekem egy tükör felfogatás csavar távolságot mondani? :)
Szezonkezdet vagy szezonvég Egy kis pótlás a késői kezdés miatt,kihasználva a jó időt.
645 ért már kaphatsz Fi-t ami azért még sem 25 hanem csak 18 éves. Főleg így ősz végén, tél elején.
Köszönöm.
Sok. A bal oldali lámpa alatt körömnyi hiányzik az idomból. Meg nekem ez az 50120 km is túl kereknek tűnik. Egyébként nagyon nehézkes hozzá bontottan alkatrészt kapni, főleg idomokat (ha van akkor is arany áron). A következő szériához RC36-II. sokkal könnyebben megy az ilyesmi, és nem sokkal drágábbak a piacon. Az utóbbinál azonban tudni kell pl., hogy idomvágás nélkül nem lehet rá superbike kormányt rakni (már ha gondolkodsz egyáltalán ilyesmiben).
Én meg év végén napvilágot láttam.
Azt nem mondom, hogy bármiért odaadnám a CBR-t, de ez azért nagyon bejön. Nem tudom eldönteni, hogy túlárazott nepper ár vagy van realitása. Ti jobban képben vagytok.

Vélemény?

Video
Hi!
"83-ban voltam először bíróságon jogsi nélküli motorozásért