Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellótok
Van 3 db literes kiszerelésű Silkolene pro4 SX 15w-50 olajam. Ha valakit érdekelne a jövő héten akár pösti átvét is megoldható. 3000/ liter.
Üdv! Valaki tudja mennyire kell fcr41(berg fe 550) alapjárati levegőcsavarját tekerni. Gyári 1,5 fordulatot ír, már 2-nél járok, mégis néha ha visszaengedem a gázt lefullad. Minden gyári beállításon van, az alapjárat csavarja maxra betekerve. Valamiért túl dús szerintem.
És tudja Nem h jönnétek Ti is Alexel !
Jövőhéten, 22-26-ig.
ÉS ahhoz sátor sem kell.
Repdesnek ám körülötted mint a darazsak a méz felett! Mikor van ez a siroki buli?
Egyszer élünk
Zombi leszel hogy nem is alszol?
Miattam ne is.
Aha értem. Mondjuk nem is szívesen koptatnám le a bütyköket az aszfalton habár lehet átszaladok a hegyen.
Zoli: nehogy már a vez láncon meg a tömítés szetten spórolj vazze. Nem hinném hogy ezek a motor legköltségesebb alkatrészei. egy bontott tömítés az milyen már.
Használjátok a keresőt!
Hetente le van írva hogy hol lehet új alkatrészeket venni, és ki az aki bontott cuccokkal foglalkozik...

De még 1x: új: ktm kecskemét
Bontott: Bencsik Pali.
Nem! Aludni se fogunk, nem h fázni!
Sziasztok!Én is alkatrészeket keresnék 2001 fs 650hez!
ezek kellenének: -vezérműlánc +jobb oldali müanyag feszítő(vezető) + az automata(rugós)feszítő
-38 fogas hátsó lánckerék
-szimering a váltókarhoz

honnan tudnám ezeket beszerezni?
rendben.
nem tudom ,utánna érdeklődöm.
Szia!

Az 2004-es FC450-é jó lehet hozzá?
Sziasztok! Segítséget kérnék,alkatrészt keresek. 501 fc-hez keresek vezérműláncot,szelepet,felső vezérmű fogaskereket, tömítőkészlet,valaki esetleg tud bontásból? Vagy hol tudnék alkatrészt szerezni?
Nem fogsz fázni egyedül?
Nincs! Szeretek egyedül aludni!
Van még hely a sátradba(n)?
Ez korrektül néz ki! Árat küldhetsz emailben nekem is ha már tudni fogod.
Helló helló! Sirokba jön valaki?
kösszi. majd ha kitaláltál valami árat rá légyszi tájékoztass.
Igen most volt nem rég műszakizva.
2004 es force editon.
szia. papiros a motor ?