Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kép meg lemaradt!
Szevasztok közel jövőben lehet megválnék a géptől esetleg ha valakit netán érdekelne egy jó fs 650. Árat nem tudnék most még mondani rá, nincs szar állapotban a taliga. Rendesen volt olaj benne cserélgetve. Viszont jóval többet áll mint megyek vele ezért lassan feleslegessé válik.
70-80 üzemóra van benne mióta nálam van ezt azt kicseréltem benne talán még egy vezérmű láncot nem ártana lassan aztán még egy jó darabig biztos elmegy belenyúlás nélkül.
Sziasztok.Segítséget kérnék dellorto karbi gyári értékeinek beállításához.Segítségeteket előre köszönöm.
Had vegye ha szereti az akadályokat.
8 napig hirdettem, de az sem jó ha valamit hamar elvisznek mert akkor olcsón adtad!
Egy haverom akarja megvenni,mert rendszámos, most kért róla infót...én meg csak pislogtam h quad?
Lebeszéltem róla, ezt nem szabad megvenni semmilyen célra sem,max mutogatni

Te BerGed hamar elkelt jano!
Mondjuk a zarié hamarabb sztem
NA ilyet még nem láttam, de ha magyar honba kerülne el tudom képzelni a közlekedésfelügyeletnél és az okmányirodába mennyit nézegetnék a papírjait mire itthon rendszámot kapna!
Okés köszi, néztem most az íbéjen egy kitet van benne több méret majd ha ír a fazon a költségekről szerintem veszek egy olyat.
Köszi
vedd le a befogó felső részét és emeld meg a kormányt hogy mit enged... a 2 centit bírni fogja szerintem simán
Értem köszi. Az a bajom hogy állva motorozáskor most így eléggé alacsony nem tudom az egy centi az mit segítene szerintem 2 centi minimum kellene. A renthal fatbar szerintem alapból nincs olyan magas mint az EX, habár nem tudom melyik fajta van neked mert van belőle vagy 100 féle.
Nekem 1 centi volt alatta, most meg renthal fatbar van azt is elbírja.
Hellótok
Használ valaki magura ex-hez magasítót? Az érdekelne hogy hány centit bírnak el a kábelek. Köszi
akkor az még jó lehet
mi a mérete ?
Van egy pár apró karcolás a szoknyáján.

A hüvelyen sérült a nicasil igy új hüvely lesz ahhoz meg új dugó.
létezik hát. ugyan ojan pici furat, mint ami a főtengely sonkán van. ami a ballasztsúly csapágyra sprickeli
mia baj azal a 50ó dugóval?
a dugattyú hűtésnek a spricnije az létezhet hogy egy fél milis furat a tömbbe közvetlenül a balansztengely csapágya felett?

bújom a manualt de ott se találok semmit róla
Hát csak azért érdeklődök itt hogy még okosabb legyek. Aki nem nem kérdez az hülye marad. Én meg szoktam kérdezni más hátha jobban tudja. Mondjuk te.
Egy nagy pacsi
Mi lesz helyette Viktor?
hály srácok.. ha valakit érdekell eladó 2009 huasberg fe 57.. az szójjon..
ára 880.000
A motor használt, de 100% üzemképes, megbizható, féktárcsák fékbetétek láncszett gumik mind újszerűek vagy nagyon jó állapotúak, teleszkópok nem rég felújitva, futómű nem lóg nem lötyög, a szpojlerezése erősen karcos, hegyekben volt endúrózásra használva, blokkja patika. Semmilyen ráköltést nem igényel. Motor kivonva a forgalomból magyar okmányokkal, tehát költségmentes, de műszakiztatható.
fészbúkon láttam, délelőtt tudok inkább beszélni!
Érdekelne, hátha megfog benne valami!