Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fórumnevem, és gmail.com

Köszi!
Szeva, írj egy mail címet!
Én is örülök neki. Eddig több mint 400e-t költöttem rá és csak 1400km-ert hajtottam.
És milyen fasza, hogy ez az egy rohadt tengely miatt az egész blokkot szét kell húzni...
köszönöm
Bencsik Pali
70/36harminc423
sziasztok a Szolnoki Husaberg bontós számát tudja valaki , köszönöm
Rendes vagy! Küldöm is!
unatkozas@citromail.hu itt megbeszéljük a részleteket!
mivel nem ezen akarok meggazdagodni, meg nekem úgyse lesz rá szükségem egy darab Gróf Széchenyi elég lesz...
Mennyit gondoltál érte?
néztem, nincs rajta cikkszám, a svédek még nem szarakodtak ilyennel :)
http://taffmeisters.co.uk/prod...

itt azt írja hogy 2002-2008-ig minden modellben ugyanaz van.
Érdekelne. Esetleg cikkszámod van hozzá, mert az enyém a blokkban van és csak télen akarom szétkapni.
Az enyémnek ez a cikkszáma: 80030059000
Továbbá ezen alkatrészek eladók.
Akinek kell vmi írjon mit ér meg neki
Nekem van egy vízpumpatengelyen ha érdekel. 2002-es FC470-ből, nem sokat ment mert hamarabb széthullott a balance tengely csapágya és vitt mindent :)
nem tudom jó-e más típusokba is, itt egy pár kép róla a főbb méretekkel.
Ha érdekel kis pénzért a tiéd lehet és nem kell szemcseszórni meg esztergálni
Amikor még bergem volt,nálam is jelentkezett ez a probléma.
Palcsee csináltatta meg nekem,utána tökéletes lett.
Mindkettő csepeg
A
szerintem ez nem túl jó megoldás, hamar meg fogja enni a szimmeringet
Giraffe t keresd a ktm forumba. Ő exc hez csináltatott már. A viz szivárog?
Bergesek! Valaki fémszóratott már vízpumpa tengelyt? Hiába cserélem a szimeringet, mindig szivárog. Gondoltam erősebb anyaggal felszóratom, köszörültetem, inkább a szimering kopjon.
Hali!
Van még sapka?
Nekem is kellene.
Több helyen van kedvezménye, és szokott belőle adni.
Pali sok alkatrészt olcsóbban tud. Pl. gyári dugattyú 80-90e, wössner emelt kompressziós-teflon bevonatút nekem 45-ért adott.
De sok bontott cucca is van.
Értem köszi. De ha betolom a gépet gondolom nem hajtanak el. A Pali meg olcsóbban szerez alkatrészt mint a hivatalos kereskedés?
Köszi, de ennyi a boltban is.
Én Bédity Janót ismerem Kecsón, jó szerelő,de már jobban ktm-el foglalkozik. Otthon is szerel(Pirtó) és az olcsóbb.
De Mesterszálláson Bencsik Pali is hasonló berg mágus, ő viszont olcsóbban tud alkatrészeket is.