Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Utána kérdeztem és két méret van. Méret alapján megkérdeztem úgy van raktáron de típus szerint meg nincs...érdekes dolgok ezek
2004-ben kapott új gyújtást meg karbit, a blokkon szinte alig módosítgattak. Meg kell próbálni, szerintem tuti jó bele. Mesterszállási berg bontós megmondja, több ilyet látott már mint az összes fórumozó
Ha 2004ben volt modellváltás akkor ezeken nem változtattak?
Köszönöm! Kecskeméten kérdeztem azt mondták már nem lehet kapni
2000-2008-ig az összes Husabergé passzol bele, mivel szinte ugyanaz a hengerfej, de KTM EXC 2007-ig is jó lehet hozzá, mert véletlen annak is szinte tök ugyanaz a hengerfeje
egyébként lehet venni hozzá KTM Kecskeméten, vagy ha drága akkor Mesterszállásról bontottan
Tudja valaki melyik típus szelephimba görgője passzolhat még a 2002 Fs650e be? köszi
Helló
Használ/t valaki Michelin m12 gumit hátra? Képről olyan mintha kicsik lennének rajta a bütykök.
olajjal volt a gond. kitakarítottam ahogy kell, felöntöttem és fasza minden. kösz szépen a segítséget!
már megoldottam...
c3? skf?
Milyen csapágyat használtok a vezérműtengelyen? gondolok az illesztésre pl.
Ha basztad földhöz akkor nem kell.
Kérdés? Centírozzam a főtengelyt, ha csak azért szedem szét a blokkot, hogy a vízpumpa tengely kicseréljem.
az jó lesz bele
időközben rendeltem bele, motorex hydraulic fluid, ha mást is érdekelne.
aha, valószínű kevés olaj lesz a bibi. cső ok, szétszedtem a munkahengereket, jónak tűnnek, alsóval volt egy kis mélytorok az o gyűrű miatt, de visszaaláztam a helyére
zéger is a helyén van
olajat esetleg tudnál ajánlani bele?
felső, alsó munkahenger beszart,kilyukadt a kuplungcső vagy nincs benne olaj, vagy leesett a kuplung kosarat tartó zéger gyűrű a tengelyről(elég hihetetlen de nekem egyszer volt már ilyen )
Ahoj!

Mitől eshet be a kuplungkar? Találkozott már valaki hasonló problémával? FE501 02`

Köszi!
Szia, küldtem emailt a triton-os email címedre, bár nem tudom jó még az a cím?
üdv
Sziasztok,

Már nem terepezek, szép és jó 2010-es FE390 eladó:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/husaberg/husaberg_fe_390_fe390-9438905
Az nem is kevés. Nekem nem volt szétszedve és 21 üó-át mentem eddig. Igaz csak off road.
De legalább lassan már csukott szemmel is össze tudjuk rakni...
18 órát mentem idén. Május óta szét van szedve (részben az én hibámból nincs kész) .