Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bencsik Pali

Visszakeresel vhol a számát is megleled.
Nincs még összerakva így nem tudom. Előtte is wössner volt benne és nem ette.
Ki a Pali?
Nem eszi az olajat? Nekem amég japán szar volt benne, folyamat ette... Mióta gyári van a gépbe azóta viszont nem..
55300 ért vettem a wössnert.

Akkor palit keresd meg elbontott egy pár berget, hátha akad nála.
Úgyhogy b.szhatom sárvédő nélkül az egészet... A másik meg, hogy 140e Ft 1 gyári dugattyú... Normálisak?!
Se kecskemét se mauer... Azt mondták h megszűnt a gyártása... Fasza mi?
Ktm kecskemétbe rendelj cikkszám alapján. Csúnya lenne ha nem gyártanák már...
Vagy Palinál bontottba.
41es jelzés
Mire gondolsz a "sárvédő" alatt?
sehonnan
Sziasztok. Husaberg FE 450 (2004) hez keresnék hátsó sárvédőt(nem farok idomot). Sajons nem tudtam sehhon beszerezni. Állítólag már nem gyártják... Valaki tudna nekem ebbe segíteni?
Sima ktm exc venti.
Légy áldva!
Ez a biztos jelölés...
Sziasztok!
Vezérlés állításához a gyújtás felőli oldalon kell keresni a jelet a főtengelyen? Köszi!
sziasztok nincs valakinek elfekvőbe egy első tárcsa 2004es berghez?
Valakinek esetleg eladó vezérműtengelye? 07-es 450-be kéne
az igaz de a lámpánál álldogálás nyáron 40 fokba tuti nem jó neki ugyh majd télen énis alkotok valamit ;)
Nekem vmi japo gyorsaságinak van a ventilátora rajta, és vmi hebrákolt tartó, de úgy szívja a levegőt mint az állat. De nem vettem észre hogy baj lett volna a városba. Ezekkel tudsz haladni nem tötymörögni kell a sorba
hallottam olyat pár embertől hogy hűtőventilátort rakott bergre énis főként városba használom ami lehet nem előnyös aki rakott már vagy tudja milyet érdemes rátenni vagy milyen megoldással azt szivesen meghallgatom
Nehéz a távgyógyítás. Főtengely anya szokott lelazulni.
Sziasztok. Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy hidegen miért kopog a motorom? Most cseréltem frissen olajat, elindítottam és nagyon kopogott. Azóta kb2 szer indítottam el és ugyan úgy kopog. Mi lehet a baj?
Sziasztok

Eladó egy karbonmatricázott idomszett (tank,farok) és egy hengerfej 2002fs650-hez.
Szia!
Az már nincs. :(
Hello, lábtartód esetleg nincs eladó?