Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen,egyébként mondasz valamit. És az ára is elég jó. Ha azt mondod, te úgy láttad, a motorja még sokat elmehet,akkor lehet érdekel továbbra is. Csak nem szeretem az ilyen gyanús dolgokat motorvásárláskor. Téged végtére is mi tántorított vissza, hogy megvedd?
Ne menjen el a kedved tőle, újszerű kicsit több van benne mint az órában a Magyar piacon úgysem találsz még hasonlót sem!
Azért kíváncsi lennék, milyen sztorija lehet egy ilyen motornak, hogy ilyen állapot mellett mégis berhelni kellett.. De mondjuk a száraz légszűrő már elég sokat elmond
Ez így van én csak a tényeket írtam le, ja azt még lefelejtettem, hogy a venti is elpárolgott róla Egyébként a berg nem a szívem csücske egyszer már "megégetett" 1 ilyen na épp ezért nincs most nálam ez mert nem jön be a simlisség!
Tény,hogy nem láttam élőben, de a felsoroltaktól eltekintve simán veri az összes Ma piacon lévő endurót! Ha nem ennyi az óra benne akkor is! Egy 350órás ktm-en nem ennyi hibát lehetne felsorolni... talán még a motorovételtől is elmenne a kedve pár embernek ha minden szarsággal foglalkoznának vételkor...
Láttad személyesen? Addig nem akartam véleményt formálni amíg nem láttam, na ma ez megtörtént. Az előéletét már a nyáron ismertem mikor Pécsen hirdették, AZ ÓRÁBAN 29üó. és 826km van ami véleményem szerint nem valós már nem a gyári lánc illetve lánckerék van rajta, kormány ütköző csavar cserélve, blokk volt már kivéve a vázból, dekni volt már levéve róla, légszürő tiszta de száraz az eladó szerint ez így jó, villanyak felső bizosító anyája hiányzik, az első sárvédő hátsó fele elérte a vázat ahol a vázról lekopva a festék fényesre, illetve belsejében látszik a gumi nyoma, féktárcsákon minimális kopás megjegyzem ennyi óránál semminek nem szabadna lennie. A motorja jól indul szépen jár és összességében a motor szépnek mondható amit még meg szabad venni ha valaki tisztában van a típus hátrányaival-előnyeivel.
Én azt mondom, hogy ebben az árban TE,MA, csak legalább egy 300-600órás ktm-et tudsz venni,de még azt se kapod meg 700ezerért...ebben meg nincs 50óra sem! Meghálálja ha odafigyelsz rá. Jó olaj,rendszeres csere, rendszeres szelephézag ellenőrzés,vezlánc csere stb. Nem igényel többet mint a ktm exc, viszont semmi különbséget nem fogsz érezni a kettő közt.
Szép! Korábban is volt hirdetve, én elhoztam volna meg más is ha forgalomba lehetne helyezni,de sajnos nincs elég papírja.
Látszik,hogy gyári a paripa, akinek nem számít az,hogy forgalomba nem helyezhető,de bontatlan patika motort akar, akkor annak nem rossz vétel. Mikor én láttam,akkor autókereskedésből árulták, és akkor még rajta volt a féktárcsavédő, de már akkor sem akart engedni az eladó az árából.
Akkor még 2008asnak árulták,de a 2006 az valós!
Tulaj szerint gyári első gumi, gyári fékbetétek, stb. Agyalok rajta.. 450 exc-hez képest milyen? Tényleg elmennek ezek akár 400 órát is,ha odafigyelsz rá? Tudtok nekem ebben segíteni?
Valóban, ha frissek a képek.
sorry

csak ez is nagyon szép állapotba van így képek alapján.
NEM.
de igen csak a 04 utáni az fiatalabb mint a 04 előtti
ez nem az amit Janó árult?
Valakinek valami infó erről a bergről? Esetleg előélet? Vélemény?
http://www.kepesmotor.hu/husab...
Én arra figyelnék a legjobban a helyedben, hogy találjak egyáltalán eladó 650berget ami 2004 utáni !
mindenki ezzel a 2004 utáni bergel van megáldva
mert a 04 utáni az mind jó ? az nem lehet szar ?
a ktm 520 525 é jó bele csak fel kel dörzsárazni mert 8mm . a bergé 7.8 mm de olyan már nincs
Sziasztok!
Most szeretnék SM-re váltani, 2004 utáni FS650et szeretnék. Vásárláskor mire kell különösen odafigyelni a motoron? Esetleg típus hibákról tudtok valamit?
krosszmotorok.hu
Sziasztok!

Husaberg FC/FE 400 2db himbacsapágyat keresek! 1997-1998as évjárat a motor!
Választ segítséget előre is köszönöm!

(KTM, Gerese,stb stb.. helyeken nem lehet be szerzeni. "Nem rendelhető")

06706574245
Dísznek jó lehet, akit érdekel viheti. Lehetőleg bp-ről, hogy ne kelljen postázni.
Ok köszi.
Azért egy felületedzés sokat segített volna a hosszabb élettartamban...