Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, köszönöm a választ!

Sajnos nem tudnak segíteni egyik márkakereskedésben sem.. Pali elérhetetlen egy hete. Nem rendelhető a termék. (KTM-nél sem tudtak segíteni)
Alternatív megoldás az lett, hogy kiköszörülték a görgő belsejét és 2,05mm görgőkkel és új csappal vissza megy a helyére.. kérdés mennyire lesz így tartós?
Bocs figyelmetlenül olvastam.
Fékbetétre írtam, mert ott van eltérés hátul. Mondjuk ettöl fogva a nyeregbe is lehet h. van. Tárcsa ua...
Mire gondolsz?
Hátul nem nem igazán testvérek!
Lehetőség adva volt mondjuk én szívtam meg jobban mert a Kecskemétről vett hajtókar szett alsó csapja kemény 50 órát bírt nem volt feledzve rendesen most az új gazdája dörzsölheti a tenyerét mert mindenből megkapta az újat gyári hüvely,dugó,szelepek,vez tengely,vízpumpa tengely csapágyak egy jó darabig az most motor lesz!
Tesvírek
Helló
A féknyereg meg a tárcsa megegyezik a Husaberg és KTM modelleken mondjuk 2004- és 2007 között igaz? ( elől hátul )
Köszi
Kár, hogy eladtad a berget, szemeztem vele én is sokáig, csak még nem jött össze rá a lovetta. :D
Ha májusban nem csúszott volna be az "nagy felújítás" akkor lehet, hogy most nálam lenne. :P
fe550 -ben közel 500 óra volt nem volt lógása igaz 250 körül 180 fokkal el lett fordítva !Azért ott más is közrejátszott :olaj,szelephézag stb gondos gazda
húúúhh, kapott tényleg rendesen, nem lett cserélve 50 üzemóra után Himba görgőnek lehet nevezni, tudni fogják a márkakereskedésben hogy mi az.
Az már kapott az élettől nem keveset...
Az a neve. Vagy szelephimba csapágy. Mindkét néven hallottam már.
A képen látható alkatrésznek mi a "hivatalos" "pontos" megnevezése?
Szelep himba görgő?

FC 400
az enyémeket sztem szétszedte
Sziasztok!
Van pár eladó bontott kopó és fém kuplung lamellám. 2004-es motorból.
ez a legtökéletesebb válasz
A megoldás ott van a válaszodban MERT 2001-es és azoknak a szar gyújtása nagyobb indítási fordulatot kíván mint amit az önindítód tud!
Nem nekem kell a gép, csak gondoltam utána kérdezek. Palcsi árulja a gépet? Én nem így tudom.
Hali, érdekességként mondom a yuasa (ytz7s) sem indítja be nekem a 2001-es fe400-at kipróbáltam.
ok,találd ki a találkát
Én voltam telefonon, szóval az övtáska foglalva!
Köszi.
Ha felhívod, kiderül!
Egyébként Zé mester tudna mesélni a gépről,az övé volt, és most Palcsi árulja.
Sziasztok Bergesek!Megmaradt pár cucc a 2007 bergemből,NEM ÚJAK de még lehet kihúzhat a bajból titeket NEM akarok meggazdagodni belőlük, ha valami kell itt elértek 30/4332306
Halló! Ezt a gépet ismeri valaki?

http://www.kepesmotor.hu/husab...
Szevasztok!
Hosszas agyalás után úgy döntöttem megválnék a Bergenditől!
Papiros 2017.06 hóig műszakival!

Amit tudni kell róla 2004 es Force Editon Nem a forgalomba helyezés dátuma tehát hanem az évjárat!
247 üzemóra! Hozzám olyan 180 körül kerülhetett 10 óránként olajcsere volt mindig és az egyéb kötelező szerviz mindig meg volt ennek eredményeképpen nekem sok gondom nem volt vele viszont telefonon minden kérdésre szívesen válaszolok.

30/ 905-7081
Mivel el szeretném adni nem csak árulni így mondjuk legyen az ára 700 ezer Forint amiből alkudni csak felfele lehet!Esetleg értelmes Cross gépet beszámolok az árba de csak 2t 250 és 2000 évjáratnál nem régebbit!