Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bedugod a hézagmérőt
Előtte szelepfedél le
Én sose nézegettem a jeleket, a vezérműtengelyen úgy is látszik mikor nem nyom
Hali.
Nekem van egy új fcr mx-em! De nem akarom eladni, jó lehet még!

Hogy kell a TE-nél szelephézagot ellenőrizni?
ebay teli van fcr karbival
van új is 160 ért.....
Köszönöm de nem az olaj az elsődleges problémám, és inkább a tapasztalatokra lettem volna kiváncsi. Illetve ha valakinek van keihin fcr 41 es karbija érdekelne.
Üdv. Mindenkinek! Egy éve vettem egy Husqvarna sm610s t (98) a problémám a következő: a forgalmiban 24kw szerepel de nem is érzem sokkal többnek... valaki tudna segíteni hol és milyen módon folythatták meg ezt a szériát? Illetve mivel nem találok Agip racing 5w40 és olajat milyet tegyek helyette (Motul 300v 5w40 2l kuka mert a kuplung nem szerette)Előre is köszönöm.
Hello!
Valakinek nincs egy elso 21-es felnije? Vagy elég lenne nekem csak az agy belole 4 furatos tárcsa felfogatás 2007-es te 610-re kellene
Eladó szervízkönyvek,szerelési útmutatók!
További információk:http://www.kepesmotor.hu/kezik...
Érdeklődni:06703469050
Hívjatok bizalommal!
Üdv all. Keresek Husqvarna 98-as te 610re matrica szettet! Akinek van és megvállna tőle az kérem jelezze! :) ha hátsó sárvédő matricája van csak valakinek magába az is érdekelne. A kepeken a hátsó idom 350é de megvan a gyarija is!.
szia!

a hátsó tárcsa paramétereit le tudod írni?
mekkora? ez már úszóágyas?
esetleg kép,,
meg az ára
előre is köszi
Sziasztok!

Husqvarna SM450 h8-ról lenne szó. (2003) Nagy "felújításban" vagyok, a következő alkatrészek után kutatok:

Dugattyú ( omegamotornál találtam 55300 Ft-ért Wössnert, Maurerék csak gyári méretet adnak)
Hajtókar (Maueréknél 57.000 Ft)
Tömítésszett (elvileg lesz 25.000ért nagyker áron)
Olajszivattyú (43 körül van Mauerérnél, viszont ez elvileg jöhetne használtan is, képet csatolok)
Csapágyak ( omegamotornál és onlinecsapagy oldalon találtam őket)

Bárkinek van valami ötlete információja akár tapasztalata, akciója ezekkel kapcsolatba kérem keressen meg itt vagy akár hegidani@gmail.com +36309792227 számon.

Köszönöm :)
Üdv Uraim!
Meg tudná nekem mondani valaki,hogy a Marzocchi Magnum 45-ös telóba mennyi olajat kell önteni?
Egy 96-os TE 410-ből származik...
Sziasztok husqvarna wr wrk 250 blokk alkatrészeket keresek ugyan az a blokk mint a cagiva wmx 250 be nem tudom pontosan hanyas évjárat 86-90 kozott lehet valahol ha esetleg akad valakinek komplett blokk is érdekelne de mindenféle alkatrész is természetesen megvennék 0670 6170693
Igaziba nem kell járatnod! Új henger Új dugattyúnál is csak éppen óvatosabban 1-2 tank benzint (pár száz km, vagy üzemóra) Persze nem rontasz rajta ha kicsit lazábban használod a megszokottnál, szóval ne forgasd ki túlzottan az elején még, ennyiről szól az egész.
Sziasztok!:) (Husqvarna smr 450 2006) új dugattyú és a hengerfej síkba köszörülése. Hány kilométert járassam? Van aki azt mondta, hogy 500 van aki azt mondta 1000, de volt olyan is aki szerint nem kell járatni csak normálisan használni. Válaszokat köszönöm! :)
sziasztok husqvarna sms 125 2006 ból bontodik minden alkatrésze eladó.erdeklődni csak kizarolag telefonon ugyan it kinti papiros te 610 es egyéb motorok bontasa .06304053450
sziasztok huski te 610 es 350 bontot alkatrészek eladok.erdeklődni kizarolag csak is telefonon 06304053450
Üdv! Immáron én is Husqvarna tulaj lettem egy sm610 által. Rögtön is egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Az enyém a jobb oldali, mind2 gyári, semmi sportdob, sőt a másiknak a hátsó gumi magasság is kisebb, de az áttétel ugyan az, előbbibe 4ezer, utóbbiban 30ezer km van. A sajátom 150-él lehorgonyoz, a másik 165-öt is kihúzza. Tudom nem száguldozásra vannak ezek, ezt csak érzékeltetés képen írom, de tény, hogy a baloldali a lapot is jobban veszi egy kicsivel, és ahogy látható, ez megmutatkozik a végsebességben is. Alapjáraton is kissé zavarosan jár, motorféknél mindig visszapofázik, durrog, amennyire tud a gyári kipu. Amit tudni kell, hogy a légszűrő tiszta, karbira rátakarítottam amennyire tudtam, de állítani nem mertem rajta, ami fontos lehet még, hogy a motor szinte 6 évig csak állt. Mi lehet a probléma?
Hello.
Én most cseréltem a hűtőket. Az ebayről rendeltem. Szerintem kinai, de nem találtam máshol növelt kapacitásút. Van kimaradva 2 pár hűtőm. Ha érdekel, akkor hívj fel és megbeszéljük. 70/3338négy hat 2
Sziasztok.Eladó smr 570-es sm szett,ha valakit érdekel:http://www.kepesmotor.hu/felni/p1689377
Polisport gyárt műanyag elemeket hozzá, valamelyik webshop biztos árulja itthon is. Radiátort meg keress a krosszmotorok.hu-n. Vagy ebay-es kínai...
mondjuk ez nem jó? http://www.ebay.com/itm/Radiat...
vagy egy eredeti kínai: http://www.ebay.com/itm/ALUMIN...
nekem az ebayon a "husqvarna te 450 radiator" kifejezésre 554 találat van, ami persze nem mind hűtő sok a cső meg egyéb kacat is
Sziasztok,
van egy Te 450 H8-am, amellyel sikerült rosszul befejezni egy ugrót egy EC edzés után. Ennek következtében a balos hűtőm kilyukadt, a jobbos pedig összenyomódott. A többi apróbb sérülés momentán elhanyagolható. A kérdésem az, hogy akad-e valakinek hűtőpár, amitől némi forintért cserébe megválna? Van-e valakinek hűtőidom párban (az alsó feketével, illetve a hűtő terelőidommal együtt) eladó?
Előre is köszönöm!
ui.: az e-bay, willhaben.at, jófogás...stb. oldalakat már átböngésztem -> eredmény: 0 találat!
Szóval fcr... kössz :)
Megpróbálom, köszi a választ :)