Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó, hogy feltesz valaki ide egy cuccot, hogy eladná, de nem tudod elérni se itt se a megadott e-mail címen....
Eladó Husqvarna TE 510 gyári kerékszettje.
160 órát futottak. Gyönyörű állapotban eladóak.
Első felni: 21x1.60
Hatsó felni: 18x2.15
Ár megbeszélés kérdése, csere érdekel hasonló, szép állapotú 17-es supermoto szettre. Akár ráfizetéssel is.
Lemaradt..
Keresek ilyen generátor fedelet!!
06703594663
szotyilow@citromail.hu
Sziasztok, megköszöném ha tudnatok segíteni abba, hogy ezek a husqvarna wr 125ös endurok mennyire strapabírók illetve mennyire tartossak, van e valami tipushiba esetleg gyengéjük evjarattol fuggöen, eddig csak japan enduroim illetve crossok voltak, van e valakinek valami összehasonlitási alap, tovabba érdemes lenne e váltani husqvrnara? Csak 125-250 2t érdekel főként endurozgatásra..
Ne vedd készpénznek de szerintem simán valamilyen rugós mechanizmus.
Sziasztok husqarna 610 2010 es evjarat. Olyan kerdesem lenne hogy a vezermu lanc olajnyomasra feszit? Beallt a motor. Nincs meg szet szedve. Esetleg van otletetek hogy mi lehet? (Nem az enyem a gep)
jah piros,fehér volt
Így már annyira nem lettem volna a helyében. Ugyan ilyen piros 630-as volt? Ritka jószág én még csak egyet láttam Nyíregyházán.
Tudnátok tippeket adni hogy egy 2009 es sm610 nél mit érdemes átnézni vásárláskor?
egy 630assal láttam egy fiut, azt hittem te vagy, valami kiégett bmw t segített oltani
Sajnos, nem. Még mindig alkatrészre várok...
hello

nem lehetséges,hogy ma téged láttalak a gubacsi ut fele
Hali!
Írtam emailt!
Engem érdekelne a mez ha még megvan.1
SM610-hez, bocsánat nem írtam le :D
Sziasztok!

Érdekelne 2008-as injektoros huskyhoz blokk vagy esetleg henger szett, vezérműtengely, hengerfej,
szelepek stb.... kikönyökölt a kicsike....
Üdv!
Kicsit betegeskedik a gépem ezért a hiba feltárásához csináltam hozzá diagnosztikai kábelt. 10 ezer Ft alatt kijött, lehet vele hibakódot nézni, üzemanyag keveréket állítani stb. Ha valakit érdekel segítek, nem nagy kunszt megcsinálni. Minden olasz mikuni injektoros Huskyhoz jó.
Hello mi a velemenyetek arrol hogy a motoron menetkozbe elkezd villogni a tavolsagi tompitott visszajelzo lampa oda vissza igej gyorsan es ha utana leallitom a motort akkor sekep sehang de ha a feszabtol kiveszem a biztositekot es visszateszem akkor indul meg visszajon a feszko de ha leallitom es a biztit nem veszem ki akkor meg a muszerfal se kap aramot
sziasztok husqvarna döbb darab 610,,,350,,bontodik fojamatosan..éedeklődni csak telefonon..06304053450
Valakinek estleg nem kell egy 701 Supermoto gyári 0! Kilométeres ülése?
Ha néha-néha beleér sincs nagy baj szerintem, csak ne darálja állandóan.
Szerintetek a hátsókeréknél a lánc és a gumi között mekkora a legkisebb táv ami még belefér? Mert nem ér hozzá a lánc de kb 3 mm ha van közte
ellenőrzés gyorsan megy
tank le szelepfedél le aztán ott vannak a szelepek
szívó 0,1-0,15 kipuff 0,15-0,2mm
az állítás se bonyolult, csak mivel lapkás lapka kell hozzá meg számolgatni mekkora a hézag mekkora lapka van benne
a hengerfejen a vezérműtengely vonalában van 2 csavar azt ha kitekered akkor félre lehet a tengelyt húzni és ki tudod cserélni a lapkát
olyan kicsike lapka van benne mint a drz-n szóval ahol drz-t műtenek ott ezt is megcsinálják mert szerintem egyszerűbb elvinni mint otthon kínlódni rendelgetni lapkákat aztán ha mégsem jól számoltál ismét rendelni...
én használtam vagy 50 órát nem kellett állítani egyszer sem
200 volt egy dugócserés nagyszervize akkor állították be, 280 felé adtam el akkor még jó volt szóval nem kell sokat állítgatni
Szelephézag ellenőrzése bonyolult folyamat ennél a típusnál? Ha állítani kell rajta mire számítsak? Hétvégi projekt lesz. Előre is köszönöm a válaszod. :)
órára nézd, 16 órát ír a gépkönyv endúrózásra(verseny 8 óra), ha most csak a fagyizó előtt meg a városban hoki mód közlekedsz többet is elbírna szerintem
amikor mi erdélybe jártunk vele akkor 10-12 óránál már cseréltem ez 2 napi menet, nekünk 60-150km között volt a napi menet
minden másodiknál kell szűrőt cserélni, de a fémeket minden cserénél takarítsd ki
kb mindenki a hf154-es szűrőt favorizálja de a hf563 jobb bele ez nem engedi vissza az olajat ha sokat áll