Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerelőt nem tudok ajánlani, de ez is csak egy motor. Ráadásul az egyszerűbbik fajtából. Olyan szerelőtől aki nem méri ki a hiba forrását de már cserélget meg azonnal fussál el gyorsan. A problémára visszatérve:
Gyújtás van? Benzint kap? Ha gyújtás nincs akkor trafót, jeladót mérni, kábelezést átnézni! Ha benya nincs akkor karburátor. Tényleg nem értem, hogy nem tudja megoldani egy szerelő. Nekem a főtengely jeladó szart be, mégis ki tudtam mérni pedig nem vagyok szerelő.
Hello!
Valaki tudna mondani egy szakszervizt ahol Husqvarnat tudnak szerelni? Nagyon fontos lenne :) Van egy Husqvarna smr 450-em 2006os és már vagy 1,5 hónapja megállt egyszer csak menet közben. inditoztam addig ameddig lemerült az akksi. 4km-t toltam hazaig. azota egy kibaszott nyomorék szerelő sem tudja hogy mi van vele egy balfasz sincs a videken aki ertene hozza. Kapott 62k-ért egy új cd elektronikát ez volt az egyik sejtese a szerelonek hogy lehet ez a baja.(NEM EZ VOLT) A henger kompresszio megvan benne. (ha valaki tudja a pontos henger kompresszio adatot ehhez a szeriahoz az kerem irja meg) 7 körül van benne amikor inditoznak felugrik 9-9,5 re rendesen viszi a motort tehat inditania kene megsem indul. Teljes gyujtas 82k lenne de nem akarom ezt az összeget kiadni erte ha csak a tekercs a gond... külön nem lehet gyujtas reszt venni csak egyben a fent emlitett összegert. Vagy bárki aki tud tekercselőt aki tud ilyet tekercselni azt megköszönném vagy bárki aki tud komplett husqvarnas szervizt vagy tekercselőt vagy tudna bármiben segíteni azt nagy jó lenne. köszönöm és bocs a néhol durvább hangnemért de elment a nyaram és 4x motoroztam
Helló
Van egy 2004es sm610 s-em esetleg valaki tudna szelephézagot mondani hozzá?
Meg esetleg ha valaki tudna egy telefonszámot ahonnan tudnék szerezni hozzá szelepszár szimeringet annak örülnék :D
Még egy kérdés a motor hogy lehet 2008.10.2 kiadású ha a vázszáma a 2007-es évjáratnak felel meg ? ZCGA100AA7V ? mert a forgalmiba 2008asnak van írva
Hello!
A service menube az olajnál a 035 mit jelet? Azt tudom hogy mikor akarom hogy felvillanjon a piktogram de az az időt vagy a km figyeli ?
Hello!
Érdekelne, hogy valaki tud e valamit az alábbi motorról? Hétvégén megyek megnézni, állítólag 2. tulaj, nagyjából rendben van a motor, bár az ,hogy 10e km óta nem volt szelephézag állítás mellbe vágott .
http://www.hasznaltauto.hu/motor/husqvarna/husqvarna_sm_610s_kw22_38-10449635
Nincs mit! Majd írd meg mire jutottatok.
Termosztát is működik! :D mot majd dèlutani merünk hűtő vízbe szènmonoxidot h teljesen kizárjuk a hengerfejesèget. Nagyon szépen köszönöm a Segitsèget!
Nincs több tippem
Egy próbát megér a termosztát, hátha. De ha szépen melegszenek a hűtők, akkor nyit a termosztát.
Alkatrészt én a magyar husqvarna képviselettől szoktam rendelni, mxon.hu, de elvileg ktm kereskedésben is tudnak segíteni, ha konkrét cikkszámmal keresed őket.
Hello!
Valaki tudna segíteni hogy 2008as Te610hez Első teleszkópba a 2 teflongyűrűt hol tudnám beszerezni? mxonon nincs.
hűtősapka ránézésre jónak tűnik , hideg motornál a hűtőben semmi buborék , rotyogás nem látszik szépen ahogy melegszik úgy nő a szint,vízpumpát levettem ott is oké minden, víz csövek is rendben vannak, a termosztát teljesen zárva van hidegen , hűtővízben semmi elszíneződés olaj nem látható.
teszteljem le a termosztátot vízben melegítéssel hát h ha ő a ludas? :D amúgy hol tudok hozzá termosztátot rendelni meg tömítést mert nem találok?!
köszönöm Segítséged!
Ez egy jó kérdés. Kezdésnek nézd meg, hogy ép-e a tömítés benne, a rugó jónak tűnik-e. Ezen kívül sajna max cseredarabbal tudsz vizsgálódni szerintem. A hengerfej tömítést meg úgy tudod ellenőrizni, hogy járó motornál (még hidegen) leveszed a hűtősapkát és elvileg nem szabad nagyon bugyognia. Persze ez a módszer nem vetekszik egy nyomásveszteség méréssel.
Köszönöm a segítséget. Pl a hűtősapkát h tudom kizárni vagy letesztelni ?
Csak találgatni tudok, de nekem elsőre hengerfej tömítésnek tűnik, de ne legyen igazam. Illetve én még alaposabban megnézném a vízpumpa lapátkerekének anyája nem-e lazult meg. Esetleg a hűtősapka enged túl "korán" kisebb nyomáson. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
KB 1 hónapja csinálja először csak 1 decit tolt át, most meg 2.6ot és mindegy neki h 50kmet megyek vele vagy pedig 150et. De viszont a motor meg nem melegszik túl.
Ahogy tágul a folyadék úgy "kitolja" a kiegyenlítő tartályba, ez tök normális. Az hogy mennyit fingom sincs, de elvileg, ha lehűlt akkor vissza kéne "szívnia" a nagy részét.
Egyébként túl is melegszik vagy ennyi a probléma? Most kezdte, vagy eddig is csinálta?
hűtő ventilátor is működik ....
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni , sm610 ie ..... a hűtőből pontosan 2.6 deci hütű vizet mindig átnyom a kiegyenlítő tartályba , nagy tempónál nincs vele baj de városba mikor faggatom egyből áttolja, vízpumba müködik ,néztük a hűtővízbe nincs buborék.... mi lehet a baja ?
segítségeteket köszönöm!
Keresek TE/SM/TC 250/450/510-re hűtő idomot, esetleg a hűtő elé a rácsot és jó állapotú hűtőt is. 2005-2007-es évjárat. (lehet hogy fiatalabb is jó). Telefon: 06-70/625-2262
Köszi!
Ennek örülök,ezek szerint az árak hasonlóak,árfolyam függvénye is persze.
Itt 7500 Ft a kecskeméti KTM kereskedésben.
ÜDV!
2002 -es CR 125 hátsó sárvédőt keresek !
Akinek van ne tartsa magába.
Szerintetek 2005 -ös modellel egyezik ? Felhivtam már Gerecsét, Bakony, Parillát egyiknek sincs ehhez az évjárathoz ,egyedül Domaszéki Husqvarna szervízbe van gyári csak azt kicsit drágállom...
Egészen pontosan 7400 Forintot kértek érte.
Szelepfedél tömítést neked milyen áron hozták,kértem árajánlatot és szeretném összehasonlítani hogy milyen árakkal dolgoznak itt felénk.köszi!
http://www.ebay.com/sch/i.html... ez sincs a közelben, de legalább házhoz hozzák ,és nem aranyárba vannak.
Kerestem már, de csak olyat találtam aki legyartja és az se a közelben van. :/