Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kis hyosin még a gyári lánc van...
Fél évig szívatott...

Állítgatom szinte hetente a láncomat. Közel se természetes, utána is olvastam nem egyszer. Ma skubizom, hogy mi a csöcs lehet vele. Egyik pillanatban beton feszes, majd 1 m-t arrébb tolva lazább, még 1 m és már laza utána ismét feszes.

Skacok végül is ez lenne a részleges láncmegnyúlás, nem de?
Hello. Nekem van egy eladó Öhlins hátsó állítható rugóstagom.
Sziasztok!

Valaki bont GT 650 et? Esetleg weboldal ahol kaphatók alkatrészek a mocihoz?
Hát szerintem az hogy melegszik az nem baj(dolgozik a fizika), ellenben az hogy régen fújtad az már inkább.( 1000km-enként azért kellene)
Attól rángatózhat ha ki van nyúlva, nem régen cseréltem a sajátomat az eléggé le volt már harcolva , de a motort nem rázta akkor sem.
üdv az jó ha a motorom meleg a lánc? És ha esetleg rég fújtam be lánc sprével akkor lehet hogy ezért melegszik? illetve okozhatja azt hogy nagy sebességnél nagyon ráz? köszönöm a véleményeket.
köszönöm a segítséget.
Ja, és azért illik neki egyenesen futnia., tehát hátsó kerék egyenes beállítására figyelni kell.
Ez a feszességet is befolyásolja, tehát ha a lánc felőli oldalt belövöd megfelelőre, aztán a másik oldalt utána állítod, akkor kezdheted előlről az egészet.
A lánc magától nem szokott megfeszülni.
Állítgattad mostanában?
És ha menet közben behúzod a kuplungot, akkor a lánc hatásai szinte ugyanúgy érződnek, mint előtte, mert nem sok hatással van rá a kuplung behúzás, annyi, hogy nem hajt, de ugyanúgy forog.

Ha pedig ellenőrzöd a feszességet, akkor a lánc közepe tájékán(én ott szoktam, ahol az első tartója van a láncvédőnek) megemeled a láncot kb. 10 hosszban (mutató ujjaddal hosszában megemeled) és a lógásnak 2-3cm között kell lennie. Aztán fordítasz a hátsó keréken valamennyit, és kb. még 3x megismétled ezt a műveletet. Ha nem egyforma a lógás, akkor egyenetlenül nyúlott a lánc, ez esetben íves csere segít rajta.
Hahó Hyosi tulajok! Valakivel találkoztam szembe Tokajba menet (Rakamaz-Tokaj közt)! Jó volt látni, bár ő nem ismerhette fel az enyémet...
A fejidomról ugrott be hogy egy márkatárs jön szembe, gyönyörű volt tűzpirosban :P
üdv mindenkinek.Egy kis segítséget kérnék.MA mentem a géppel (gt650r) és éreztem hogy vibrál a motor,de ha behúztam a kuplungot akkor abba hagyta.Szerintetek természetes ez a dolog? vagy feszes a láncom?
Hello. Engem is érdekel pár dolog...kérhetnék egy email címet? Üdv.
Szia! Engem érdekelne hátsó lengéscsillapító, ha jó állapotú. Milyen árban adnád? üdv
Ritkán, de előszokott fordulni. Ilyenkor a környezet reakcióján jót kell kuncogni! Nekem csinálta már teremgarázsban is, na ott engem is meglepett!
Azt beszélik néha szokott ilyet tenni.
Volt szerencsém egyszer hozzá,a hirtelen meglepődés után természetesen fogadtam.
Üdv mindenkinek. egy kérdésem volna ismételten. :-)
Megcsináltam a motoron(gt650r) az indexet ledesre, működik nagyon jó. Sokszor ráadtam a gyújtást próbálgattam.Ma gondoltam megyek kerülök egyet .Szívató ráhúzva és indítottam,de durrant egy akkorát hogy a párom kirohant hogy mi volt az? Na de tényleg nagy volt.Mi lehetett ez? Ha ráadom a gyújtást akkor ez csinál olyat hogy előkészíti az indítást esetleg benzint nyom a karbiba?Lehet hülye kérdés volt de olyan volt mint mikor sokat kap benzinből és hirtelen be robban. Kíváncsi lennék a véleményetekre.
Hali Szotyi!

Engem érdekelne a jobb oldali kormánykapcsoló. Mennyibe adnád?
BIzony lenne.
engem már érdekelne is bal oldani lábtartó konzol.:-) menyi az annyi ha van?
Üdv. Lenne igény Hyosung GT650R bontott alkatrészekre?
Nem hasonlítottam össze. Mint írtam, ha a határ előtt tankol kint nem kell.
Azért a DL-t ne hasonlitsd össze vele. Ha óvatosan megyek, 500 km-t el tudok menni egy tankkal. A hyonál a 300 már álom volt.
Köszönöm az ajánlatot, de jövőre leghamarabb, igazi nyári időbe merem bevállalni!

Balaton is ilyen táv volt idén, egy nap azért nem kevés
Bár én míg birok megyek a géppel :)

Jövőre Hajdúböszörmény--Balaton--Sopront tervezem
üdv én is ilyesmit vettem bele de meg sem nyikkant, bár lehet hogy alapból rosszat küldtek.De megoldottam. Raktam egy oldalra 3 db 10w-os ellen állást és tökéletesen működik.
Viktor.
Miért nem a Zemplénbe túrázol, és onnan Szlovákia... Dedinky tó, Krasznahorka, és vissza.... kb. 440km jó utak, szép táj. Ha itthon tankolsz, kint nem kell, kibírja, nekem a DL egy tankkal oda vissza + 3,5 liter még maradt.
Dettó... tegnapelőtt meg műszakiztatni vittük a kis GV-t.
Érdekes volt a kérés, hogy csúsztassuk meg a hátsót, ABS-es motorral macerásabb lett volna, bár megoldható