Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hyo bontás...
Áhá, köszi!
Jó tudni a postaköltséget xD
Nem rendeltem még külföldről, de nem is igen fogok...
Ha kézi elzárós a tiéd, akkor 5457Ft, ha az újabb vákuumos, akkor 6297Ft.

3777Ft-ért a használtat írja.
Plusz még a posta 5247Ft, ha csak a használt benzincsapot rendeled.
Így van 9024Ft-ért egy használt benzincsapod.
A második linkk kúrva jó. Ha az eredeti benzincsap 3 ezer, ami itthon 10.000 ft akkor igen elgondolkodtató....
Neked szólt. Az elozmenyre kattintva látod mire válaszolt.
Helló nem tudom hogy az én levelemre válaszoltad azt hogy elkelt vagy hogy írjak email címet ugy hogy itt a címem kz1000@freemail.hu van sebváltó konzolod akkor légyszi írj + ha van kép is jó lenne meg az ár.kössz
Hello, az már nincs meg sajnos.
Hello. emailban küldök képet róla, adj egy címet! Utána mondasz rá árat. Püspökladányi vagyok.
Hali!

Engem érdekelne a jobb oldali kormánykapcsoló, ha van. Mennyibe adnád?
sebváltó tartó konzol érdekelne.milyen állapotban van és menyibe kerül. Amúgy hova valósi vagy?
Hyosung GT 650 bontódik, ha kell valami írjatok!
Szerintem ez a legbossazntóbb! Mert így rángatja a motort, idegesít, és cserélni kell, holott amúgy még menne sokat. A gyári láncom nekem is így készült ki, kb 20e nél, most CZ van rajta, abba már van 27e kb. A következő is az lesz, aranyszínű.... Bár a színt nem én választottam, nagyvasról ilyet küldtek...
Leginkább egyenetlenül nyúlik,tud ugrálni rendesen. Könnyen orvosolható,kb 30-50 ezer.
Valóban nincs! A keresőben Hyosung szóra elsőként hozza. Szerinted hogy lesz ebből alkatrészvásárlás,ha az oldal keresése is gondot okoz? Az egyéb hirdetések is max tizenöt perc alatt átláthatóak.
Nincs mit!
Nem biztos, csak tipp, lehetséges, hogy a láncszemek be vannak ragadva. Tehát nem hajlik a lánc, hanem fixen állnak azon a szakaszon a szemek. Kézzel tudod végig nézni, úgy, hogy a láncot körbe forgatod, és közben a szemeket megpróbálod fel-le megmozgatni.
üdv emberek egy kérdésem volna.
a gép néha eléggé ráz a lábam környékén (GT650r).A láncra gondoltam hogy az lehet a ludas.Felemeltük a hátulját,beindítottam sebességbe raktam és forgás közben a villa tetején eléggé ugrál a lánc.megnéztük a kis lánckereket de nem láttam gondot, talán egy nagyon picit üt az első fogaskerék,ami talán fél milliméter.Ez lehet a gond? Vagy már rossz a lánc? Véleményeket tapasztalatokat köszönöm.:-)
Köszönöm szépen!
Írtam a mail-edre.
Köszönöm Karesz!
Jövőre csak cserélem, idén meg elég sokat ment így szóval azt a 300-400km-t ami még előtte van már csak kibírja :)
Igen, de ha adsz email címet küldök képet! Utána mondasz rá egy árat. Üdv.
De-de!
Míg nem cseréled, úgy állítsd, hogy sehol ne legyen túl feszes!
Hello. Tuti jò a hyosungba? Elfèr az aksitòl? Mi lenne az ára? Köszi
Hello. Tudok, irj emailban: bencebmx@freemail.hu