Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A magasságod,és a súlyodból kiindulva,no meg a használni kívánt helyek,miatt elég gáz!
Van egy jó mondás,amit én kombinátfogó effektusnak szoktam hívni!
Ami jó mindenre,nem jó semmire!Valahol majd meg kell alkudjál,kényelem,használhatóság,sebesség terén!
GS500
a ruhára külön van pénz ez a 400 csak a motor
-100as a ruha, marad 2-300 e Huf....


gyűjtögess még egy kis pénzt!
Sziasztok!

20 éves vagyok és szeretnék megismerkedni a motorozással. Koromból adódóan az "A2" jogosítványban látok rációt. (B jogosítvánnyal rendelkezem) A kérdésem az lenne, hogyha körülbelül 300-400 ezer forintot tudnék motorra szánni, akkor mely típusok lennének megfelelőek kezdéshez. 194 cm vagyok kb 94 kiló (gondolom ez sokat számít). A motort főleg suliba/munkába járásra használnám a fővárosban, valamint néha-néha hazautazásra (Budapest-Sopron táv).
Bürokrácia a legjobb foglalkozás..................mondomén.Lehet packázni.
Asszem nekem a tiponál elfogadták mikor a muter eladta.
Bár mi helyi erők vagyunk ismernek a hivatalban.
Remélem is!
javítás: (persze ha a tulaj, vagy a vevő intézi, akkor nem kell)
Na...
1. Eredeti kell. A legjobb a 4 példányos papírbolti cucc. El sem fogadták, mert rá kell írni a személyazonosító okmány típúsát(szem. ig, útlevél, ésatöbbi)
2. Minden típúsú gépjármű ügyintézéshez kell a meghatalmazás a tulajtól(persze ha nem a tulaj, vagy a vevő intézi, akkor nem kell)

+info postán elfogadják(tértivevénnyel, elsőbbségivel), elkerülendő az ücsörgést
Frankón fog majd kinézni...
Szia Oszi!

Értem! Remélem idén betudom szerezni, hogy jövőre csak a lábtartó maradjon "csicsának".
Szia Clam ,
A cimbimnek a gixxerén fel volt ragasztva fbs-el.
Ha netán te is avval akarnád felragasztani, csak ésszel nyomd rá, elég 1-2 kis pötty.
Üdv fiúk/lányok!

Akinek van carbon vázvédője, azt megtudná nekem mondani, hogy most azokon alapból van valami öntapadós cucc, hogy feltegyem, vagy pedig nekem kell valami ragasztóval bekenni és felhelyezni?
elárulok egy titkot:
nagyobb ccm-es gépek is tudnak ám lassan menni
aztán ha ilyen árkategóriában nézelődsz hétvégi motornak, gondolom tökmindegy hogy 3 vagy 4 liter a fogyasztása
Hali! Nekem van egy rkv-m és 170cm magas vagyok. Én meg pont nagyobbat szeretnék venni helyette mert a nagyobb motorokkal nem bírom a tempót és csak hátráltatom őket. Nekem ez a motor hosszú távon is kényelmes és sztem megbízható. Ha ilyet szeretnél akkor megveheted az enyémet ha gondolod. Csalódni nem fogsz benne azt garantálom. Üdv: Lesliee
Hmmm érdekes.
7végén használnád, azt írtad.
Ennyi pénzért évekig fuvaroznának limuzinnal, néger sofőrrel 7végente.....
Köszi a válaszokat, de kezdőként nem megyek nagyobb kategóriára és amúgy is csak a környéken járkálnék,szal jó sok évig meglennék vele. Nézegettem supermotokat és ez nagyon megtetszett és ennek elég magasan van az ülése is, ez már jó lesz a 189cm magasságomhoz biztosan ugye?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_125_duke-7214430
Ha ilyen pénzügyi keretben gondolkozol, akkor inkább a több ccm felé is el kéne nézni. Ha meg colos is vagy, akkor enduro/sumpermoto.
hello
ne az alapján ítélj meg egy motort, hogy más mit mond. nem vagyunk egyformák. rá kell ülni, kipróbálni és neked kell eldönteni, hogy az neked jó vagy nem. a magasság egy dolog de a testfelépítés aránya nagyon is eltérő lehet, főleg a végtagok hosszúsága. pl sok futár használ ybr125öt még ilyen magasak is. elüldögélnek rajta néhány 100km-t mégis ezt használják. nyilván nem azért mert nem fér el rajta. sőt a motorokon is lehet alakítani. ülést magasítani, kormányt állítani, hátulját kiemelni vagy éppen ültetni.
szóval előbb próba és csak aztán az ítélet... szerintem
teljesen kezdőként vegyél egy valamilyen foshalmaz 125öst aprópénzért ami még épp elmegy biztonságosan egy szezont ezt kevés buktával tovább is tudod adni
utána tudsz venni normálisat ja és kitapasztalod mi nem tetszik a motoron amit a későbbiekben hasznosíthatsz
Sziasztok, végre összejött a pénzem és mindenképpen motort szeretnék venni, mert az autót nem nagyon tudnám fenntartani egyetem mellett és csak hétvégente űzném mint hobbit, teljesen kezdőként épp ezért nem is szeretnék 125ccm fölé menni és a környéken nekem ez pont elég lenne. Viszont a nagy problémám,hogy 189cm vagyok kb és minden általam kedvelt motort úgy látszik el kell vessek a magasságom miatt?!

Amik nagyon tetszenek:
Yamaha Ybr 125
Keeway Rkv 125
Yamaha Yzf r125(imádom,de állítólag ilyen magas embernek iszonyat kényelmetlen)

Ajánlották nekem a honda varaderot,mert az elég magas,de sajnos nem tetszik és csak régieket lehet kapni.
Amit ajánlottak és tetszik is az a derby terra adventure 125,de az sajnos csak újonnan szerezhető be több mint 1.300.000-től és én max 1 millió forintot szánnék a motorra.

Esetleg nincs olyan,aki kb ilyen magas,mint én és a fent említett motorok egyikét használja? Mert mást nem nagyon találtam ami tetszik,choppert nem szeretnék és a többi enduro,cross egyáltalán nem nyerte el a tetszésem.
suzuki dr 650 2002 es.hez menyi és mijen motor olaj kell?
Üdv! szeretnék tanácsot kérni hogy a műszakin mit néznek a motorokon a legfontosabb dolgok mik?
köszi...


meglássuk, mi lesz holnap...
Szerintem nem.
Benne van hogy el lett adva.
Bar amilyen a burokracia.