Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Havat is hánytam (nem okádtam) az autó lemosva, és most erősen nézek!
akkor eléggé ráérsz a vétellel
Még nem most akarok venni, majd nyár elején, de max a siroki találkozóig. Azért kérdezgetek ennyire előre, hogy el tudjam dönteni hogy melyik a jobb motor, de szükségem van más tapasztalatára. Nagyon tetszenek ezek a kis 125-ös motorok, főleg a Honda Shadow VT 125 meg a Yamaha XV Virago 125. Ha nem ajánlotok ilyen öreg vasakat akkor tetszik még a kínai Keeway Superlight 125, nagyon jó ára van újonnan, de sztem ocsmány hangja van. Esetleg ahhoz tudtok valami ütős kipufogót?
Amúgy megkérdezem már: nincs Neked a ház körül semmi dolgod?
Na már itt is beszólsz! Azt vesz, amit akar!
( Na jó, abban is van igazság, amit Te mondasz. )
Nem kellene várni egy picit és egy kicsit fiatalabbat venni?
Sziasztok! Nagy segítséget kérnék! Kategória váltás elött állok és a kiszemelt motor a Honda shadow vt 125. Mint tudjátok ezek már régi gépek, többnyire '99 körüliek. A nagy kor miatt mennyire megbízhatóak? Illetve mi az ami hamar tönkre megy benne? Mire kell figyelni vásárláskor?
YBN (YABAN), Tajvani lánc mennyire jó minőségű, érdemes ilyet venni?
530 O gyűrűs.
Hello mindenkinek!

Nyílt egy új webáruház főként keleti motorokhoz,és tuning cuccokat árul.

Nézzétek meg ti is.

Vannak jó dolgok, olcsón!

http://simson-keletimotor-alka...
Sziasztok! Pitbike-ot szeretnék venni ,de milyen márkát?Melyik az a típus ami minőségileg kiváló? Cross-ozásra használnám első sorban
és úgy tervezem meg is tartanám végleg.Mivel 160 cm magas vagyok így nem próbálkoznék meg normál méretű cross motorral.Ha van tapasztalatotok esetleg ismerősötök aki tudna nekem segíteni nagyon szívesen venném!Előre is köszönöm! :)
Én cx-1v-t veszek. Megnéztem Neked, a cw 1 16-ba fáj.
Pontosabban 15999.
Hol? CW-1?
Én pont most veszek gyári sötétet 14-ért.
Pont Shoei-ről van szó, de akkor inkább lehet maradok a gyárinál, még ha sötét kell csak akkor is, annyival nem olcsóbb...
Én csak a Shoei-ről tudok nyilatkozni. Ott az "után"gyártott amerikai, és annál állítgatni kell egy kicsit a plexi felfekvését, de azt mondják, hogy az is jó.
A többi? Ki tudja? Szerintem bele lehet futni sz@rba is.
Vegyél egyet , és meglátod!
De az életed múlhat azon, hogy jól látsz-e!
Utángyártott sisakplexiről mi a véleményetek, megéri vagy inkább gyári ?
Egyforma szar mind az összes.
hello
mérjetek kompressziót és rögtön kiderül. ha van kompresszió akkor kuplung
hello!
haveromnak van egy derbi senda 50-es motorja és huzza a gázt és olyan mintha a kuplungot huzogatná folyamatosan és gyenge..lehetséges h elkopott a gyűrű vagy kuplung baj lehet ?
hobbi motorozásra a leg jobb a suzuki drz 400
Sziasztok segítség kellene egyik jó barátomnak szüksége lenne egy Suzuki RM250 2002-2003 évjáratú blokkra aki akár külföldről is betud hozni előre is köszi..
Sziasztok!
Jövő szezonra gondolkodok valami jó kis gépben, endúró használatra, amikor időm engedi, az pedig max 2hetente 1-szer :/
Én egy Suzuki RM250-ben gondolkozok, ami felújításra szorul, és úgy jobb árban van, mert az a biztos, amit én cserélek ki... :)
Szerintetek? Mi lenne a legalkalmasabb, persze megfizethető áron :)
Akkor az olcsósága miatt gondolod utánzatnak?
Amúgy a Yuasa eredetileg japán.de kinában gyártat! ;)