Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ismerős kérte hogy szerezzek er5 doboztartó konzolt, platnit és dobozt. projekt vissza fújása miatt eladó lett. állapot kép szerint.
Sziasztok,
ER 5 kúpgörgős kormánycsapágyhoz keresek porvédőt. A Pink Motorsban vásárolt szettben nem volt, csak 2 db csapágy és külön sem tudnak adni. Máshol sem jártam eddig sikerrel.
köszi
Sziasztok!

Van valakinek eladó gyári Kawasaki er 5 kipufogó dobja? Köszönöm előre is a segítséget!
Én a jófogáson vettem konzolt,platnit és dobozt.
Köszönöm szépen a segítséget Mindenkinek!
Megnyugodtam, akkor így működik helyesen.
Érdekes megoldás,sok motorral mentem,de még ilyen megoldással nem találkoztam.
Igen így van megszerkesztve. Jól működik!
Az er5 -nél én sem tudtam kettesbe rakni álló helyben! Szerintem ez normális!
Sziasztok!
Gpz 500-as motorom van.
Járó motor mellett üresből csak egyest tudok kapcsolni, felfelé nem tudok váltani csak ha már gurul a motor. Állítólag ez a Kawasaki váltó így működik helyesen. Az lenne a kérdésem hogy az ER 5-nél is így működik a váltó? Ez tényleg a Kawasakinak egy sajátos megoldása, vagy baj van a váltómmal?
er 5 -höz hátsó doboz tartó konzolt tud valaki eladót ? két sisakos doboz is kellene hozzá.
Sziasztok, ha valakinek esetleg épp szüksége lenne rá, nálam eladóvá vált egy pár hátsó teleszkóp.
https://auto.jofogas.hu/veszprem/Univerzalis_krom_hatso_teleszkop_motorra_82845953.htm
Km óra meghajtó. Ivanics, vagy Oemparts vagy Partzilla vagy bontó.
Kormány az adott átmérőn belül minden jó azonban lehet szükség lesz némely bowden cseréjére esetlegesen.
Sziasztok!
Két kérdés miatt írok:
1. Az első sárvédőn lévő kilométeróra spirál tartója kikopott, gyanítom nem az első vagyok aki így járt. Hol és kb mennyiért lehet beszerezni ezt az alkatrészt?
2. Magasságom (és talán szélességem) miatt is, a gyári tükröket egyszerűen nem tudom normálisan beállítani. Mindig be kell húzogatnom a könyökömet, meg biccengetni a fejemet, hogy lássak valamit hátrafelé. Első körben valami szélesebb tükrökben gondolkodnék, amivel jobban magam mögé látnék, de egy kormány csere elől sem zárkóznék el és akkor lehet maradhatna a gyári tükör. Milyen javaslatotok van, jártatok már hasonló cipőben?
Sziasztok. Nincs valakinek eladó fordulatszámmérő óra. Csak maga a műszer kellene.
Ahogy nézem a kis piros régi is új köntöst kapott ő lenne az ...
https://xado.hu/webshop/revita...
Egyetértek, edig nem sűrűn halottam erről a hibáról vagy imkább egyáltalán nem...
A kis piros tubusosnál a régi classic xado gélt értem ami sima benzines motorokba ajánlott...
Ha Xadozni akarsz és még van 1500 km kb a régi olajban akkor célszerű előkezelni a gépet a kis piros tubusossal is akár de abból 3 tubus kell ha jól emlékszem. Ha megvan az előkezelés, akkor utána használhatod a XAdo olaját abban van annyi ami szinten tartja a kialakult réteget, amellé már nem kell még külön az EX 120 narancssárga..
Köszönöm a. választ.
Xado olaj mellé tervezem használni akkor első körben beleteszem a narancssárgát.
Én ezeket tettem bele, a 9miliset csak egyszer, a motorba valót minden olajcserénél, a 8 milis pirosat ami nálad van csak a fűnyíróba raktam 2ml -ként, még a fele meg is van!
jelcsa pöst .703179083
Xado témával kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Találtam 2 féle adalékot az egyik 4ml a másik 8ml árban 1000Ft a különbség.Mindkettő használható motorkerékpárhoz vagy csak a narancssárga?
Igen nem volt egyértelmű. Az ülés alatti kis dobozka füstölt.
Ja azt nem írtad, hogy nem a kipufogóból jött a füst, én meg úgy értettem.