Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát a gázbowden darabja 4800 huf, az összeshez egyforma..
Sziasztok!

Sikerult a tavaszi ebreszteskor eltepnem a gazbowdent (ER5). Hol tudok venni hozza normalisat normalis aron ?
(bukogomba vagy bukocso is erdekel, tudtok ajanlani hozza vmi jot ?)

Koszi!
Sziasztok, bukócsövet keresek sürgősen ER5-re. köszönöm.
Ott a Horikáé- nézd meg azt pl. De vannak még talán ígéretesek a használtautón.. Pl.:

https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-5/kawasaki_er-5-12709796

Bár a csávó nem túl nagy foto fenomén..
Ha jó gépet akarsz akkor nem spórolhatsz a kilométerekkel!
Na ez már kinéz valahogy.
Mi ez a gyász?
Azért, mert közel van. Az ország másik felére nem szívesen mászkálnék motorért, pláne többször, ha többet nézek. A kipufogó lehet tükröződés is, gondoltam majd megnézem személyesen. Azt hogy a fény nem gyári, azt én nem láttam, később szúrt szemet a gyönyörűséges Kawa felirat is a tankon :)
Ma felhívtam egyébként a tulajt, már elvitték tőle, úgyhogy már mindenképp tárgytalan.
Köszi mindenkinek az észrevételt! :)
áruld már el, miért ezt a roncsot nézted ki? olyan sok ennél jobb van hirdetve.... "kifogástalan állapot" látszik hogy sérült, a fény nem gyári, sztem a kormány sem, kipufogó legyalulva, km óra állítva (a legtöbbnek szintén. látszik a számlálón).. volt nekem is anno er-5, nagyon jó kis motor, de ennél sokkal jobbak vannak.. (ha csak évente minimális 3e km-el számolsz, kijön a valós km, persze mindenhol lehet találni keveset futottat, de ez nem az)
Üdv. A tankot tuti újrafestették és a 26e km sem meggyőző. A farokidomon sem látom az ER5 feliratokat. Én elkerülném...
azt pont nem ismerem. de az enyém eladó, erröl mindent tudok és az összes hiba ki van javitva. az éra némileg alkuképes.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-5/kawasaki_er-5-12567708
egyébként a benzincsap a karbi tüszelepek hibák, müanyag elemek repednek. lengéscsillapitó folyik. ezek javithatók de sokunknál elöfordult. többi inkább egyedi hiba.
egyébként szép motort fogsz találni ebben a korosztályban de makulátlan aligha 16 év nem múlik el nyomtalanul.
Sziasztok!
Váltás előtt állok, kinéztem ezt: https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-5/kawasaki_er-5-12781728
Jól látom, hogy törve lehetett? A tankon lévő feliratból gondolom.
Ismeritek esetleg a tulaját?
Mik a jelei, ha esetleg nem úgy, vagy nem annyit használták, mint ahogy az eladó írja? (pl. kifakult műanyagok, repedezett gumi, ilyesmi)

A végére az örök kérdés, mert már elfáradt a szemem az 1000. posztnál:
A szokásos dolgokon kívül mire érdemes figyelni ennél a típusnál? Vannak típushibák?

Köszi előre is!
Nincs mit! :) Legközelebb, ha van időd kivárni akkor jó alternatíva a Partzilla is, csak ott egy hónap mire ideér- plusz 30 ezer fölé ne menj mert akkor vámolják.
fisi
Köszönöm a tanácsot, Kawazsolti tudott segíteni!
Kötőelem bolt.Vidd a kiszedett darabot
Esetleg hja képet raknál fel.. Beszerzés Ivanics- vagy Kawazsolti, vagy én a Partzilláról szoktam még rendelni cuccokat..
Sziasztok! Segítséget, tanácsot kérek! A motorblokk jobb oldalán elöl alul egy olajáteresztő csavart leeresztőnek néztem és sajnos eltörtem!
A törött menetes részt ki tudtam szedni. Az alkatrész beszerzéséhez kérek ötleteket!
na igen, felpakolom az asszonyt, meg a három dobozt, aztán elfáradok abban hogy az úton tartsam hátsó keréken a gépet.
Kinövi mindenki az ER-t.:)Hová nem elég ?Glocknerre,Furkára felmegy.
Ha vázilag gondolod a nagyobb gépet akkor ki kell abranditsalak, gyakorlatilag az összes mai sporttúra motor egy pocskoszoru! Max a nagy 1.2-1.4 túra hajók amik nagyok meg egy két túra Enduro. A többi egyen méret kb egy nagyobb Simson méret mint az Er5
szia itt van www steelhorsemotor .hu
Sziasztok!

ER-5 höz keresek első sárvédőt és első lámpát valakinek van esetleg vagy tudja valaki, hogy merre lenne érdemes keresnem?

Köszönettel,
Ádám
sajna szakmai ártalom hogy meghallom a zajokat. autószerelő vagyok. nagyon szeretem a kawát. csak rákaptunk a túrázásra, és egy nagyobb géppel kényelmes lenne. ennyi az ok.
Személy szerint nem hiszem hogy a gumi gördülési zaját hallani lehet.Elektromos géperejűnél sem hallani.Belső égésűeknél (pláne mociknál) nem hiszem ,hogy hallani.NEM a különbséget. Egyáltalán semmit a kerék felől..A motor üzemi hangjában előforduló zajokat is meghallod?Ez nem tízezer km-nél fog megjönni.Gépészként ajánlom hogy ha lehet tartsd meg ER-t.
Meleg flaszteren nem lesz hangosabb.