Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia

Ezer éve nem szedtem szét a muszer falat, nemsokára fogom, mert a 8-ik szulinapjara kap egy új műszerfal belsôta kicsike, mert a régiben meg szaggattam a csavarokat tavaly . Ez marad tartalékba a késôbbiekben.
Vissza terve a tárgyra, nekem a kicsik soha nem mentek ki csak a nagy 3db, de az a gyári izzókkal évente .
Tavaly rendeltem az új doboz izzót tartalékba de akkor simán meghozaták pár nap alatt. Kerdezzem meg hátha tud még szerezni?
A kicsi méretét nem tudom milyen ezt te látod !
Japu, még egy kérdés. A 3 liter nem elég? Többet szoktál beleönteni? Vagy csak tartaléknak rendelted a 4et?
Tungsramból tudtam venni 3 w-t de a kisebbik nincs még a katalógusukban sem.
http://bolthely.hu/tungsram/id...
Ernő műszerfal egységbe van 10 db izzó.
3 db 3w-os átmérő~10 mm
7 db 1,7 w-os átmérő~6.5 mm
Nem mellesleg ezt tudtam úgy össze rakni, hogy nem kellett hozzá nittelő cucc, de nálad ez a gond nm áll fenn!
Ja ,de bocs csak filler baszo vagyok azzal az első Heidenau gumival! !
Én is D.I.D- et néztem anno, csak rajta volt a lancon az Enuma felirat be ütöttem a googlba, és lass csodát kiadta. A gyári elment 44800 vagy mennyit, de ha filler baszo lettem volna lehet még mehettem volna pár km-et vele.
Szal állítólag ez nem fog már ennyit elmenni de még optimista vagyok...
A gyári Enuma meg bizonyított, hát ennyi lenne. ..
Lelked rajta próbáld ki, nekem nagyon nem jött be!
Sikerült megoldanom a problémát. Van itt, Nyíregházán egy hivatalos Kawasaki forgalmazó és márkabolt, ami szervíz is. A d.i.d. lánc 35 be van fogaskerekekkel. Az érdekes, hogy olajnak pont a Motul 5100-ast ajánlották, mondván hogy még semmi baj nem volt vele sosem. Ők ezt szokták belerakni.
Amúgy a Castrol ActEvo van 1800ért is literje a neten. :)
yarga a múlthéten rendeltem és kaptam meg,A 4l 11200Ft volt cakkpakk.Ha akarod mailben szkennelem a számlát neked .
Eddig én is Castrolt használtam de most ezen az áron meg éri a Fuchs.
Amúgy lehet telefonon is érdeklődni,rajta van a honlapon a számuk.
Illetve a lánc szett ha nem is 80, de cakk pakk lehet vagy 45-50 körül ,ezt meg kéne erdeklodni . Gondolhatod hogy körbe jártam a témát anno. Én is a legjobbat akartam kihozni leheto legkedvezobb aron. Láncbol a gyengébb talán 4-5 ezerrel olcsóbb,hát ahogy gondolod ...
Lancon nagy spórolás nem lesz, a gyári szett 80 ezer körül van, a D. I. D is olyan 30-35 körül .A drágább Enuma is ennyi volt két éve . Bowdenen megint nem tudsz, akkor min akarsz? Motorba Arol 2T-t akarsz rakni , vagy mit?
Bocs, elírtam Tungsram hossza 24,1 mm.
Megmertem gyári át meroje 9,8 mm fent a lapitott rész szelessege 9,35 mm a vastagsága pedig 3,75 mm ha jól olvasom a toló merot . Hossza 24mm.
Tungsram pedig átmérő 9,8mm lapitott resz szelessege 9,15 mm a vastagsága pedig 3,7 mm. Hossza 23,1 mm.
Szal, nem tudom mi lotyog neked meg mi nem megy bele a gyári helyére és mi 4,6 mm-es. ..
Pedig szerintem a nagy lesz az, de az úgy megy be a gyári helyére mint a pinty!
És négy van nem három !
Kép lemaradt ...
Sôt kettő még régebbi azokon csak 408 ft van!
Az akkori állításom most is állja a helyét sokkal tovább bírja a tungsram mint a gyári !
De most nézem maradt még 3db echte kawasaki izzóm ha kell a régi 570-es áron tiéd lehet darabja!
No lásd kivel van dolgod még fürdés előtt lefenykepeztem neked !
A dobozon levô cikkszam mérvadó lehet, mert a régi és új csomagoláson is ez van!
9 004101 383513
Az izzon a felirat Hungary W2WF 12V 069
Én bevittem a legközelebbi autós boltba egy gyárit anno,és mondtam ilyen kell csak 2wattosban.
Pillanat , most értem haza melóbòl, hamarosan fényképezem a cuccot!
Fisi 2010-ben ilyet írt:

"Amúgy a gyári izzó felejtős (Stanley 12V/1,7W) mert kurva drága, másrészt hamar kiég!
Ennek darabja (!) 570 volt 3 éve- javaslom, és nagyon jó a Tungsram 12V/2w- os izzója ebből 10 db 700 ft körül gyalogol- arról nem is beszélve hogy kb dupla ha nem több ideig bírja!"
Megfogtál.Holnap megnézem.Talán van belőle tartalék.Azért szét nem szedem mert az macerás.
Az eredetinek az átmérője 6.5 mm.
A tungsram-nál csak ilyet találtam: 4.6 mm 1.2w ,
9.5 mm 2w
A pici ellégé mocorog a foglalatban a nagy viszont nem fér bele.