Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A második kép lemaradt valamiért
Fisi, csak jeleztem, hogy nem hiányzott. Fel is tettem most melo után;)
Már csak jó idő kéne;-)
Amúgy nem csoda hogy most ennyi...
Ahonnan ők is rendelik csak 6 ezer ft...
PUIG plekó
Ha érdekel, akkor ennek a felrakásáról is van leírás az oldalamon!
Bebaszna ha nem lenne benne tartó csavar. Akkor mivel raknád fel?
Ma dolgozom, a facét nem tudom használni ezen a gépen, le van tiltva. Ha lesz kérdésem, megtalállak a világ végén is !
Azt ugyan nem õ nem is ment nagyon vele meg ha ment is igen lightosan ..
Még elôtte valaki szerintem. Ha van kérdés gyere facera
Köszi a választ, én szerencsére még nem pereceltem a géppel, lehet még a Sanyi dobta el anno....
Utána ha szét szedted .. szokásos mellé T9...
Nem biztos, hogy nem eséstől repedt el mint pl . nekem. Az oldalamon ott a szereles menete, utána ha módszeres, irány a mûanyagos. Potom pénzért meg hegeszti !
Ma meg is jött rendben a plexi 10 kor, mindenkinek csak ajánlani tudom őket, nagyon korrektek. Alig várom, hogy hazaérjek és felrakhassam;-) tarto, csavarok, minden van a dobozban.
Sziasztok !

Nekem a műszerfal visszajelzőket tartalmazó részén keletkezett egy repedés, a gyújtáskapcsoló jobb oldalánál. (már igy vásároltam) Az lenne a kérdésem, hogy ez lenne az elhiresült műszerfal repedés ? Szét kell-e szednem a műszerfalat a hiba miatt?

Előre is köszi a válaszokat.
Kösz az infót.
Sziasztok!

Csak jelezném, hogy találtam plexit, 8900 Ft most akcióban, eddig bontottat is csak 15 ért láttam, gondolom pár emberkének kellhet én megrendeltem ma a füstszínűt :)

http://www.motostyling.hu/webs...
A netről töltöttem le manuálokat (er,5 kle, gpz) de ezt a haynest dicsértek egy pár helyen.
De ha megosztod velem a gyári szerövízkönyvet megnézném h miben más mint ami a neten kering!

david19900426@gmail.com

Erre a címre elküldheted!
Ó....nálam is már harcolni kell a vezető helyért!
Ez nincs, de nekem is megvan a gyári ER-5 kézikönyv, ha kell.
Minek ez?
Megvan a gyári 380 oldalas szerelési könyve az Er- nek !
Üdvözlet!

Nincs meg valakinek ez a Haynes manual?

http://www.haynes.com/products...
Fanatikus
Bexarok rajtad tesókám. A szervizköny bakfitty hozzád képest. Aki ez alapján nem boldogul az nem is akar.