Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez jó gumma, és most nagyon jó árban van.
Ha tavaly lett volna ilyen, ez feszülne a bringán.
Nem mintha a BT-45-el bármi baj lenne. (Az enyémen nyoma sincs repedéseknek.)
Ez egy 2004 előtti kilóméter-óra. A 2005-ös óránál a mutató középső része, és a mutató egy darabból van.
Fisi kilóméterórája már fehérebb fényű.

Viszont óriási ötletem támadt, amikor azt olvastam, hogy nagyon zavaró volt a led-es visszajelző:

AZ INDEX VISSZAJELZŐIT KI KELL CSERÉLNEM LED-ESRE!

Mert egyszer emiatt lesz bajom. Nem felejtem el sűrűn, de akkor is nagyon gáz.

Kösz a tippet.
Sziasztok!

Rég nem jártam itt. Látszik, hogy kicsit beköszöntött a tavasz, mert hosszú idő volt, mire végigolvastam a kimaradt hozzászólásokat.

Boldog nőnapot kívánok minden jelenlévő hölgynek!

Elvetemült vagyok, de ezen a héten minden nap motorral mentem dolgozni, meg vissza. (50km oda-vissza)

Ezzel kapcsolatban, aki a ruhát kérdezte, annak egy tipp: Spool
Kelomotornál lehet kapni, elég olcsó.
Kisebbet estem benne, meg se kottyant, ruha sem sérült. Thermobéléssel már kb. 5 foktól tényleg kényelmesen használható, és 3 éve nyúzom. Nyáron persze meg lehet dögleni benne, de ez a többivel is így van.
Idén beszerzek egy protektormellényt.
köszi szépen srácok
puszi mindenkinek
Szia!

Nem lehetne valami jobban megjegyezhető nick nevet választani?
Másrészt kissé helyesebben írj ( mondom én, aki folyton félre klimpíroz telefonon), mert elég kivenni- mit szeretnél írni.

Harmadrészt az index jó amit linkeltél- de arra ügyelj, hogy több féle szár hosszban van, ha rosszat veszel, akkor nem tudod már átalakítani! Célszerű lemérni az eredetit- és telefonban bediktálni a szár hosszat.
Remélem a szár takaró nem tört el? Mert az nincs után gyártottban, és horror az ára- a kawánál tavaly 4 ezret kértek azért a két centis műanyag darabért...
Szintugy Boldog Nonapot !
Én is Boldog Nő napot kívánok csajok!
Azzal semmit, ez ilyen. De legalább nem dobálja tele a sarral az ülés alatti rekeszt mint egy némely típus...
Sok szeretettel köszöntöm TKB baráti körünk hölgy tagjait Nőnap alkalmából!

Sziasztok!

Nemrégiben írtam, hogy a motorom szervízbe megy. Héthőn kapom meg. :)
Már alig várom.
Eszembe jutott viszont valami...Tavaly nyáron mentem esőben is, és nagyon a sárvédő ellenére is felver a motor. Elől még annyira nem is baj, de hátul kissé idegesítő. Ti tapasztaljátok ezt? Mit lehet tenni?
Halli! En most ergeltem, nemreg sikerult megvennem az ER5-öm :) egy ideje mar olvasgattam a forumot es orulok neki h eleg sokan vagytok! Lenne egy kerdesem is sajnos multheten kihalyottak elem es elkellet dobnom a motort:S Letort a jobb elso indexem, es most szeretnek rendelni egy utangyartottat, vagy esetleg bontora gondoltam, csak nem tudom pontosan a fajtajat:S Itt a forumon vki linkelte ezt az odlalt http://motoroswebaruhaz.hu/spd... sztetek o jolenne?:S csak mert szervizbe ahol most csinaltattam 18000res szervizt masfel honap mulva tudnanak hozni:S Valaszotokat elore is koszonom! Legyen szep napotok! Miest tehetem teszek fel kepet is a motorrol!
Balról a második.
Ja, nekem is szimpatikus lenne, az esztétika annyira nem érdekel, inkább legyen használható és strapabíró a motorom. Amúgy olyat is hallottam, hogy a nagy teljesítményű motoroknál nagyon melegedne a tokozott lánc...

Ez meg ezt mondja:
http://totalbike.hu/technika/motordoktor/2010/05/04/miert_nem_
szerelnek_lancvedo_burkolatot_a_mai_motorokra/?cp=1
Igen, a tokozás nekem se tűnik rossz ötletnek egyáltalán. Csak valami rendes designt kell adni a dolognak.
Azért mert bűn ronda volt szerintem.A saját P-20 sárkányaimról első dolgom volt ledobni amint hozzám kerültek.A MZ már kevésbé volt rusnya.
Egy ilyen buzi hülye telefont korán reggel. ..
Szal karbantartás mentes... És nagyon szerettem, az Mz- n, Simsonon ...
De nem ám !Kamerák az Mz-n, Zökkenőmentes, és nem is ronda szvsz. ..
Hát nem hinnem hogy sokat kell tekerni. ..
Meg!
A kép alapján: tenyérrel tudom tartani és levelé nyomni a gázkart.
Ez kimondottan előnyös, mikor az elzsibbadt ujjakat kell tornáztatni.
Engem nem...
Környezetvédelem...erre nem gondoltam.

A lánc tokozás sem rossz ötlet...
Ezek szerint volt...
Titeket nem zavar ,hogy a gázkaron relatíve sokat kell tekerni ?
Találtam ilyet:
http://www.shox.hu/term%C3%A9k...