Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép estét!

Lényegében ez importőri akció, szóval minden Kawasaki kereskedés és márkaszerviz számára kötelező. A győri márkakereskedésnek ezt találtam:


Kawasaki Győr
Real Motorcentrum Kft.
9024 Győr, Hold u. 14.
Tel.: +36/96-528-387, +36/96-425-995, +36/96-429-995
e-mail: info@realmotor.hu

Az olajcsere során Motul 5100 10w40-es félszintetikus motorolaj kerül bele a motorba. Bővebb információt az alábbi linken olvashatsz.

Kawasaki Akció

Remélem tudtam segíteni

További szép estét.
hát ebből is látszik, Zimmedli imád engem...(legalábbis remélem..)
szia Fisim, Repsolt vettünk, jó áron és az aji láncspray jól jött
Nekem jó a Motul is. Viszont a Pest az nem jó.
Nagyon, csak ne Motullal csinálják!
Nagyon korrekt ár az a tíz papír. Ennyiért én is inkább velük csináltatnám.
Jahm látom Motul- hát nem tudom, te tudod!
No látod Tibi!

HA meglöttyintik Neked Fuchssal ennyiért- akkor vidd hozzájuk, elég jó ár ez érte, bár nem tudom, hogy full- vagy résszinttel töltik e meg?
Kedves Tibor!

Mi a Motul és a Fuchs olajakat szoktuk preferálni. Fékfolyadékba Dot 4-eset javaslunk. Ha esetleg megadná elérhetőségét, akkor küldenénk Önnek egy árajánlatot kenőanyagokra. Mivel rendelkezünk Kawasaki márkaszerviz joggal így figyelmébe ajánlanám, hogy most szezonkezdési akció keretében belül 9.999 forintba kerül nálunk az olajcsere, amely tartalmazza az Ön motorjába szükséges Motul 5100 10W40-es motorolajat, az olajszűrőt és a munkadíjat.

További kellemes napot.
áááá neeem...

egyébként az olajcsere nálam is aktuális lesz, miután letekertem 1500 km-t a Xado gél kezelés után.
Zimmedli ,már megint át mentél költőbe?
Krisztim!

Milyen márka lett végül is?
Kell a gépbe az olajcsere,
hogy talira azzal gyere!

na sziasztok, tegnap megvettük végre az olajakat, még ajándékot is kaptunk hozzá (láncsprayt)
szerintem a 7végén meglesz az olajcsere
yes. ez volt az a kis b.... :D
Majd kipróbálod ,ha 1x összefutunk.
Az én véleményem nem mérvadó mert nincs tapasztalatom.
Ez lesz az első gumicserém.
Valszeg ez lesz, nem tudom miért a kiegyenlítő jutott eszembe- ez a hűtővíz rendszer szűrője.
Szerintem a kis plekó hatásfoka is elég, de van akinek nem jön be ez egyénileg eléggé változó...

Olaj Fuchs fullszint 10w-40, Xado fullszint 10w- 40. keress vissza nemrég leírtam a véleményem!
Szűrő vagy gyári, vagy MANN- én a hiflot nem szeretem.
Akkor tényleg jó friss széria!

NAgyon kíváncsi leszek a véleményedre, milyen lesz!
Rád van bízva.A hűtőfojadék nem speciális bármijen jó bele.Az olaból nekem a castrol nem jött be de van aki esküszik rá.(mondjuk a motul se)Viszont a fuch tetszett.Olajszűrőt hilfrot szoktam venni de szerintem nincs nagy külömbség a szűrők között.
Én is így vagyok az enyémmel terepre nehéz a gumi se arra való ráadásul a lánctakarítástól rosszul vagyok!
Na többet én sem megyek.A földútra ez nehéz a legkisebb gázra is kimegy a segge.A lemosás még nem nagy durranás de a láncpucerálásal szoptam rendesen.Tiszta homok volt beleragadva a láncsprés láncba mostam vízzel,petróval,fogkefével jobb az aszfalt.
Tisztelt Szaktársak!

Elmaradásomat pótlom, mellékelem a képet a vasról.(az olajfolt nem a Kawából származik, hanem az előzőleg ott lakó 250-es ETZ-ből )
Tehát a Monokey-t érdemes választani.
Kérdésem a következő lenne: sok gépen látok plexit, szerintetek valóban jó hatásfoka van mint amilyennek mondják?
A szezon előtt szeretném az olajat, hűtőfolyadékot, fékolajat lecserélni, szeretnék segítséget kérni milyen márkájú, típusú folyadékokat és olajszűrőt érdemes venni, és rakni a gépbe? Ezekhez hol lehet hozzájutni és milyen áron?
Talán JPEG-ben.
Erre az alkatrészre gondoltál ?