Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

R 17 kiterjesztett garancia(1590 ft/db) , szállítás 1600 ft : Az R17.hu kiterjesztett garancia, a normál, gyártó által vállalt kötelezettségeken felül teljes biztonságot ad a vásárlást követő 3 évre. Ezen időszakra (új) cseregaranciát biztosítunk, amennyiben normál használat, vagy baleset közben a gumi javíthatalanul megsérül (szövet, vagy oldalfal szakadás, futófelületi problémák,légzáró réteg sérülése,peremhibák), vagy egyéb ok(okok) miatt használhatatlanná válik. Ha a hiba javítható, az nem jelent cserét, azt szervizeinkben (vagy partnerszervizünkben) ingyenesen hárítjuk el. Ez vonatkozik a defektjavításra is amennyiben azt a gumi gyári technológiái megengedik. Nem érvényesíthető az R17.hu kiterjesztett garancia szándékos rongálás, vagy versenyzéssel kapcsolatos körülmények között használt gumiabroncsokra. Természetesen nem vonatkozik az üzemszerű illetve extrém kopásra. A kiterjesztett garancia feltétele minimum 1,5 mm profilmélység a legkopottabb mintaárokban mérve. Fenntartjuk a jogot az eltérő, de hasonló minőségű termékkel való helyettesítésre ha a kiterjesztett garancia alá vont termék nincs gyártásban, vagy ésszerű időn belül nem szállítható.

A kiterjesztett garancia természetesen semmilyen formában nem befolyásolja a gyártó által törvényileg vállalt garanciát, attól független, az előre nem tervezhető költségekre jelent hatékony és kedvező megoldást. Az R17.hu kiterjesztett garanciát a termék kosárba rakása után a checkoutnál tudod megvásárolni, amit a gumival küldött számlán feltüntetünk.

Jónéhány előrelátó motoros társad pénztárcáját kímélte meg ez a lehetőség, amiről a blogban olvashatsz.
Az R17-ről megrendeltem a MICHELIN Pilot Street Radial gumikat de csak áprilisban tudják szállítani mert most indul a gyártás.
43007 ft szállítással és "kiterjesztett" garanciával.
Az a "műanyag baszka a bal oldalon" a hűtővíz szűrő.
Mocskosul tetszik a géped!
Bár én nagyon sajnálnám ilyen úton összekoszolni!
A kiegyenlítőből hogyan folyhat a rider lábára a szmötyi?Az hátrébb van.
meeeg! :)
Nem.Van egy csomo márkaszervíz.(vagy 6) De most néztem a honlapjukat ők olvadtak be az Ivanicsba.
Megkaptad a mailt?
Az összes az övék nem?
Hát mondom hogy az Ivanics!
Hallani én sem, ám tapasztalni már igen.
Bevallom, meg sem lepődtem, hogy pont velem, pont ott, pont akkor.
(Galyatetőre mentünk épp bandázni, és az Örs vezér terén jártam amikor elborította a lábamat a "forróság". Így esett az eset.)
Az a Big Bang?!
Épp tegnap adtam le a csekély 81 ropis megrendelesem náluk.
Az a ki egyenlítő tartály, de hogy az hogy repedhetett el? ?
Ilyet még nem is hallottam ...
Majd küldöm a mailt!
Amikor megvettem, felpakoltuk, elvittük egy szerelő barátomhoz. Ő mókázott vele 3 hónapig, szétszedte, kipucolta, összerakta. Sajnos vannak dolgok amik az "újra"használattól jönnek elő.
Kawasati-hoz tervezek menni mostanában (Örstől nem messze van Ő). Nála amúgy is az első motor mindig úgy kezdi, h átnézi, attól függetlenül, hogy én miért megyek :)
Tudom van még mit csinálni. Az első tűzoltáson vagyunk túl. Most jön majd a finomhangolás.
Azért köszi a tippeket!
Gumi is, ha újra aktuális lesz, tuti írok még, h adjatok tippet!
Vidd el szervízbe nézesd át.Ma voltam az Ivanicsnál a 24e.szervizen,a Méhész utcában.6000ft volt a gyertya csere meg a légszűrő csere +átnézés.(persze az olajat lecseréltem én meg vittem a cuccokat) Egy óra alatt megcsinálta a szerelő(ok lehet hogy sok a 6rongyos órabér de ennyiért nem borítom szét a fél motort otthon)És hivatalos kawa márkaszerviz.
Van egy milyen műanyag baszka a bal oldalon, ami azt hiszem elvileg a víz szintjét hivatott mutatni. Na az repedt el hosszába az egész, és amikor bemelegedett, a trutymákos lötyi meg ömlött a lábomra. Farmerban kellemesen égett is. Már tudom milyen lehet, ha lehugyozzák az ember lábát. :)
szani90@gmail.com
ide küldhetsz. Sok minden érdekel, bár kevés dologhoz értek. Szerelni pl egyáltalán nem...
A hutonel mi volt a gond?
Ha szeretnéd, vagy érdekel küldj email címet elpostazom a kawasaki er5 leírást, hátha találsz benne még érdekességet
Gumi cserén már gondolkoztam tavaly is, de egyenlőre örültem annak, h beindult és megy :D
Múlt hétvégén visszakötöttem a benzincsapot, minden tömítés és membrán cserélve benne, most karbi szinkronra kell mennem :)
Tavaly volt pár kalandunk... ömlő benzin, ömlő hűtőfolyadék... volt itt minden. Persze az összes túrázás első 3 km-ben. :DD
Remélem az idei év nyugisabb lesz ilyen szempontból :)
Látom ,lesz itt még mire költeni
Legelőször azokat a trágya gyári Dunlopokat túrasd le, nemrég linkeltem be a Michelin új radial gumijat nagyon jó áron !
Jó még a Heidenau K63-64,és a Bridgestone Bt45 is, vagy Heidenau K80-ez új fajta.
Utána meg kezdhetsz gyûjteni egy Hando dobra,mert előbb utóbb a kipufogó csiripelni fog. .
Ha van kedved ,gyere le bátran-szívesen látunk!

Hát igen, szomorú hogy néha milyen emberek vannak! Szegény motor akkor megjarta a poklot...
De szerencsére- nálad szerető gazdira lelt!
Köszönöm! Nagyon aranyosak vagytok!
Mostantól figyelni fogok!
Én is remélem!
Köszönöm! :)))
Miért nevetnénk hát valahogy el kell kezdeni.
Álmodban!
A kék szebb, meg jobb!
Na meg ugye fekete ezért szebb és gyorsabb mint a többi.
A MOTOR színe fekete.Az emberé fehér.Ezek alapszabályok.