Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Fisi jól beszélt! Figyeld mindig e fórumot, a közös programokat itt beszéljük meg.
Tiszakécskén én leszek a házigazda, de lesz egy nyári találkozó is.

Üdv és remélem hamarosan megismerhetünk személyesen is!
Szia Fisi!
:))) Nagyon kedves vagy! Köszönöm a hiper-gyors választ.
Kalocsa szép hely, jó lenne idén elmenni arra felé! :) Én mindenre nyitott vagyok, szívesen csatlakozom kisebb-nagyobb utakra! Remélem szerveződik itt ilyesmi a jó idő és a hosszúhétvégék közeledtével! ;)
A mocimat Budapesten vettem, a munkahelyemen sinylődött szegénykém, hozzá egyáltalán nem méltó körülmények között. Ponyva nélkül, mindenféle "elteszem télira a mocit" szándék híján majdhogynem a szabad ég alatt állt majd 4 évet. Fél évnyi könyörgés után munkatársam végre eladta nekem. 3 hónapba telt, de azóta újra a régi fényében ragyog, és működik! :)))
Még egy kérdés- honnan vetted a motort? Már országos viszonylatban.
Üdv Mona!

Először is üdvözöllek itt a Kawa Er-5 fórumon, és gratulálok a motorhoz- nagyon jó választás volt!
Vagy inkább az egyik legjobb?! Igen jó helyen keresgélsz- itt jó a banda bár kissé szét vagyunk most szóródva! Kis csapatunk éves szinten szokott pár közös gurulást is szervezni, hamarosan Tiszakécskén lesz a TKB nyitó bulija!
Szeretettel várunk Téged is- vannak pesti tagjaink velük le tudsz jönni majd! HA csak kisebb gurulásra vágysz valaki biztos szívesen elkísér egy hölgyet, vagy ha van kedved gyere el felénk itt is szívesen látunk, akár szállást is tudunk intézni ha kell!
Sziasztok!
Viszonylag új vagyok itt. Az én drágám is csak tavaly óta van velem (2006-os ER5, Csacsinak hívják.) Nem igazán szeretek egyedül motorozni, maximum ha a cél a reggeli munkába jutás, így most uti társakat keresek kisebb-nagyobb túrákra, vagy csak 1-1 karikára. Remélem jó helyen keresgélek . Bevallom nem csináltam még ilyet, ne nevessetek ki! :)) Mona
http://www.givi.it/soft-luggag... Nekem ez van. Nem olcsó megoldás.
Köszi szépen a választ! Majd írok ha valami probléma lesz még az indexxel :S A helyesírásra majd kicsit jobban odafigyelek, de a nevem nem hiszem hogy megváltoztatom(látszik hogy nem egy korosztályból vagyunk) Legyen szép estétek ciaociao
nembajnembajnembaj!
Igen!
Nekem is jobban tetszik a gép csomagtartó nélkül.
A praktikum, meg a vastag pénztárca hiánya mégis rákényszerít a "csúnya" dobozra.
Már jó ideje nem.Ez így igaz.
Nem, nincs szívem
Nemisszoktálfényképetcsinálni!
Akkorispizzásdoboz!
Profi technikát Givi dobozban terrorizálod?Van neked szíved?Majd jól megdöglik és pillázhatsz. A filmes Nikon cuccomat ilyen okok miatt kótyavetyéltem el. Állványostól Namegaztán: hegyet mászni elég rossz
úgy hogy állandóan a ketyerét óvom.Meg a tengerparton sem lehet eldugni a törölköző alá amíg áztatok.
Bocs, nekem a fényképezős izé a GIVI doboznak legalább a negyede

De csak mert az állványt eltüntették legutóbbi költözéskor
Erről van szó.Ember nem állítja szerintem,hogy szép a motoron a hátsó doboz.Szükség van rá és pont.Akinek meg nem elviselhető ez a megalkuvás az próbálkozik máshogyan megoldani a cuccolást.Nyereg meg tank táska ellen szól talán még nulla szintű biztonság. Azzal egy kávé idejére sem lehet szem elől téveszteni a motort.Tudom,hogy a dobozokat is le lehet pájszerolni de az azért egy magasabb fokozat.
Abban megegyezhetünk talán,hogy a legideálisabb motoros csomag:váltás alsónemű,fogkefe,borotva,BANKKÁRTYA,fényképezős izé.Ezek kábé zsebben vagy övtasiban elférnek.Praktikus és a motor is szép marad.
Még valamit én is elmondanék:

Tudom, hogy sokan gúnyolják a hátsó dobozt, pizzás doboznak, meg hasonlónak csúfolják. Nem izgat.
Én praktikusnak tartom: lezárható, levehető, nem ázik be. Az utas, ha van, neki dőlhet. Városban szeretem a legjobban, mert még a sisakomat is bele tudom tenni, ha akarom.

Ha több napos kiruccanásról van szó, akkor nyereg táska, tanktáska, hátsó doboz, meg egy sporttáska keresztbe a hátam mögött, benne a sátorral...
Köszönöm a tapasztalatokat a nyeregtáska ügyében.
Egy kis terepezés
Hát én nem fogom le-fel szerelgetni az megint biztos
1 éve megcsináltuk rá a táskamerevítőt..az azóta fent van. Nem zavar senkit.
Embere válogatja.
De összejön ha úgy csinálja mint én ,kis túra tank Táska,nagy túra keret fel meg a dobozok.
http://aprod.hu/hirdetes/nyere...

Ha jól emléxem mhmax-nak ilyen van:) ha tévedek bocs
Az tuti, hogy én ilyet használok. Bevált + van még 25+40 literes pizzadobozom is. Az tény, hogy az oldaltáska a festést kicsit koptatja ahol felfekszik az idomra( ha nem fóliázod le).
El kell dönteni milyen motort szzeretnél. Praktikus de nem szép vs. Szép de nem praktikus . Kettő együtt ritkán jön össze
Nekem Louis-os nyeregtáskám van, és mivel az nem túl nagy, ha csak ruhát, vagy künnyebb dolgokat cipelek benne, akkor teljesen felesleges a konzol neki. Könnyedén tarja a hátsó idom.
Lecsúszni nem tud, mert a három pánt közül kettő az ülés fölött megy, egy pedig alatta, és az pont beakad az ülés tartóbakjába, tehát fix.
Egyébként gondoltak erre a táska tervezői, mert ekkor áll normálisan a táska.
Nekem sem tetszik a doboz, én hétköznapokban hátsó ülésre felkötött tanktáskát használok. Ha ez nem elég, akkor ezt megspékelem a nyeregtáskával, ha még több hely kell akkor a tanktáska megy a helyére (mágneses), és a hátsó ülésre sporttáskát teszek keresztbe. Az pont olyan széles mint a nyeregtáskák.
Nekem ez így bevált.
Üdv.
Főleg a pizzaszállító doboz.
Amúgy ma egy kicsit rendezkedtem a telken.Már van annyi hely,hogy akár bóhócolhatunk is kedvünkre.Hogy a talaj minősége megfelel e az majd elválik. Íjász verseny tervbe véve.
Szerintem jobb a doboz, már csak azért is, mert elméletileg illene a nyereg taskanak is keretet csinálni!