Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszonom a koszonteseket!
Isten eltesse a TKB minden tagjat!
A tapasztalataitokra lennék kiváncsi azzal kapcsolatban, hogy az er5-re hasznos-e nyeregtáskát vásárolni, mert az esetleges dolgokat ugyebár el kell valahogy vinnünk magunkkal. A hátsó doboz biztosan nagyon hasznos, de nekem valahogy nem tetszik. Az er5 ülésrésze viszont elég döntött, nem tudom ezen hogy állna egy nyeregtáska. Ti milyen megoldást javasoltok ezzel kapcsolatban?
mivel tegnap a titkárnőm szabadságon volt, így nőnap alkalmából ma tudom a hölgyeket megköszönteni, boldog nőnapot minden hölgynek
kedves Papucsos barátom, Isten éltessen Papucsos nap alkalmából majd leisszuk személyesen
Hát persze.Nőnap alkalmából nem vertem meg.Hálás is ám ilyenkor.(egy évbe egyszer) Amúgy meg Isten éltessen sokáig.
Tényleg, ba...ki, majdnem kiment a fejemből.

Isten éltessen Papucsos!

Sok boldog névnapot Papucsos!
Köszi srácok!
Tisztelni
En akkor is tizstelni fogom a szebbik nemet!
Azt azert megkoszonom!
Ez Gadusnak szolt Teeeeee
Sőt alant még Téged is megköszöntettelek Téé szerencsecsomag!
Ja banyek mondtam akkora szemid vannak mint egy csirkének- elébb mint te selyemcsirkeszárny!
Te megkoszontotted a csajokat Te Kuttyaful?
*házasság
Ja most itt nyáladzik, dem ajd 50 év házaság után is körbe lengi e a nagy dicsfény, vagy csak egy lengő jobbost kap a sodrófától- ez itt a kérdés!?
Há valami Zótán van tán!?

Á ne éltesse, így is csak keseríti az életem!
csak nem névnapja van Papucsosnak?!
isten éltessen kedves Papucsos
köszi Tibi
édes istenem
drága Papucsos, köszönjük szépen
Isten Éltessen elfuserált ízlésű csirkeszárnyas barátom!
Fú, de nyálas!
Draga Csajok!
A női nem, nem más, mint az Isten fénye Örök szépség s öröm örökös emléke Nem létezne a Világ a Női nem nélkül Hiszen minden érzés a Női nemre épül Légy hát büszke arra, hogy nőként jöttél a Világra Így lett veled teljes a teremtés imája Ezért szeretjük mi hát a Női nemet S gyarló kutya az ki nem ad tiszteletet!
Boldog nonapot Nektek!