Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Isten Èltessen mhmax Tibi!

Boldog Húsvéti Ünnepeket All!
Sziasztok!
Boldog nyuszis ünnepet!
Ez az állítás sem igaz már ,mert a Continental is elkezdte a classic motorokhoz gyártani a radial gumikat!
Tapadast segito micro barazdas futó felület, és a titkos Black chili adalék is benne van.
Biztatoan hangzik, reméljük ezek már tényleg tutik lesznek mert az eddigi Contik annyira nem a tapadasrol voltak híresek ,ugy tudom. ..
Mondjuk a mintazata barò láttam az új motor Revüben innen az info is.
Épp ezen filoztam hogy mivel bejött a 250-es ,300-as kategória végre lesz értelmes gumi a mi meretunkben. Épp ideje volt már !
Remélem hamarosan beszáll a többi gyártó is a buliba!
A kisebb városok, de még a megyeszékhelyek is élhetőbbek, mint Budapest.
Örülök, hogy már nem dolgozom ott.
Ok, köszi!
Sajnos konkrét időpontot ők sem tudtak mondani.
Ha megérkezik hozzájuk a szállítmány azonnal jelentkeznek.
Úgy gondolom érdemes várni ezen a pár héten már nem múlik.
Ha lesz pontos időpontom majd megírom.
Köszi az infót!
Ez azt jelenti, hogy konkrét időpontod van, hogy mikor kapod meg vagy csak egy ígéret?
Ha megvan a konkrét dátum, már rendelem is tőlük! :)
Igen én említettem és meg is rendeltem.
Ebben a méretben senki más nem gyárt radiál gumit ők is most kezdték a gyártást márciusban.R17 április közepére igérte a szállítást.
Éppen rád gondoltam mikor szívtam a dugóban. Vajon hogyan bírjátok ezt nap mint nap?Hétvégén még elviselhető de hét közben is menni kell.Nem tudnék így dolgozni ott.Napi 40-50 km összejön városon belül.Arra Pesten pont rámenne az egész napom.
Sziasztok!

Valaki említette, hogy Michelin Pilot Street Radial-t vesz (meg is rendelte). Én is azokat néztem ki, de azt mondják, hogy április 30 előtt nem lesz. Érdemes megvárni?
Nagyon jó áron vannak 38.000 a szett!
sajnos én sem tudom megszokni
pedig lassan 34 éve, hogy itt lakom..
Pesten már 10 évvel ezelőtt sem lehetett közlekedni.
Ezért előztem a sort a villamos síneken.
De csakis szolgálati autóval.
Én egyedül a kenes részét tartom hulyesegnek és használat után nem árt brigeciollal jól kitisztitani !
Jó cucc régóta használom. Idén még nem volt alkalmam rendelni a Louistol de ha fogok, újra szólok és akkor páran össze állva ettôl olcsóbban is ki fog jönni ez!
Péntek du. 4 körül a rejtek utak is felejthetők.
A bázismotortól 6120 ft.Elfogadható áron ,hátha mást is érdekel.
dehogynem, csak ismerni kell a "rejtek utakat".
Ha valaki nem tudná Pesten nem jó közlekedni.
telefonos igen, állat hangja volt sípnélkül, nem adja vissza de DRZ-hez hasonlítot nagyon csak nem durrogot vissza.
lehet hogy igazad van de nekem 5 éve Andóként van meg:):)
Szerintem bûn sz.r hangja van, vagy csak telefonon szól így ?
Hát én passzolok, de Andóra semmit se talál a gugli, Handóra meg csak kipufogót :D
hehe egyről beszélünk:) Lehet handónak mondja De Andó Péter! Nekem is van 2 vidim ez is az ő műve... 150 es 4 ütemű Leonardora csináltattam dupla csövest! Akit érdekel! link ez sípnélkül :) ez meg síppal: :)
Nekem ez jön be a legjobban!

http://www.youtube.com/watch?v...

Bár én nem szeretem üresbe gyilkolni a gépet!
Menet közben sokkal jobban szeretem gyilkolni!
Matraszele